Holky, delam poprve v zivote svickovou. Nemuzu se nejak dochutit...cukr uz jsem dala. Co davate vy? Cetla jsem horcici, ocet...zajima me, co pridavate vy?
hořčice se dává do základu,jinak kyselím octem nebo citrónem
Zakysanou smetanu trochu 😉
Cukr, citron (ocet), sul a pepr
Taková ta kyselá hospodská svíčková mi nechutná.. takže nic . Při pečení dávám hodně zeleniny a koření (bobkový list, nové koření, pepř)...hořčici nikdy...vím, že se dává karamel, ale nedělám
My misto octu davame jen citron
s tím octem bacha,ono to je sice chuťově pak lepší než s citrónem,ale zachránit se to nedá,když se to okyselí moc.Takže po lžičkách.
Ja horcici nedavam. Davam citron a sladim karamelem. Kdyz se mi nechce delat karamel, staci cukr. Ocet nedavam
Diky holky za rady. Dala jsem od kazdyho trochu :D necham do zitra odlezet a uvidim.
Červené víno
Nedávám vůbec nic...jen sůl...máme radi2čistou chuť zeleniny...
Hladkou hořčici a trochu citron