Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. dub 2020    

Jako ladit roušku ke zbytku outfitu, to je umění 😂 A za tuhle krásnou roušku musím moc poděkovat @pipetulaa - děkuju Péťo, je moje "nejoblíbenější" ze všech, co doma máme ❤

#vedeli_jste_ze#dm svou vlastní privátní značku punčochového zboží? Jmenuje se Stella Jones. Přiznám se, že já to ještě někdy před rokem vůbec nevěděla. Pak jsem jednou při bloudění mezi regály náhodou narazila na jejich silonky a od té doby už nikde jinde nekupuju. Poměr cena a kvalita je totiž super. Pokud to jde, jdu vždy raději naboso, ale víte jak... někdy to prostě nejde 😂

U silonek vám ale doporučuji poprvé koupit pouze 1 balení na vyzkoušení, zda vám budou velikostně sedět. Já si třeba musím kupovat o velikost číslo větší, protože mi jsou jinak krátké. A to mám normální výšku 171 cm.😎

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. dub 2020    

Takovýhle večeře si dám líbit ❤️

Spousta lidí nemá maso na sladko ráda, ale náš oblíbený rodinný recept obsahuje javorový sirup. Jako ingredienci ho však v chuti zatím neodhalil snad nikdo, kdo ochutnal. Ale skoro každý si na marinádu bere recept 😁 #dm

Kdopak by si dal taky?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. dub 2020    

Jako tohleto už je mazec!

Kdyby mi ještě před 2 měsíci někdo řekl, že za vrchol svého společenského života budu některý týden považovat návštěvu #dm, vysměju se mu a budu si myslet, že je úplný pako.

A ono to tak najednou fakt je 😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. dub 2020    

Jako ambasadorka #dm vždycky píšu a doporučuji věci, se kterými jsem sama opravdu spokojená, ale dneska udělám výjimku 😂

Ne proto, že by tohle kafe nebylo dobrý, ale protože tentokrát to bude bez vlastní zkušenosti. Kafe totiž nepiju a ani jsem ho nikdy nepila. Mezi lidmi jsem tak mnohdy považována dost za exota - pokud je tu někdo, kdo taky nepije kafe, tak mi dá možná za pravdu. Je to totiž považováno za divný 😂

Každopádně máme s mužem opravdu moc rádi kešu, takže když jsem minule čekala frontu ve dvoumetrových odstupech, padlo mi do oka tohle "kešukafe" a vzala jsem na ochutnání pro muže. Prý můžu s klidným srdcem napsat, že si fakt pochutnal. Takže pokud máte rádi nezvyklé příchutě kafí, určitě zkuste ochutnat i vy 😍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. dub 2020    

Krásný sobotní večer, jsem tu se slíbenými výsledky jarní soutěže s #dm💃

Moc děkuju za skvělou účast a musím říct, že máte krásné kuchyně, některé jsou opravdu jak z katalogu ❤️

A koukám, že jsem vás všechny donutila uklidit 😂 Nebojte, nejste v tom samy. Když jsem fotila fotky te své kuchyně, které jsem použila do článku, uklidila jsem ji tak, jak už dlouho ne😁 Muž dorazil domů z práce a jeho první otázka byla :
"Tys něco fotila v kuchyni, že je tu tak naklizeno?"

A byl bez svačiny 😂😂😂

Gratuluji vítězkam a příští týden se můžete těšit na další parádní soutěž, bude to zase trochu něco jiného😇

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. dub 2020    

Hlásím, že #dm už má zase naskladněne desinfekce 😉

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. dub 2020    

Na výlety a procházky do přírody chodíme pořád, samozřejmě i mimo karanténu. Dřív jsme ale byli zvyklí se dost často stavit někde na nějakou dobrotu. To nám teď bohužel padlo, takže jsme museli začít nosit svačiny 😇

Většinou bereme jen ovoce a zeleninu. Občas si vezmeme třeba mazanec, vánočku, atd. Ale v poslední době nesmí chybět tyhle "bonbóny" s hroznovým cukrem a magnesiem 😎

Jelikož to tu máme kolem samý kopec či skálu, tak už se stalo takovým nepsaným pravidlem, že po té největší makačce vždycky následuje malá odměna, která navíc pomáhá doplnit ztracenou energii👏

#tip_ambasadorky #dm

Jarní soutěž s dm - vyhrajte balík produktů pro čistý a voňavý domov

Když jsem pro vás tuto soutěž na konci ledna plánovala, byla moje představa úplně jiná. Všechny ale víme, jaká teď kolem panuje situace, a tak jsme najednou mnohem víc doma. Daleko více vaříme, pečeme, vymýšlíme programy pro děti, které najednou nemohou chodit do škol a většinou ani do školek. A s tím vlastně souvisí i to, že teď musíme víc pečovat o domácnost a uklízet. Pořád a pořád dokola. Takže pevně věřím, že balíček dm nature se teď bude každé z nás hodit o to více. 

