Výsledky vyhledávání pro slovo “#dm”
Všimli jste si, že na Modrém koníku přibylo Centrum recenzí? 👏
https://www.modrykonik.cz/recenze/recenze/
Zde můžete přidat recenzi v podstatě na každý produkt, který vás napadne - čímž můžete pomoci ostatním. Recenze samozřejmě může být kladná i záporná, opravdu podle vlastní spokojenosti s daným produktem.
A samozřejmě tam uvítáme i recenzi na produkty privátních #dm značek ✉
Tramtadadáá, jdeme vyhlašovat vítěze soutěže o 2 skvělé svačinové #dm boxy 🎁
Účast byla obrovská a já se tomu vůbec nedivím, protože tahle výhra je fakt parádní 😍
Štěstí se usmálo na @luna126 (růžový box) a na @celaskon87 (modrý box) 👏
Vítězkám moc gratuluji a všem ostatním připomínám, že můžete své štěstí zkusit v další soutěži s déemkem, kde na vás čeká opravdu sladká výhra 🎁
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-kdyz-te-honi-mlsna-preji-krasn-s53gho/
🎁 Soutěž Když tě honí mlsná🎁
Přeji krásné pondělí a přináším vám další soutěž s privátními #dm značkami dmBio a Mivolis. Tentokrát bude pěkně sladkáááááá 😍
Pokud občas vy nebo vaše děti rádi mlsáte sladké, je pro vás tato soutěž jak dělaná, protože ve výherním balíčku najdete tyhle neskutečný dobroty:
🍀 2x dmBio chlebíčky rýžové s mléčnou čokoládou
🍀 dmBio hořká čokoláda
🍀 dmBio nugátová čokoláda
🍀 Mivolis hroznový cukr s hořčíkem
🍀 dmBio datle
🍀 dmBio mango plátky
🍀 2x dmBio tyčinka mango
🍀 dmBio špaldové sušenky s krémovou náplní z hořké čokolády
🍀 dmBio špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní
🍀 dmBio tyčinka mléčná čokoláda s kokosem
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi odpovězte na otázku:
" Jakou z těchto dobrot byste ochutnali jako první? "
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do pondělí 4. dubna (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat.
Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Tak jo, zahazuju lyžáky a beru na milost tenisky 😜
A aspoň mám šanci pořádně otestovat tyhle ubrousky z
#dm 💪🏻
Už jste se stihli zapojit do soutěže o tyhle suprácký #dm svačinový boxy?
Pokud ne a hodily by se vám, neváhejte - soutěž končí už dnes o půlnoci 💣
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-o-svacinove-boxy-psaly-jste-6wuf3l/
Už delší dobu jsem potřebovala vyrazit do #dm na větší nákup věcí do domácnosti a přiznávám, že jsem čekala na bezrouškovou dobu 🤷♀️
A konečně jsem se dočkala a užila si normální nákup. Teď už jen, aby nám to vydrželo napořád 🍀
Dnešní program je víc než jasný 😍
#dm opalovák a ukončení (asi) lyžařské sezóny s dětmi 📷
Ještě stále se můžete zapojit do soutěže o tyhle 💣 svačinové #dm boxy 🎁
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-o-svacinove-boxy-psaly-jste-6wuf3l/
Aktuálně u mě běží soutěž o 2 svačinové boxy z #dm 🎁
Pro lepší představu vám chci ukázat, jak krabička vypadá otevřená. Uvnitř je přepážka a úplně skvělé je, že není pevná a můžete si ji tak posunout - jakkoliv potřebujete. Přepážku můžete i úplně vyndat, což je taky fajn - jak pro variabilnost boxu, tak pro jednodušší mytí.
🎁 Soutěž o svačinové boxy 🎁
Psaly jste si o ně, máte je mít 😍 V téhle soutěži si tak zahrajeme hned o 2 svačinové #dm boxy s přepážkou - a výherkyně budou tedy také 2 💃 💃
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi odpovězte na otázku:
"Komu by v případě vaší výhry svačinový box sloužil?"
Pokud to z vaší odpovědi nebude patrné, připište mi prosím, zda máte doma holčičku, kluka, nebo obě pohlaví🙂
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do středy 23. března (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat. Výherce/výherkyně oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
K věcem, které v #dm nakupujeme pravidelně jsem přihodila pár novinek na otestování 💣
✅ červená řepa
✅ nová vůně prostředku na nádobí Denkmit Nature
✅ čisticí ubrousky
✅ a hlavně elektrický pilník na chodidla
Obzvlášť na ten posledně jmenovaný jsem hodně zvědavá, tak pak můžete očekávat podrobnou recenzi 💣
O tom, že v #dm mají ty nejkrásnější balicí papíry nejen pro děti, vím už dávno. A vy jistě taky, pokud mě sledujete už delší dobu 😜
Každopádně opakování je matka moudrosti a dneska jsem zrovna jen zírala, jak nádherné motivy jsou aktuálně v nabídce. Sice jsem potřebovala jen papír na dárek pro muže, ale dětskému vesmírnému jsem prostě nebyla schopna odolat 🤦♀️
Ke mně už to #dm fakt patří, aneb moje včerejší výhra v tombole 😜🤷♀️
A bylo to naprosto boží, přesně tyhle akce mi až bolestně chyběly ❤️
Přeji krásný den a jdu vám ukázat, na jakou pozornost se může těšit jedna z vás - aktivních uživatelek v naší #dm skupině za měsíc BŘEZEN ❤
Tentokrát "hrajeme" o výborné kešu oříšky od značky dmBio 🎁
Pro zařazení do výběru stačí zase jen maličkost:
🍀 kdykoliv během měsíce března přidat ve skupině alespoň 1 příspěvek, který může ostatní inspirovat - fantazii se meze nekladou, může to být fotka vašeho nákupu, recept, tip na úklid, recenze produktu... prostě cokoliv, čím můžete někomu pomoct, poradit,... a tematicky se týká našeho/vašeho oblíbeného "déemka"
Moc se těším na všechny vaše příspěvky 😍
Račte vstoupit 🍀
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
Přeji vám krásný večer a přicházím s moc milou povinností - jednu z vás jdu potěšit výhrou v zatím poslední #dm soutěži.
