Mam dotaz uz mi to vazne neda.. proc sem a i na jine site, maminky davaji zda nekdo nevi co by to mohlo byt a fotka cehokoliv abnormalniho od pupiku, pres vyrazky, vyfoceny mandle.. co tim chteji dosahnout? Myslim ze pro vsechny ostatni co to sem nedavaji tak by je spis zajimalo co to opravdu je a jak to vypada. Nez nekdo odepise kdo se s tim uz setkal muzou davno zavolat pediatrovi a kdyz tam neni tak i na pohotovosti zvedaji telefon a lze konzultovat po telefonu. Proboha vzdyt to muze byt vazne a muze diteti jit i o zivot treba... kdyz jsem se sem registrovala jedna mlada maminka psala zda ma jet s ditetem na pohotovost kdyz vypilo hnojvo.. to jako vazne? To je dulezite znat nazor ostatnich nez pouzit selzky rozum?? Vsimam si tady toho cim dal casteji...

Naše nejmilovanější babička se dočkala pomníčku už jí máme navždycky blízko sebe

Nevíte prosím někdo co je tohle za šifru?

Holky, nemate nektera zkusenost s timto autickem?

Dnešní noc už byla daleko lepší, už ani tak štěkavě nekašle, spíš začíná odkašlávat.
Takže je načase začít s Tymiánovým sirupem Phyteneo 🙂
Zkusili jsme dát přímo na lžičce a takhle na holo mu to moc nešmakovalo (mě to připomíná pendrek 🙂 ), ale krabička je prý na sežrání 😀

Když kouknu na zem... 😀 Jak jste na tom vy, těhulky ?

Základním stavebním kamenem vlasů, nehtů, ale i součástí pokožky je bílkovina keratin (na obrázku). Tato velmi pevná bílkovina je tvořena aminokyselinami, mimo jiné např. cysteinem a methioninem, které jsou v hojné míře obsaženy v přípravku Methionin komplex značky Phyteneo.
Aminokyselina methionin, jejíž název byl použit i v názvu přípravku, patří mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny. Jako nepostradatelné se označují proto, že si je organismus neumí sám vytvořit a proto je musíme přijímat v potravě, případně doplňovat vhodnými přípravky. Mezi esenciální se řadí celkem deset aminokyselin, z nichž se spousta vyskytuje především v živočišné potravě (nikoliv rostlinné). Proto může mít organismus lidí s čistě vegetariánskou stravou problém s tvorbou některých specifických bílkovin (např. právě keratinu).
Druhá z aminokyselin obsažených v přípravku Methionin komplex - cystein pak patří mezi aminokyseliny neesenciální (postradatelné), tedy takové, které si umí organismus vytvořit a sám.
#phyteneo

Ještě pořád můžete soutěžit o Kocourkovu lampičku v našem fóru: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-pribinackem/soutez-pokracuje-vyhrajte-pro-sve-deti-super-kocourkovu-lampicku/ ❤ Zítra vyhlásíme výherce a budeme i rozdávat srdíčka 😍 ✊🏻🍀 Těším se na vaše příspěvky!

Holky potřebuji poradit.
Chci založit cukrářský kurz.
Co všechno si mám vyběhat ?

Malý se koukal u dětské doktorky s nakonec to zabalil a usnul mi na ruce
Je normální?
Nebo ty 2 holky byly nenormální s všichni budem normální?;)))
On je poklad.

Nafasoval další léky a snad kašel přejde příští týden

Zbyly vám doma prázdné kelímky od Pribináčka? Vyrobte si s dětmi zábavnou hru 😎 : http://www.pribinacek.cz/pribinotysek/jahudka

Spolecna fotka s moji princezničkou😍

(2 fotky)

A máme tu zase pátek
http://javoba.blog.cz/

Kamarádčin chlapeček slaví první narozeny 🎂 Perníčky na jeho velkou oslavu 🎉. Snad se sudou líbit. PS: pejsci jsou ze zvonečku🐶

