Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

Den matek s dm - ty nejkrásnější citáty o mateřství a soutěž o dárkovou kartu

Každou druhou květnovou neděli slaví v Česku svůj svátek maminky. A tento den je tu právě dnes. Jelikož se to tady na Modrém koníku skvělými maminkami jen hemží, říkala jsem si, že by si v tento rozhodně zasloužily odměnu. Proto je tu další soutěž. Všimla jsem si, že největší radost máte vždy ze soutěží o dárkovou kartu do dm, díky které si můžete koupit přesně to, co vám udělá největší radost. A přesně o takovou dárkovou kartu si dnes společně zasoutěžíme🙂

Mateřství je samozřejmě někdy velmi těžké, přesto ale věřím, že se společně shodneme na tom, že je to nádherné období a pro naše děti a jejich dobro bychom udělaly téměř cokoliv. Do slova a do písmene. O mateřství, o rodičovství, o dětech a vlastně celkově o životě toho bylo řečeno opravdu mnoho a mnoho. Pojďte se společně se mnou podívat na citáty, které se moc líbí mně:

  •   „Máma  rozumí i tomu, co jí děti neřeknou.“ (židovské přísloví)
  •  „Být matkou na plný úvazek je jednou z nejlépe placených prací… Protože odměnou je čistá láska.“ (Mildred B. Vermont)
  •  „Mateřská láska je pohon, který obyčejné lidské bytosti dovoluje činit nemožné.“ (Marion C. Garetty)  

  • „Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější. Je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo.“ (Elizabeth Stone)
  • „Matka je nádherná bytost, která, jak někdo řekl, nosí dítě devět měsíců ve svém lůně, dva roky v náručí a celý život v srdci.“ (Manuel Fernando Silva)
       
  • „Když mi bylo 5 let, matka mi neustále říkala, že štěstí je klíčem k životu. Když jsem šel do školy, ptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem „šťastný“. Řekli mi, že jsem úkol nepochopil, a já jim řekl, že oni nepochopili život.“   (John Lennon)

A abychom nenabyly dojmu, že matky se stále vznáší jen na růžovém obláčku a prdí duhu, pojďme se podívat i na trochu jiný typ citátů. S největší pravděpodobností sice nejsou myšlené smrtelně vážně, ale věřím, že vás pobaví🙂

  • „Dobré matky střílejí své manžely lukem a šípy: To aby nevzbudily děti.“ (Peter     Ustinov)
  • „Dokonalá  matka miluje i spratka.“ (Halina Pawlowská)

A teď už pojďme soutěžit o dárkovou kartu do dm v hodnotě 500 Kč…

Tak a je tu tolik očekávaný výsledek čističe na trouby z #dm

Musím říct, že za 50 Kč hodně muziky. Vůně mi vůbec nevadila, nastříkala jsem, nechala cca pět hodin působit a setřela hadříkem. Vyčištěno je tak na 85%, ještě by to chtělo jednou zopakovat a trouba je jak nová. Nemůžu jinak než doporučit.

Až bude lepší počasí, Kája s ním zkusí gril 🙂

#vileda

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
13. kvě 2020    

Teď jsem si uvědomila, že jsem vám ještě neodtajnila, na jaký dáreček se může těšit vybraná maminka ve skupině #dm v měsíci květnu ❤

Květen mám odjakživa spojený s květinami (čím to asi bude, že 😂), takže i dárek bude květinový 🌹

🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹
alverde NATURKOSMETIK tělový olej bio šípková růže & bio rakytník
🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹

🍀 alverde tělový olej bio šípková růže & bio rakytník s přírodními éterickými oleji zásobuje pokožku esenciálními mastnými kyselinami a zanechává ji jemnou a hebkou.
🍀 bohatá přírodní receptura uvolní pokožku a podpoří její optimální regeneraci. Vaše smysly budou rozmazlovány díky nádherné, jemné vůni
🍀 olej z šípkové růže má vitalizující a regenerační účinky
🍀 rakytník je bohatý na vitamíny a účinné látky

Těším se na fotky vašich nákupů, recenze, tipy, triky, recepty a všeho, co vás jen napadne ✉

Tak komupak by se tohle doma rozhodně neztratilo?

