Výsledky vyhledávání pro slovo “#dm”
Rychlé info pro podobně postižené 😇
V #dm už jsou zase nové limitky obrázkového toaletního papíru a kuchyňských utěrek 🛒
A jsou fakt krásný 👏
Něco jako piknik na Šumavě 😁
V posledních letech jsme si na cestách zvykli stavovat se v restauracích, cukrárnach,... Jenomže to teď nejde, že jo... Takže nás "doba" donutila začít vozit pořádné svačiny. A víte co?
Občas je to vlastně docela fajn a takové víc dobrodružné, když si úplně všechno neseme s sebou na zádech. Nicméně se ale stejně těším, až tahle možnost bude zase jenom možnost a ne nutnost 🙏
Jak to máte při výletech vy? Jste tým restaurace, tým všechno s sebou, nebo něco mezi?
My jsme většinou něco mezi a tahle medová dobrota z #dm s námi jezdí docela často👏
Včera jsem vám slíbila, že ve skupině vyhlásím téma měsíce a dnes už běží. Měsíc únor ve skupině proběhne jako měsíc velké INSPIRACE 😍 Maminky ve skupině přidávají příspěvky s tagem #tohle_musis_mit a z celého širokého sortimentu #dm vybírají jeden TOP produkt🛒, za který dají lidově řečeno ruku do 🔥
Na konci měsíce vylosuji jednu z nich, která se bude radovat z téhle bezva voňavé sady:
🎁 tělový krém
🎁 sprchový gel
🎁 tuhý šampon
Pojďte se inspirovat a třeba si i zasoutěžit k nám do skupiny:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/detail/
Už dneska v #dm skupině spustím téma měsíce - každá z vás, která se do něj zapojí, se zařadí do slosování o tenhle krásný a voňavý balíček pro radost 🎁
Věděli jste, že přes eshop #dm můžete zjistit, zda je ve vaší prodejně SKLADEM konkrétní produkt? 🛒
Stačí si jen rozkliknout produkt/produkty, o které máte zájem, a do příslušné kolonky napsat PSČ vašeho města, nebo jeho jméno. Za malou chvilku už uvidíte výsledky pro zadané hledání a další blízké pobočky.
👏 Velmi praktické je i to, že se dozvíte, jak má daná prodejna otevřeno a na jaké adrese se nachází. A dokonce tam zjistíte i to, v jakých časech je v prodejně nejvíce a nejméně lidí. A podle toho si tak můžete naplánovat svou návštěvu. Co si budeme povídat, v téhle divnodobě se to možná víc než hodí.
A teď by mě fakt zajímalo, zda jste o téhle možnosti věděli? Moc děkuji za každou odpověď🙏
Krásný večer (u nás teda pěkně upršený),
jdu zase jedné z vás udělat radost vyhlášením výherkyně soutěže o sadu svačinových boxů od #dm 🎁
Bez zbytečných průtahů - moc děkuju všem za zapojení, opět vás bylo strašně moc - vyhrát však tentokrát mohla jen jedna. Výherkyní se tedy stala.... tramtadadáááááá.... @elinka89 - moc gratuluji a brzy se ozvu ohledně doručení výhry ❤
PS: A dneska jsme společně s vedením dm doladili výhry na další 4 měsíce a myslím, že se máte opravdu nač těšit - čekají na vás krásné a hodnotné ceny 😍 A je jich fakt hodně 😎
Pokud v těchto dnech najdete ve svých schránkách tenhle dopis od #dm, buďte pozorní 😁
Uvnitř totiž najdete ukrytý kupon na 200 bodů, který vám přinese reálnou slevu 50 Kč 🛒
Nový měsíc, nové #dm kupóny 😍
I tentokrát v aplikaci najdete kupón na 200 extra bodů, který vám přinese reálnou slevu 50 Kč na další nákup 🛒
SOUTĚŽ o sadu svačinových boxů 🎁
---------------------------------------------------
Krásný večer, ve spolupráci s #dm přináším další soutěž - tentokrát si zasoutěžíme o sadu skvělých boxů na svačinky. Vím, že situace se školami teď není zrovna nejrůžovější, ale věřím, že se tahle výhra bude hodit i tak, protože my je máme poctivě ozkoušené a jsou fakt skvělé. A dají se vzít kamkoliv, třeba na výlet 🚗
🍀 3 různé velikosti
🍀 krásný design (3 motivy)
🍀 perfektně drží zavřené
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dát lajk této zprávě
2) Být členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře odpovědět na otázku:
"Který předmět ve škole jsi nesnášel/a (neměl/a rád/a) a proč?
Soutěž probíhá od této chvíle až do konce ledna (deadline je v neděli 31. 1. 2021 ve 23:59), poté vylosuji 1 výherce/výherkyni a tu oznámím na svém blogu a v dm skupině.
