Tak jo. Po roce a půl ještě jednou a lépe. Před tím jsme to nechali uležet a vzali se protože je to papírové jednodušší. Ne teda jenom proto 😁 Ale jeden z důvodů to byl. Máme po první schůzce a čeká nás to nejhorší - všechny ty papíry vyplnit a poshánět. A pak uvidíme jestli projdem. Držte nám palce, jedeme na ostro.
Moc moc držím palce 🍀🍀🍀
Držím pěsti ♥️ často na vás myslím ♥️
Držím palce

Moc na tebe myslím!!!

Hoooodne držím 🍀🍀🍀🍀🍀❤️❤️❤️❤️
Drzim palce a moc vam to preji ♥️♥️♥️🍀🍀🍀
Držím moc pěsti 🍀🍀🍀
🍀❤
Moc držím palce ❤️❤️❤️🍀🍀🍀
Držím palce, moc. ❤🍀
Drzim 🍀
Teď to vyjde😘
Jsi úžasná. 🍀 Máte to v kapse.
Drzim

Drzim drzim. Uzasny krok. Také si casto vzpomenu.. 🍀🍀
🍀🍀🍀❤️❤️❤️
Držím vše co mám ✊✊✊✊✊
Držím palce

Držím!!🍀🍀
🍀🍀🍀🍀🍀❤️🙏
🙏🙏🙏
🍀❤️
Držím vše co mám, ať jste zase šťastní 🍀❤️🍀❤️🍀❤️
Vyjde 😘
Moc moc moc moc moc moc moc moc moooc 🥺😍
Držím pěsti ❤️



Držím 👍