Tak jdu s kůží na trh. Přiznám se, že jsem troubu ještě nečistila. Tak jsem opravdu nesmírně zvědavá na tolik vychvalovaného pomocníka z #dm

Mám nastříkáno a nechávám působit. Pak jen setřu hadříkem a snad bude jak nová 🙂

#vileda

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. kvě 2020    

Dneska vám jdu zase udělat radost🍀 Dm rozdává další body v active beauty kontu - 200 bodů, které vám přinesou reálnou slevu 50 Kč 👏

Body získáte přihlášením do svého účtu a aktivací e-kuponu:
https://www.payback.at/cz/ekupony

Při vašem dalším nákupu v prodejně #dm pak nezapomeňte předložit svou zákaznickou kartu a body vám budou přičteny. Slevu pak můžete využít při jakémkoliv příštím nákupu 🛒

avatar
apacheeeAMBASADORKA
11. kvě 2020    

Kdysi jsem v jednom "chytrém" časopise četla, že se lidstvo dělí na dvě skupiny 😁

Na ty, co milují vanu, a na ty, kteří upřednostňují sprchu.

Do kterého týmu patříte vy?

Já teda můžu oboje, vanu si dám radši večer a sprchu během dne třeba po cvičení 👍

Ps: a pokud neznáte tuhle pěnu z #dm, o moc přicházíte. Ta vůně je naprosto nepřekonatelná ❤️ pokud jste sprchari, tak máte ale bohužel smůlu 😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. kvě 2020    

Dnes se toho sešlo nějak hodně, každopádně slibuji, že už je to dnešní poslední #dm příspěvek 😀

Přináším výsledky losování soutěže Vlasy koruna krásy o 3 balíčky vlasové kosmetiky značek Balea a alverde. Omluvte náš "lesní" look - právě jsme se vrátili z několikakilometrového výletu na koloběžkách a vypadalo to, že se blíží pořádná bouřka, takže jsme pospíchali, abychom to vůbec stihli natočit. A řeknu vám, ještě klika, že jsme nečekali, protože takovou bouřku a šplouchanec jsme tu letos ještě neměli 😎

Gratuluji všem třem výherkyním a doufám, že vám balíčky udělají radost🙂

A ostatní nesmutněte a koukněte na dnešní soutěž ke Dni matek - tentokrát soutěžíme o dárkovou kartu v hodnotě 500 Kč ❤
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/den-matek-s-dm-ty-nejkrasnejsi-citaty-b22phr/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. kvě 2020    

Pozor, konečně přichází čas na slíbené hlášení:

Již zítra budou v prodejnách #dm k dostání oblíbené dm boxy.

Kdopak si pro něj vyrazí?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. kvě 2020    

Těžký úděl ambasadorky - vždycky se pro vás snažím najít ty nejlepší výhry do soutěže a dát vám tipy na bomba produkty z #dm a nakonec to skoro vždycky dopadne takhle 🙈

Tím, že zjistím, že to nutně potřebuju a musím si to jít koupit 😂 Recenze na tuhle řadu a vaše zkušenosti mě přesvědčily a už je mám doma. Vyzkoušet jsem zatím nestihla, ale už teď můžu říct, že nádherně voní. Cena je 39.90 za kus, takže pro vaši peněženku je to prostě pecka!

Už mám připravené vše pro vylosování soutěže a jelikož se vám minule líbilo video z losování, zítra s klukama zase natočíme, kdo se může těšit na super balíčky vlasové kosmetiky. Kluci už se nemůžou dočkat, takže zítra večer najdete výsledky zde na blogu i ve skupině 🍀

A jen tak mezi námi, zítra bych doporučovala na můj blog zavítat klidně hned ráno, bude tu na vás totiž čekat soutěž ke dni matek. A výhrou bude dárková karta do dm, takže si v případě výhry můžete koupit prostě to, co vám udělá největší radost ❤

avatar
apacheeeAMBASADORKA
8. kvě 2020    

Už v neděli tu máme den matek. Všimla jsem si, že v soutěžích s #dm je vždycky největší zájem o dárkovou kartu s poukázkou, za kterou si můžete koupit cokoliv. Takže jsem pro vás na den matek vyjednala právě tuhle výhru 🍀

Doufám, že vás to potěší a v neděli si ke mně nezapomeňte přijít zasoutěžit ❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. kvě 2020    

Tik tak, tik tak - ubíhají poslední hodiny do ukončení soutěže s #dm a mně ještě zbývá představit vám výhru pro 3. místo 🎉

Ve skupině se hodně často řeší, jak skvělé jsou tuhé šampony, takže jsem si říkala, že by v soutěži o vlasovou kosmetiku rozhodně neměl chybět! Vybrala jsem pro vás tento od alverde, protože alverde je prostě LÁSKA - certifikovaná přírodní kosmetika s nádhernými vůněmi ❤

👏 alverde tuhý šampon na vlasy mandarinka s bazalkou je novinka, která poskytne vašim vlasům prvotřídní péči, čistí je a zbavuje nečistot. Bambucké máslo a olivový olej z certifikovaného ekologického zemědělství chrání před poškozením.