Holky co budete mít na Vánoce na štědrovečerní večeři. A co budou mít vaši prckové? Nám bude 2,5 roku tak to vidím na klasika salát synovi udělám lehčí bez majonézy a bude mít rybku ☺ a i polívku rybí 🙂

Máte nějaké rady. Vždycky po skončení léta se mi zhorší pleť. Celo a bradu mám mastnou, ale tváře uplně suché až supinky. Pod makeupem je to samozřejmě vidět. Nejde mi to ničím odstranit. Děkuji

Proč zrovna tobě musíme chodit zapalovat svíčku.. moc nám chybíš, všem

každodenní čtení pohádek 😇😈

Když přide tatka z práce 😇

Kdo v srdcích žije neumírá ❤

Předporodní rituál

Kdo čtete mé články a příspěvky na FB, víte, jak moc si své těhotenství užívám, jak moc dělám vše proto, abychom byli s miminkem šťastní, a cílovou čarou jsme proběhli v takovém tempu, na jaké jsme spolu za těch 8 měsíců natrénovali. Ladím se, ačkoliv jsou poslední týdny dost pracovní, a potíže spojené s těhotenstvím se snažím hodit za hlavu. Nevšímat si jich nejde, ale ulevit si ano. Dělám vlastně jen to, co radím svým klientkám a ono to funguje. Je skvělé si vše vyzkoušet na vlastní kůži! Být pozitivní, ve všem vidět vyšší smysl (třeba i v bolesti lýtek, která přešla ve chvíli, kdy mi můj doktor oznámil, že se miminko otočilo hlavou dolů) a vítat ve svém životě každou zkušenost, která přichází, a zároveň s důvěrou neztrácet hlavu, když to není zrovna nic na první pohled pozitivního!

A tak si nosím mexickou bolu, podvazuji bříško šátkem, piju maliník, nechávám si masírovat nohy svým mužem, jím vše, na co mám chuť, chodím k fyzioterapeutce, která mě vždy krásně uvolní a snažím se být otevřená všem možnostem porodu, i přesto, že mám o tom ideálním svou představu! Krom toho, co jsem teď demonstrativně uvedla, jsem jednoho dne ucítila potřebu obklopit se ženami a sdílet s nimi pár hodin své těhotenství. Proto jsem poprosila své kamarádky, zda by pro mě neuspořádaly předporodní rituál.

Co to je předporodní rituál? A proč něco takového chtít prožít?

Předporodní rituál je pro mě projevem úcty ženě jako nositelce života, je vyjádřením hluboké přátelské lásky a solidarity ostatních žen k nastávající mamince. Je to zároveň oslava života, mateřství a ženy bohyně jako dárkyně života. Je to propojení se s ostatními ženami, které se zavazují, že budou směrem k nastávající mamince vysílat svou energii, která jí bude provázet po zbytek těhotenství a při porodu.

Předporodní rituál je silný motivační zážitek. Budoucí maminka na něm dostává péči a lásku ve chvíli, kdy se ve fázi pokročilého těhotenství, se vší fyzickou zátěží, častým nočním močením a nateklýma nohama, může přestat cítit krásně a mít tendenci podlehnout svým neduhům. Takže na místo, aby si poslední dny s miminkem v bříšku užila a pozitivně se naladila na jeho příchod, začne jí její stav obtěžovat a ona má pocit, že si jen stěžuje. Možná i proto, že potřebuje podpořit, jenže okolí jí spíš než to vyjadřuje lítost ve smyslu:“ Chudáčku, ti nezávidím tahat se s takovým břichem.“ nebo „už abys to měla za sebou“, ale z lítosti ještě žádná radost nevzešla, a proto jsem požádala mé přítelkyně, aby mě nelitovaly, ale aby mě podpořily na konci těhotenství ve směru, kterým jsem se rozhodla kráčet.

Od té doby vidím v zrcadle bříško plné života, ne břicho plné k prasknutí. Nevidím nateklé prsty na rukou a 20 kilo navíc, vidím krásnou těhotnou ženu, vidím sebe.

Strana