O co si zasoutěžíme?

Hlavní výhrou bude balíček výrobků z řady Denkmit nature, najdete v něm:

Denkmit nature prostředek na nádobí, 500 ml

Denkmit nature tablety do myčky nádobí, 30 ks

Denkmit prací prostředek na barevné prádlo nature, 23 PD

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. dub 2020    

Už tu dlouho nebyla žádná #anketa, takže...

Co vy a KRUPICOVA KAŠE?

Kdo ji taky miluje, dejte 👍

Já mám docela štěstí, protože u nás doma ji milujeme všichni, takže občas projde i jako oběd 😁

Ps :a vy, co máte taky rádi 🍁 sirup, zkuste si ho do ní přidat, je to neskutečná dobrota.

#dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    15. dub 2020    

Miluju sluníčko 🌞

Od doby, kdy jsem poprvé otěhotněla, ho ale bohužel přestala milovat moje pleť na obličeji, a začala jsem "trpět" na fleky od sluníčka. U prvního porodu (v srpnu) jsem vypadala jako dalmatin 😂

Od té doby jsem pak vlastně nezažila žádné léto bez kojení nebo těhotenství. Letos to bude poprvé, tak jsem moc zvědavá, jestli se i moje pleť ještě vrátí ke stavu předtím a přestanou mi na obličeji vyskakovat tmavé flíčky 😥

Každopádně jdu do boje a už teď začínám v tomto směru o pleť pečovat. Krém z #dm jsem používala už vloni po dovolené v Řecku a dost mi pomáhal. Letos jsem na doporučení zde na MK přidala ještě pleťovou vodu proti hyperpigmentaci. A doufám, že to pomůže 🍀

Co se na tento problém osvědčilo vám?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. dub 2020    

Každý měsíc jsem slíbila malou radost pro jednu aktivní maminku v #dm skupině. Tato "výhra" se každý měsíc mění a v dubnu se můžete těšit na tuhle neskutečnou dobrotu - JAVOROVÝ SIRUP ❤

Více se dozvíte ještě dnes ve skupině, kde také ještě dnes vyhlásím, kdo se může těšit na milou pozornost za měsíc březen:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
13. dub 2020    

Jedním z důvodů, proč mám tolik ráda #dm, je ten, že tam prodávají spoustu skvělých vychytávek. Sortiment je tak rozsáhlý, že ani teď zdaleka neznám všechny a stále díky vašim tipům objevuji nové a nové MUST HAVE pro svou domácnost 😉

Třeba jako tento Osvěžovač do odpadového koše. Stačí jen nalepit do blízkosti koše, či přímo do něj, a díky své citrusové vůni neutralizuje pachy. Přiznám se, že první dva dny na mě byla jeho vůně hodně silná, ale pak už je intenzita velmi příjemná 👏

A co vy, znáte?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
11. dub 2020    

✔️ 4 mazance vykynuté
✔️ Oběd skoro hotový a připravený, až se nám vrátí z práce tatínek, kterého pro změnu zase odvolali z domova 😥
✔️ Vajíčka odmastena #dm

Jdeme s klukama barvit a odpoledne nás čeká cesta za pokladem - hledání kraslic podle mapy 😁

avatar
apacheeeAMBASADORKA
8. dub 2020    

Poslední dny byly opravdu náročné. 😪 Abychom pracovníkům v #dm prodejnách dopřáli po vysokém nasazení potřebný oddych, ❤ rozhodli jsme se, že na Velikonoční pondělí dne 13. 4. zůstanou všechny naše prodejny zavřené. Po Velikonocích jsme tu opět pro vás. 🤗

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. dub 2020    

Pro všechny příznivkyně soutěží s #dm přináším taky jednu skvělou zprávu. Zítra se můžete těšit na spuštění a hlavní výhrou bude pořádný balík...

Co v něm najdete, ještě neprozradím, ale dám vám malinkou nápovědu 😀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. dub 2020    

Miluju chuť javorového sirupu. A ze všeho nejradši ho mám s tradičníma staročeskýma lívancema 😀

Před Vánoci jsem se uživatelek v #dm skupině ptala, zda ho už někdy ochutnaly. A strašně mě překvapilo množství těch, které ho ještě nikdy neměly.

A co vy - ochutnaly jste ho už? Co na něj říkáte? Nebo taky patříte k těm, které jeho chuť neznají?