Za sebe se musím teda přiznat, že jsem tuhý šampon ještě nikdy nezkoušela. Jak jste na tom vy ?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. kvě 2020    

Právě jsem zjistila, že je čtvrtek, a to znamená, že už dnes o půlnoci končí soutěž s #dm o 3 balíčky vlasových produktů. Já si prostě žiju v dojmu, že dnes je teprve STŘEDA 🙈

Slíbila jsem, že vám postupně představím balíčky, o které soutěžíme - nyní tedy výhru pro 2. místo 🍀
výherkyně se může těšit na kompletní balíček Beautiful Long od značky Balea Professional. V sadě najdete:
🐱 šampon na vlasy Beautiful Long, 250 ml
🐱 balzám na vlasy Beautiful Long, 200 ml
🐱 kúra na vlasy Beautiful Long, 300 ml

Celá tato řada slibuje:
🐱 péči pro dlouhé a poškozené vlasy
🐱 posílení & ochranu vlasového vlákna
🐱 složení bez mikroplastů
🐱 pečující složení s keratinem a extraktem z magnolie
🐱 složení bez silikonů

S touto řadou osobní zkušenost ještě nemám, ale značka Balea mým vlasům velice vyhovuje, takže si píšu na nákupní seznam a rozhodně vyzkouším. Hodnocení v eshopu totiž vypadají vážně skvěle.

Jo a soutěžíme ve skupině, tak šup za námi:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. kvě 2020    

Když jsem minule dofotila novorozenecké fotky, chtěla jsem si v klidu nafotit pár produktových fotek. No, úplně to nevyšlo 😂

Ti malí lumpové totiž hned přiběhli, že se chtějí fotit taky😂 Když jsem s ambasadorováním pro #dm začala, manžel si tenkrát dělal před dětmi srandu, že teď už maminka nikdy nemůže nic koupit v žádné jiné drogérii, protože naše je "déemko". Kdykoliv teď jdeme, nebo jedeme kolem nějaké dm prodejny, tak řvou na celou ulici či auto:
"To je našeeeeee drogérieeeee!"

Na druhou stranu nutno dodat, že na tuhle fotku se kluci tématicky hodí, protože tohle jsou krémy, kterými mažeme hlavně je. A jsou skvělý!

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. kvě 2020    

Kdybyste mi ještě před pár lety dali otázku: "Snídáš?", zněla by moje odpověď rezolutně "NE"!

Mateřská dovolená mě však snídat naučila a musím říct, že se cítím mnohem líp, když se ráno najím. Nevím jak vy, ale já jsem ráno docela líná a chvilku mi trvá, než nahodím motory naplno 😂 Snažím se proto chystat snídaně den předem. Však to znáte - ne vždy to vyjde, ale když jo, je to strašně fajn 😀

Den předem si vždycky chystám #dm vločky s ovocem, oříšky, bílým jogurtem a #dm javorovým sirupem - když se vše totiž pořádně rozleží, nemá tahle snídaně jedinou chybu 👍

Jak to máte se snídaní vy - snídáte, nebo patříte k těm, pro které jídlo ráno patří mezi zakázaná, ba až sprostá slova?

Mám novou troubu? Neeee! To jsem jen podlehla doporučení Verči @apacheee a koupila v #dm tenhle čistič na trouby a grily a musím říci, že Verča nekecala a je fakt boží! 😍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. kvě 2020    

Ve skupině dm právě běží soutěž o 3 balíčky produktů vlasové kosmetiky. Postupně vám všechny představím - dnes se podíváme na výhry pro 1. místo 😎

Ve výherním balíčku najdete šampon a balzám na vlasy od značky #alverde - produkty alverde neobsahují žádné syntetické vonné, barvicí ani konzervační látky, stejně jako žádné látky na bázi minerálního oleje. Většina produktů alverde navíc nese označení Vegan, které garantuje, že neobsahují žádné živočišné složky.