Na balíček, který jsem pojmenovala Domácnost, se může těšit @midramiska a doufám, že jí udělá velikou radost 🍀
Opět všem děkuji za krásnou účast a v podstatě hned pro vás jdu chystat soutěž další, tak se těšte ❤
Kdysi dávno jsem tady na Koníkovi objevila tip, že je super na praní utěrek používat tablety do myčky 😀
Tenkrát jsem to vyzkoušela a od té doby už utěrky jinak neperu. Je to totiž bomba 💣 A prý to i hezky vyčistí pračku 👏
V #dm jsme objevili formičky na malé bábovky a Eli nedal jinak, než že je nutně potřebujeme 😀
Včera jsme hned pekli a vyzkoušeli jsme recept z krabičky, byl sice v němčině, ale oprášila jsem základy ze ZŠ a střední, jedno spojení s mírou jsem radši hodila do googlu a musím říct, že recept chutnal - po bábovičkách se jen zaprášilo 👏
A tahle velikost je naprostý ideál na přiložení ke školní svačině 🎁
Do dnešní půlnoci se ještě můžete zapojit do soutěže o balíček Domácnost 🎁
Najdete v něm tyto produkty privátní #dm značky Denkmit:
🍀 vlhčené čisticí ubrousky na obrazovku, 18 ks
🍀 nature prací gel na barevné prádlo, 23 PD
🍀 odstraňovač vodního kamene, 50 g
🍀 dezinfekce na prádlo Sensitive, 1,5 l
🍀 vlhčené pečující ubrousky na nábytek, 24 ks
🍀 čistič myčky, 250 ml
🍀 ubrousky proti zabarvení prádla, 50 ks
🍀 nature univerzální prací prášek, 20 PD
🍀 ubrousky na vybělení prádla, 20 ks
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message/soutez-domacnost-preji-dobre-rano-a-xckpxx/
Huráááá, konečně svačina 😜
#dm
A určitě vás potěším, do dalších soutěží jsem pro vás totiž objednala pořádnou zásobu těchto výborných tyčinek a k tomu tolik oblíbených kapsiček 🎁
🎁 Soutěž Domácnost 🎁
Přeji dobré ráno a přináším vám další soutěž s privátní #dm značkou Denkmit 🎁
Ve výherním balíčku najdete tyto produkty:
🍀 vlhčené čisticí ubrousky na obrazovku, 18 ks
🍀 nature prací gel na barevné prádlo, 23 PD
🍀 odstraňovač vodního kamene, 50 g
🍀 dezinfekce na prádlo Sensitive, 1,5 l
🍀 vlhčené pečující ubrousky na nábytek, 24 ks
🍀 čistič myčky, 250 ml
🍀 ubrousky proti zabarvení prádla, 50 ks
🍀 nature univerzální prací prášek, 20 PD
🍀 ubrousky na vybělení prádla, 20 ks
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi odpovězte na otázku:
"Jaká domácí práce je pro vás největší opruz a která vám naopak vůbec nevadí? "
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do úterý 1. března (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat. Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Hurááá, konečně jsou v #dm zase k dostání šumivé koule s hračkou. A dokonce s novým tématem - jižní Amerikou 😍
No a myslím, že vás potěším, když prozradím, že jsem jich rovnou několik objednala i do soutěží pro vás 🎁
Milé příznivkyně dm:
už zase přišel čas, kdy pro vás budu objednávat výhry do soutěží na další měsíce 🎁
Pojďte mi trošku pomoct a prozraďte mi, o jaký sortiment vás baví soutěžit nejvíce? Co by vám z #dm udělalo největší radost?
Předem děkuju za každý tip ❤
Přeji vám krásný podvečer a přicházím s moc milou povinností - jednu z vás jdu potěšit výhrou v zatím poslední #dm soutěži.
Na balíček, který jsem pojmenovala Pro chvíle pohody, se může těšit @limali a doufám, že jí udělá velikou radost 🍀
Opět všem děkuji za krásnou účast a v podstatě hned pro vás jdu chystat soutěž další, tak se těšte ❤
Tak jo, Eli nedal jinak, než že si ji zítra ÚPLNĚ NUTNĚ potřebuje vzít do školy😜
A já slíbila, že vám ještě ukážu foto zevnitř. Takže materiál nerez a uvnitř je dělicí posunovatelná příčka (dá se i úplně vyndat).
Zatím to vypadá, že parádně těsní a drží, každopádně ji pro vás s Elim pořádně otestujeme a dáme vědět, co a jak.
Ale první dojmy jsou skvělý 👏👏👏
✅ doplňky ke svačinám vyřešené a tuhle krabičku jsme v #dm nechat prostě nemohli 🤷♀️
Je s liškou, nerezová a s oddělitelným a posouvatelným středem 😍
