Krásný zbytek dne a hodně štěstí🍀
Další část nákupu - tentokrát věci do domácnosti a něco málo pro radost😇
Do domácnosti kupuju pravidelně a tedy rozhodně mohu doporučit:
🛒 kuchyňské utěrky Soft & Sicher - raději mám ty limitky s obrázky, ale když žádné nejsou, beru tyhle
🛒 toaletní papír Soft & Sicher - platí to stejné jako u utěrek🙂
🛒 Wc gel Savo - jediný přípravek z nákupu, který není z privátní značky #dm
🛒 houbičky na nádobí - Profissimo
🛒 čistič sklokeramické desky Denkmit - považuju jej za zázrak
🛒 tablety do myčky Denkmit nature - jsou nejlepší, které jsme kdy měli - jiné už ani nekupujeme, skvělá cena a většinou stačí dát jen polovinu tablety
🛒 bytová vůně Profissimo - moje nejoblíbenější - s citronovou trávou
🛒 lepidlo na fotky - perfektní vychytávka pro tvoření fotoalb
🛒 krém alverde - určen pro citlivou pokožku - kupuju kvůli klukům
🛒 mezizubní kartáčky Dontodent - skvělá cena, super výdrž
🛒 báze pod make-up - značka Trend IT UP - v mé kosmetické tašce nesmí NIKDY chybět
🛒 lak na nehty Trend IT up
🛒 nová řasenka na zkoušku - také Trend IT UP
A k nákupu jsem využila ještě kupón na 200 extra bodů, což mi na příště přinese slevu 50 Kč👏
Doma začlo nějak docházet oblíbené jídlo, takže jsem konečně po hóóódně dlouhé době zavítala zase do #dm😇
PS: tohle je jen "dobrotová" část, zbytek nákupu ukážu zase zítra a doporučím naše TOPky pro domácnost👏
Dala jsem si za úkol po Vánocích sehnat nový kelímek na kartáčky a nějaký dávkovač na mýdlo (říká se tak tomu sakrys? 😂). Původní představa teda byla, že si je dojdu koupit normálně do krámu, ale... Však víte, jak to je 😇
Holt musel posloužit eshop 🙈 Ale i tak jsem moc spokojená 👏
Jo a naše TOP mýdlo z #dm se tam akorát krásně vejde. Mimochodem, pokud ho neznáte, tak někdy zkuste, stojí asi 30 Kč a ta vůně (jemná) je naprosto dokonalá 😍
POZORNOST za leden 🎁
Ani v novém roce nevynecháme to, že každý měsíc společně s #dm odměníme jednu aktivní maminku (uživatelku) v naší skupině 😍
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
Tentokrát se můžete těšit na hodně praktickou záležitost, ale doufám, že vám to nebude vadit. Vybrala jsem pro vás svůj "nejoblíbenější" prací prostředek - Denkmit nature prací gel na barevné prádlo🛒
🍀 aktivní již od 20 °C
🍀 ekologická náhradní náplň - o 64% méně odpadu
🍀 speciální formule odstraňující fleky
Opět platí stejná pravidla hry - stačí se s ostatními podělit o svůj tip, ukázat svůj nákup, sdílet recept,... Prostě cokoliv, co může inspirovat ostatní. Tahle akce tak rozhodně není o tom přidat co nejvíce příspěvků, abyste "vyhráli", stačí klidně přidat jen jeden příspěvek.
Těším se na vaše příspěvky!❤ A děkuji, že jste 👏
Se svým adventním kalendářem z #dm jsem se vám už pochlubila, ale ten manželův jsem neukázala 😁
Náhodou s ním byla docela sranda - přestože můj muž není žádný odpůrce kosmetiky, tak zůstal úplně koukat, kolik nejrůznějších produktů pro chlapy existuje.
Když si rozbalil krém na oční okolí a namazal si s ním obočí, tak jsem málem spadla z gauče 😂 no nic, aspoň si z něj můžu nějakou dobu zase utahovat 😁😇
Přeji krásný začátek nového týdne a rovnou jdu zase jedné z vás udělat radost výhrou v #dm soutěži🎁
Tentokrát jsme soutěžili o diář na rok 2021 a náhodný generátor rozhodl, že se na něj může těšit @viky17
Výherkyni moc gratuluji a vy ostatní vězte, že už pro vás chystám další soutěže, na které se můžete těšit 🎉
Prima týden🍀
Ještě stále soutěžíme s #dm o tenhle skvělý diář na rok 2021 🍀
ROK 2021 a první letošní soutěž s #dm🎁
Dost bylo vánočního režimu a povalování, jde se zase makat 😀 A rovnou vám přináším soutěž o tenhle dokonalý diář - v motivu LÉTO 🍉
Diář:
🍀 má pevné desky
🍀 spoustu místa
🍀 je rozdělený na jednotlivé týdny
🍀 obsahuje samolepky, omalovánky, nákupní seznamy,...
🍀 dozvíte se v něm spoustu zajímavých informací o barvách a jejich působení na člověka
atd.
Jak se zapojit do soutěže?
1) dát lajk této zprávě 🙏
2) do komentáře mi odpovědět na otázku:
"Jaké výhry v soutěžích s dm bys nejvíce ocenil/a?"