Soutěžíme o alverde regenerační sadu na vlasy:
🍀 pro suché a poškozené vlasy
🍀 s extraktem z oliv
🍀 okamžitá regenerace bez umělých přísad
🍀 certifikovaná přírodní kosmetika
🍀 bez mikroplastů
🍀 usnadňuje česání vlasů

Zadání soutěže najdete v připnutém příspěvku v #dm skupině:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/krasny-car...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
4. kvě 2020    

Není nad to mít skromný dítě! Když jsme se ho ptali, co si přeje k narozeninám, řekl nám zvířátka do koupelny😂

V dávných dobách, kdy se mnou ještě děti chodily do krámu, se totiž Tobi v #dm zamiloval do téhle sady od Hippu. Tenkrát jsem zrovna měla nakoupenou zásobu jiných produktů, takže jsem mu ji nekoupila, ale teď konečně přišel jeho čas 😀

Už 3 dny si tohle všechno nosí doma v baťůžku a hraje si, že jede na dovolenou. Proto ta čepice 😀

PS: Nakonec si přál ještě "veliký" auto, takže nebojte, žádné dítě nebylo odbyto kosmetikou k narozeninám 😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
3. kvě 2020    

#vedeli_jste_ze v #dm seženete i nádherné balicí papíry? Už jsem to sice psala před Vánoci ve skupině, ale když jsem teď balila dárky pro Tobiho k narozeninám, uvědomila jsem si, že už vlastně doma ani žádné jiné nemám. Protože ty jejich designy jsou absolutní TOP!

Eli minule dokonce brečel, že ty dárky ani nechce rozbalovat, aby neponičil ty krásné obrázky. Je to prostě trochu cíťa 😂 😂 Po mamince 🙈

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. dub 2020    

Krásný čarodějnický podvečer,
přináším slíbenou soutěž o vlasovou kosmetiku z #dm. Tentokrát se na výhru mohou těšit hned 3 z vás! 🍀

O co soutěžíme?
1. místo - alverde NATURKOSMETIK naturschön šampon a balzám na vlasy regenerační
2. místo - Balea Professional šampon na vlasy, balzám na vlasy a kúra na vlasy
3. místo - alverde NATURKOSMETIK tuhý šampon na vlasy mandarinka s bazalkou

Soutěž probíhá ve skupině Ve víru dm mánie:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Soutěž trvá od 30. dubna 2020 do 7. května 2020 - ukončení soutěže bude o půlnoci.

Poté s klukama vylosujeme 3 výherkyně/výherce, kteří se budou moct těšit na parádní balíčky.

Hodně štěstí a doufám, že vás bude soutěž bavit. 😉

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    29. dub 2020    

Krásný večer kobylky 😇

Slíbila jsem vám spuštění soutěže s #dm o tři balíčky vlasové kosmetiky, ale dnešek byl tak náročný den, že už nejsem schopná dát do kupy kloudnou větu 😂 Snad mi pro jednou odpustíte malé zdržení. Soutěž spustím zítra, ale dnes se aspoň můžete pokochat balíčky, o které budeme soutěžit ❤

Vybrala jsem pro vás produkty značek Balea a alverde a věřím, že s nimi budete moc spokojené 🍀

Kterou sadu byste si vybraly, pokud byste mohly sáhnout jen po jedné z nich?

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

(3 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. dub 2020    

A jde se péct narozeninový 🎂!

Moje malé "miminko" a nejmladší ambasador #dm zítra slaví 3 roky 🙈❤️🐼

avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. dub 2020    

Uf, počasí vydrželo a květy třešní taky. Po dvoudenním fotícím maratonu máme hotovo ❤️

Na konci focení vždycky s mužem děláme fotku "ze zákulisí" a koukám, že tam je krásně vidět i moje druhá práce 😁

PS: pokud neznáte, tak tuhle tašku z #dm opravdu doporučuji. Unese i slona a vydrží strašně dlouho 👍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
27. dub 2020    

Slíbila jsem vám soutěž s #dm o vlasovou kosmetiku, ale ještě než ji spustím (ve středu), mám tu pro vás jednu #odpoved_za_srdicko.

Jak často si musíte mýt vlasy, abyste je měly hezké?

Musím říct, že tentokrát jsem na vaše odpovědi vážně moc zvědavá 😎

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    25. dub 2020    

V posledních dnech je v celé zemi hodně velkým tématem kadeřnictví a péče o vlasy. S ostříháním vám sice nepomůžu (nicméně na druhou stranu věřte, že to byste ani nechtěli 😂 🙈 ) - ale příští týden se můžete těšit na spuštění velké soutěže s #dm. Hned 3 z vás udělají radost skvělé balíčky produktů vlasové kosmetiky 🍀

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

Kdopak se těší na soutěž?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. dub 2020    

Nejvyšší čas obvolat psí salóny, zítra nás čeká rodinné focení 😂😂🙈

Strana