#odpoved_za_srdicko

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. dub 2020    

Tak dlouho jsem kolem ní v #dm chodila, až mi to nedalo a koupila jsem ji 🛒

Poraďte mi prosím nějaký super recept, co z kokosové mouky upéct? Bude to moje premiéra 😉

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    3. dub 2020    

Pamatujete, jak jsem vám asi před 3 týdny doporučovala tyčinku, kterou rozhodně musíte ochutnat, pokud milujete kokos? Tak si své znalosti nezapomeňte rozšířit i o tuhle v hořké čokoládě, protože ta je ještě lepší. Fakt nebe v hubě ❤

A na zkoušku jsem vzala i tenhle ledový čaj a pro mě neskutečně milé překvapení. Kupované ledové čaje mi chutnají, ale jsou na mě strašlivě sladké. Tenhle je absolutně bez cukru a přitom je výborný. Oboje k dostání v #dm 🛒

A takhle my si zpříjemňujeme tu izolaci v přírodě 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. dub 2020    

"Takhle momentálně nakupujeme drogerii s manželem. On nakupuje cestou z práce, já jsem doma s dětmi. On pošle fotku "co chceš?" Já zakroužkuju a posílám zpět 😂"

Tenhle příspěvek v #dm skupině mě opravdu rozesmál. Moc děkuju @elinka89 za sdílení a za skvělý tip ❤ Takhle náš oblíbený šampon najde každý chlap 👏 Prostě musí a konec výmluvám!

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    1. dub 2020    

Taky už vám dochází inspirace na to, co rychlého vařit? 🍲
Skvělé tipy na 3 recepty, které jsou snadné na přípravu i na úklid nádobí, přináší #dm 👍
Dobrou chuť! 😋

https://www.dm.cz/vyziva/recepty-z-jednoho-hrnc...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    31. bře 2020    

Velikonoce sice moc nemusím, ale moje děti docela jo, takže #modra_skolka musí být i na velikonoční téma 😁

_________________________________
Kuřátka z odličovacích tamponku
------------------------------------------------------
Potřeby:
Odličovací tampony-já obětovala svoje oblíbené z #dm 🙈, nůžky, vodovky, štětec, barevné papíry, lepidlo a pokud máte, tak nalepovací oči - pokud ne, buď je namalujeme, nebo vytvoříte z barevných papírů

✔️ Motivace - povídání o Velikonocích, co se děje v přírodě - rodí se mláďatka - jak se jednotlivá mláďata různých zvířat nazývají, zakončíme 🐥 a rovnou si ho vyrobíme

✔️ Nejprve potřebujeme nabarvit tampony žlutou barvou, na 1 kuře potřebujeme 3. Dáme schnout na topení a mezitím si vyrobíme z papíru zobacek, nozky a trávu

✔️ Na připravený papír nalepime tampony a dolepime připravenými detaily

✔️ Nezapomeneme zhodnotit a výsledek vystavit. Případně můžeme někomu věnovat jako přání k Velikonocum ❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    30. bře 2020    

Jaro za okny, jaro na stole a naprosto dokonale krásné jarní košíčky z #dm 👏 ❤

A v nich luxusní muffiny s lesním ovocem 🍒

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. bře 2020    

Při stavbě lesního domečku nám trochu vyhládlo a chtělo to malou odměnu 😁

Máte teď chuť zasoutěžit si zase o něco z #dm, nebo teď ani nemáte náladu a mám to nechat na později?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    29. bře 2020    

Ve čtvrtek jsem psala o tom, že se chystám na "vlastní kůži" (Teda spíš na vlastní troubu) testovat čistič z #dm a spousta z vás mi psalo, že chcete vědět dojmy, tak jsou tu😉

Musím tedy ještě připomenout, že jsem čistič kupovala na mnohá doporučení zde z MK, takže jsem tak nějak počítala s tím, že budu spokojená 😁

Cena: 59 Kč

Původně jsem chtěla nechat působit přes noc, ale v diskusi padlo i několik poznámek, že to není zrovna nejvonavejsi, takže jsem od toho upustila a nanesla až ve dne. Příště už klidně nechám přes noc. Jako upřímně, po fialkach to nevoní , ale není to nic hrozného, co by mi vadilo. Cítila jsem v podstatě jen při nanášení, pak jsem přestala vnímat. A kluci nijak nekomentovali, že by jim to smrdelo, tak myslím, že prostě dobrý 👏

Pěnu jsem nechala působit cca hodinu a už jsem viděla, jak se v pěně špína sama rozpouští. Stačilo pak jen otřít a trouba uvnitř vypadala úplně jak nová. A bez námahy.

Na dvířkach zevnitř byly pripecene takové ty odolné dubky, jak normálně nejdou vůbec dolů. Na jejich čištění jsem si vzala ještě jemnou dratenku na nerez nádobí (taky z dm) a vše šlo bez námahy dolů.

Takže za sebe musím říct, že fakt dávám 10 bodů z 10. Je to ten nejlepší přípravek na troubu, který jsem kdy zkoušela 👏👏👏

Takže ještě jednou moc díky za vaše doporučeni, ušetřily jste mi spoustu času a hlavně nervů 😘

Strana