icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. bře 2021    

Hurá, je tu konečně pátek! Ale my jsme vlastně matky a navíc tu máme lockdown - takže vlastně nic 😂

Tak je tu aspoň další #anketa a za každou odpověď vám odešlu jedno ❤ - když budete mít chvilenku času, pošlete jej rovnou některé z maminek zde - uvidíte, že ji určitě moc potěšíte🎁

Stále běží soutěž s #dm o kabelku - právě hrajeme o tu antracitovou, ale hrozně by mě zajímalo, která z nabízených variant se vám osobě líbí nejvíce?

Já mám stoprocentně jasno, za mě je to růžovka (proto ji mám taky doma, že jo 😇 )

avatar

Růžová 🙂

12. bře 2021
avatar

Mne se libi na obrazku antracitova, otazka je, jak vypada v realu. ... 🥰

12. bře 2021
avatar

Antracitova

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@danunkam jsi můj člověk Dani❤

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@lekky antracitovou jsem jednou potkala v prodejně a vypadá opravdu krásně - kdybych ji kupovala ke kočárku, tak bych asi šla do ní 😍

12. bře 2021
avatar
12. bře 2021
avatar

Jen růžová to může být... 🙂

12. bře 2021
avatar

Taky bych šla do růžové! Já miluju barvy 😍. Ale když bych vyhrála antracitovou, tak budu šťastná jako blecha 😄
A k tomu locku, Verčo, vydržela jsem doma 14 dni se skoro 3 letou na homeoffice a dneska už jsem utekla do práce, protože se mi toho nakupilo tolik, že to doma nemám šanci dodělat 😖 já fakt nechtěla zpět na mateřskou, takže dneska si užívá tatínek a od příštího týdne povolávám na 1den babičku 😎

12. bře 2021
avatar

Líbí se mi šedá, ale to jen proto, že na obrázku vypadá jako sedozelena.

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kafr já se ti vůbec nedivím! U nás neexistuje, že by se mohl zapojit tatínek (kvůli práci), takže je to všechno na mě - a jelikož velká část mé práce je psaní textů, které prostě musí mít hlavu a patu, takže je to hodně náročné udržet koncentraci s těma mýma satánkama. No, dopadá to tak, že tuhle práci musím dělat po nocích. Ale už jsme se docela zajeli no, nic jiného nám nezbývá.

Tak budu držet pěsti a užij si to v práci, člověk někam vypadnout občas musí!🍀

12. bře 2021
avatar

Růžová, miluji barvy 🙂

12. bře 2021
avatar

Antracitova 🙂)

12. bře 2021
avatar

Mně se líbí antracitova a i ta šedá, i kdyz jindy šedou nemusím, tak tato vypadá zajímavě🙂

12. bře 2021
avatar

černá :D

a u nás to je hurá pátek, tatínek bude o víkendu doma a věnovat se dětem :D

12. bře 2021
avatar

@kafr
@apacheee holky, já jsem s ditkem sama, nemám žádné hlídání, jsem doma už čtvrtým rokem a nejsou všechny dny "růžové" a řeknu vám, ze návrat do práce je moje noční můra, já miluju být doma🤗a kdybych nemusela, nikdy se už do (žádné) práce nevratim😃
Ale vím, že každý to máme jinak😉

12. bře 2021
avatar

@apacheee Velice vážně uvažuju nad tou antracitovou😁 Veru a má ta taška po boku úchyty, nebo jeden delší pás, za který jde taška na kočárek uchytit?

12. bře 2021
avatar

Mám jinou v antracitove barvě a když tady vidím tu růžovou, hned bych ji brala 😊

12. bře 2021
avatar

@lydiee 😱 a čím se živíš, smím-li se zeptat?

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@michaelllas Míšo, má na boku takovéhle úchyty na pridelani

12. bře 2021
avatar

@apacheee super 👍 moc děkuju

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jipe to chápu. My máme víkend taky rádi, když máme doma i tatínka. Navíc má tenhle víkend i narozeniny, takže se pomějeme 😇

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@michaelllas nemáš vůbec zač❤

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@lydiee je jasný, že každý to má jinak, a je to dobře! Tak užívej.

Já momentálně pracuju všechno z domu, což se mi líbí moc, ale potřebuju na to klid. Takže všechno normálně udělám, když jsou kluci ve škole a školce, a pak mám klid jen na ně. Teď to bohužel musím pytlíkovat všemožně no

12. bře 2021
avatar

Určitě ta starorůžova 🤭🤗

12. bře 2021
avatar

na obrázku starorůžová nebo antracitová

12. bře 2021
avatar

Růžová, ale ke kočáru by se mi hodila šedá 😁

12. bře 2021
avatar

Ruzova a antracitova 🙂

12. bře 2021
avatar

Antracitová

12. bře 2021
avatar

@kafr zdravotnik. Ale není to tím, že bych se nechtěla vrátit třeba kvůli covidu, to ne. Ale pracovala jsem nonstop 20 let. A doma je mi moooc dobře, baví mě se starat o domácnost, zahradu, vařit, péct...taková domácí "putka"😁 nejsem typ, který se potřebuje realizovat a tak

12. bře 2021
avatar

Jen ruzova to muže být. 😁

12. bře 2021
avatar

Antracit

12. bře 2021
avatar

Ta antracitová a moc by se mi hodila, protože se mi taška na kočárek rozpadla a žádnou teď nemám.

12. bře 2021
avatar

šedá - ale myslím tu šedou antracitovou, ta s popiskem šedá je zelená😉. Ale ani ta nakonec není špatná 🙂

12. bře 2021
avatar

Hlasuji pro antracitovou, zdá se mi z nabízených barev nejlepší.

12. bře 2021
avatar
12. bře 2021
avatar

Starorůžová

12. bře 2021
avatar

Růžová 👍

12. bře 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@konidana ono strašně záleží na nastavení tvého monitoru - já mám před sebou aktuálně monitory 3 - na všech 3 vypadá barva jinak. Na jednom mám taky do zelena, na druhých 2 opravdu šedou - ale věřím jen tomu monitoru, který mám kvůli fotkám zkalibrovaný. Jinak to je při nakupování docela problém, že na většině zařízení se barvy zobrazují lidem jinak, mnohdy nesprávně

12. bře 2021
avatar

@apacheee
taky tu sedou vidim spis do zelena a to mam retina display

12. bře 2021
avatar

@apacheee jasný, schválně jsem koukla na tel a je to stejný jako na monitorech PC. Ale já to nemám zkalibrovaný na barvy, ale na kontrast, abych dobře viděla detaily. No, zkalibrovaný je taky silný slovo😅

12. bře 2021
avatar

Mně se líbí ta antracitová. 🙂

12. bře 2021
avatar

@apacheee Tak já zůstávám věrná klasice a tomu co nejvíc nosím a volím černou 😉

12. bře 2021
avatar

antracitova a cerna

12. bře 2021
avatar

Antracit ❤️

12. bře 2021
avatar
26. bře 2021
avatar

@apacheee Moc děkuji Veru 😍

26. bře 2021