Neděle: "Ne! Neřeknu ti jak dlouho je Seba zdravej, protože by druhej den lehl!"
Úterý: "Maminko, všimli jsme si dnes, že Sebík má opravdu zelenou rýmu. Budete si ho muset nechat od zítra doma"
#ku*vadopr*delefix!!! 3 týdny!! Rekordní 3 týdny ve školce 🙌🙌🤣
Přesně to vždycky říkám, neřeknu o tom, kdy a jestli byli nemocní. Tohle téma vždy rychle opouštím. Zákon schválnosti funguje.
Držte se a hlavně ať je to nanejvýš ta rýma 🍀❤️
Stepanka dala rekordni tyden a dva dny 🙄🤦🏽♀️ Ale ja jsem doma s mladsim no... takze me to sere, ale nemusim resit praci 😀
U nás tam bol až 4 dni! 🙈😁
Taky jsem se radovala ,když vydržela dva týdny ve školce a teď ji mám doma, zase kašel a rýma
@timissa nekecej! Gratuluji 🤣🤣🤣
@martinka0209 u nás taky pořád dokola 🤦♀️
Jo já to přesně takhle zakřikla o víkendu... jsem si říkala jak je super, že konečně tři týdny ve škole/školce! Hmmm tak nic no, včera jsem se dozvěděla, že starší je pozitivní 🤦♀️
My jsme se od září zatím přes týden v kuse nedostali 🙄
U nás max. 7 dní 🙈 7.den jsem si ho vyzvedávala s tím, že má průjem 🤷🏻♀️😂
Můj dal max 4 týdny teď naposled..a to je předškolák..no ale zase nejasam.pac pak zůstal doma 3 týdny se zánětem dutin 😏😏😏
A mladší to za ty tři týdny od něho chytnul rýmu.. vyléčil se a pak to chytil znova 😅🙏🙏🤯🤯🤯 teď zase nejasam.pac zítra jde konečně do školky.
Nám se tedy letos ještě tři týdny v kuse nepovedly, teď jedeme druhý, tak se modlím....
Tak to je úspěch ale, malá 3dny ve školce 😂😂😂😂
My mame rekord, 1,5 dne.
Jak ja pred mesicem 🙈:
Nedele: mami, to je super, malej je uz 3 tydny ve skolce, to je bezva!
Streda, po prichodu ze skolky: hepcik, smrk.. tudududum 😅
3 týdny jsou úplné scifi. Tento rok tam byl max týden v kuse
Ja opravdu jasala kdyz odchodila 3 tydny v kuse. Takze za me veliky uspech.😀