Právě začínám dávat dokupy objednávku na výhry do našich dalších společných soutěží pro následující měsíce, tak mě pojďte inspirovat, ať jsou ty soutěže prostě co nejvíce podle vašich představ ❤
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do neděle 10. ledna do 12:00 🍀
Tak, je po Vánocích a já mám konečně chvilku klidu a času podělit se o slíbenou fotku věcí, které ukrýval můj adventní kalendář od #dm 🎁
Pár věcí už zmizelo, ale ten zbytek budu mít asi na docela dlouho. Vloni jsem měla ten s dekorativní kosmetikou Trend IT up a musím říct, že mě bavil ještě víc než tento. Všechny produkty krásně voní a jsou mi příjemné, ale takové množství miniatur budu spotřebovávat hodně dlouho. Obzvlášť pokud stále bude zákaz saun, hotelů,...
Za rok tedy budu muset vyzkoušet zase nějaký další. A už teď se na těším 😇 Jo a strašně moc musím pochválit ten design, ten se jim totiž faaakt povedl 👏
Krásný hodobóžový (tohle slovo mě strašně baví) večer,
zcela na férovku přiznávám, že se mi po dnešním krásném vánočním dni ani nechtělo zapínat počítač, ale vím, že spousta z vás čeká na výsledky posledních 2 soutěží adventního #dm kalendáře, takže to nechci protahovat a jdeme na to🎁
Soutěž z 23. prosince - kartáč na vlasy od privátní značky ebelin 🎁
Náhodný generátor vylosoval číslo 2 - komentář tohoto čísla patří mamince @reboni 🎉
Štědrodenní soutěž, ve které se schovává moc milé překvapení od další privátní značky - dmBio 🎁
Tentokrát padlo číslo 31, se kterým soutěžila maminka @alcadc 🎁
Chci vám všem, kteří jste se účastnili (i když teda spíš asi účastnily) moc poděkovat, množství soutěžících mě totiž dennodenně naprosto mile šokovalo. Doufám, že jste si tenhle adventní kalendář se mnou a s "déemkem" užili a slibuji, že příští rok na vás čekají další soutěže o skvělé ceny❤
No a já opět vypínám sítě a jdu se nechat drtit v šachách, které se od včera začínám učit a můj milý muž se mnou nemá nejmenší slitování a dává mi co proto 😂 Ale já se nedám a přijdou časy, kdy budu vyhrávat zase já. Ta hra je totiž úplně pohlcující💃
Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 18 🎉
--------------------------------------------------------------
Já vím, že ještě nebyla půlnoc, ale snad mi odpustíte, že poslední okénko otevřeme již dnes večer. Je před námi úplně poslední soutěž adventního kalendáře s #dm - a já vám musím poděkovat za neskutečnou účast každičký den. Děkuju, jste skvělé!
Na Štědrý den je dobrým zvykem mít překvapení. A proto si i my spolu o takové překvapení zasoutěžíme. Prozradím jen to, že obsahem výherního balíčku je něco od vámi tolik oblíbené značky dmBio🙂
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi napište, co byste si přáli v roce 2021 a já budu moc držet pěsti, aby se vaše přání splnilo.
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do pátka 25. prosince do 8:00.
Krásné středeční poledne😍
Já jdu zase udělat někomu radost a vyhlásit, kdo se může těšit na výhry z #dm adventního kalendáře 🎁
Okénko z 21. prosince - JAVOROVÝ sirup dmBio:
Náhodný generátor vylosoval číslo 50, které patří mamince @pavlinatomsova 🎉
Okénko z 22. prosince - sprchový gel, koupel a šampon 3v1 od značky SauBar:
Náhodný generátor vylosoval číslo 66, které náleží ke komentáři od @areh - vyhrává pandu, a číslo 27 s komentářem od @klaarusa - která se může těšit na produkt v růžovém designu 🎁
Výherkyním gratuluji a vy ostatní nezapomeňte, že dnešní soutěž je již spuštěná (můžete se zapojit až do 8:00 zítra ráno) a tu poslední štědrodenní spustím ještě v noci, abyste měli dostatek času na zapojení se🍀
Adventní kalendář s dm - soutěž číslo 17 🎉
--------------------------------------------------------------
Dneska si zasoutěžíme zase o něco pro nás ženy - o dokonalý kartáč na vlasy od privátní #dm značky ebelin:
🎁 optimální péče pro všechny typy vlasů
🎁 vhodné pro všechny délky vlasů
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Do komentáře mi odpověz na otázku:
Jak dlouhé jsou aktuálně tvoje vlasy?
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do čtvrtka 24. prosince do 8:00.
Více informací o produktu najdete zde:
https://www.dm.cz/ebelin-professional-kartac-na...
Pomaloučku jdeme do finále a v dnešní soutěži s #dm budu losovat hned 2 výherkyně🍀




























