Ve 4:00 mě vzbudí malej, protože si dělal kopačák z mojeho plnýho močáku... Po dokopání na záchod jsem usla...
V 5:30 zvoní mojemu budík do práce... Než se nachystal, usla jsem...
V 5:50 odchází do práce a začne mě otravovat pes... Po 15ti minutách jsem to vzdala a šla si uvařit kafe... Pes usnul, malej usnul a můj v prdeli... 😀 😀 Tak a co teď mám dělat já???? ☹
Ja jsem dneska de psem vzhůru od 4:45 - chce se chovat a klepe se - asi ji neni dobre... usne jen u me na klíně...
@marcelka63 já se převalovala už od těch 4 hodin ale pořád tam byla ta možnost že můžu spát 😀 ale teď už mám smůlu protože pes mi zalehl polštář 😀
@dmiska to ten můj chrápe hned... Ale až odejdu z postele jinak otravuje 😀 😀
No co bys měla delat..tak si jdi třeba lehnout😉
Se odkybluj na gauc 😀
@bobule2015 gauč máme jako postel 😀 😀
@izzylka nedávám tomu moc velké naděje ale asi tam dnes zavolám protože bych ráda jela pryč tak ať zas nekysnu zbytečně doma
Usnout taky
@vlaxyz no tak uz jedine karimatka, spacak a na zem 😀
No jo no. Maly otravni cokly 😄 nikdy v zivote uz doma psa kvuli tomu nechcem 😃 ale to oni urcite aby jsi nepromeskala ten balik 😂😂😂
Já nemohla včera spát už ode 3 hodin, tak jsem chodila po baráku jak idiot a když můj vstával v 5 do práce měl nachystanou snídani a čajík . Trošku nechápal,ale jakmile odešel jsem sebou bouchla do postele a spala až do 10 :D
@vlaxyz nikam..doma na balík budeš čekat 😀
@nicollegita hele my ted máme na hlídání psa (ridgebacka) a to bys teprv čučela. Pes velkej jak tele, a on je to doslova gaučák. Celej den musí ležet v postely nebo na gauči. Tchýně se k němu chová taky jak k malému děcku,a když jsme ji donutili aby ho vyhodila na zahradu at je venku, tak ten bkbej pes stojí celej den za dveřma a kňučí...fakt hrozný.
Uklizej 😂
Já zas pro změnu do 3 nespala a když nespim já,tak přece nebude spát ani malá 😄

Tak toto je muj každodenní rituál :D akorát ze jsem od 4:30 vzhuru ,priteluv budík a muj spánek nejsou kamaradi a jaa neeee a neee usnout . Nejlepší na tom je ze ja jsem od 4:30 vzhuru mladej spi a během toho mu zvoní budík ještě 3x takze ve finále vstává 5:15 👊😬😡