icon

O co, že půlka národa teď klečí na vařečce??? 😀 😀 musela sem to zkusit!! 😀 😀 😀

avatar

Taky jsem to zvazovala 😂😂😂

29. čer 2016
avatar
29. čer 2016
avatar

To je mazec holky ty jsou dobre svihli

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

Jako nedala bych ani minutu!!

29. čer 2016
avatar

Vy jste 😁 jak blbec jsem to šla zkusit a fuj teda,asi 5 sekund

29. čer 2016
avatar

Ja ne,bolel me jen ten pohled...a navic bych nevedela co rict zachrance do telefonu,at me prijedou zvednout 😂😂👀

29. čer 2016
avatar

Taky mě to napadlo 😂😂😂😂

29. čer 2016
avatar

ja to zkouset nebudu musi to silene bolet.

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@bubla79 mě zvedal můj a já zvedala mojeho 😀 😀 😀 už vím čím se budeme doma bavit 😀

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@tvvigina bolí, hrozně...

29. čer 2016
avatar

@vlaxyz Tak si hlavne neklekejte oba naraz 😂😂

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@bubla79 😂😂😂😂😂😂😂 nemáme 2 vařečky 😂😂😂😂😂

29. čer 2016
avatar

@vlaxyz me ej to uplne jasny. staci kdyz kleknu na hracku

29. čer 2016
avatar

Ja rekla synkovi, ze si ma jit pro varecku, ze na ni bude klecet a on prej nechce varit 🙂

29. čer 2016
avatar
29. čer 2016
avatar

Proč??? 😂

29. čer 2016
avatar

Nojo "inteligence" z Vidova.

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@barton výměna manželek 😀

29. čer 2016
avatar

Ty jsi magor 😂😂😂

29. čer 2016
avatar

Ale klobouk dolu ze jsi vztala, sla si naskladat varecky na zem, klekla si, vztala, uklidila varecky a odkutalela jsi se zase do postele 😂😂😂 ja bych to zkusit nesla na to jsem lina 😂😂😂

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@nicollegita taky jediná akce kterou jsem dnes vykonala 😀 😂😂😂😂

29. čer 2016
avatar

@nicollegita ted na ne koukam 😂

29. čer 2016
avatar

@vlaxyz to jsem si mohla myslet 😀😀😀

29. čer 2016
avatar

Haha..já ne.....nemám doma vařečku 😉 🙂

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@andelkaprdelka chyba 😀 mohla si mít bolavý kolena jak my 😂😂😂😂

29. čer 2016
avatar

@vlaxyz jsem chytránžena a dřevěný nemám...mám,jen plastofky ikeácký 😀 😀

29. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@andelkaprdelka to by mělo taky fungovat 😂😂😂

29. čer 2016
avatar

@vlaxyz tonje zase dobrýýý 😉 😀 😀 nemusím mít vše...mě by to děwně bolelo 😀 😀

29. čer 2016
avatar
29. čer 2016
avatar

mám kolna v čudu z volejbalu a florbalu, bolí mě klečet i bez vařečky, vařečka by mě zabila 😀

29. čer 2016
avatar

Kdyz jsem videla jak mela ta pani otlacene koleno tak jsem si jen tukala na celo co to je za kretena ( ten tata)

29. čer 2016
avatar

Hele tak mamka mi ted rikala ze by na tech vareckach klidne klecela i dva dny jen aby nemusela rikat "tatinku ja uz to nikdy neudelam" 😀 prej kdyby ji nerekli at vztane tak tam kleci dva dny 😀😀

30. čer 2016
avatar
30. čer 2016