Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
"Mami, tady máš noty na Skyfall, je to banální. " Tak se na ty banální noty dívám, tři béčka, akordy... 😀 Také bych chtěla tyto noty považovat za banální...😀 No nic, jdu si zahrát "Purpuru", to dám z listu... Moje dítě mě předběhlo mílovými kroky v hudbě, Ježíšek bude letos pro obě děti nakupovat převážně v hudebninách.
Přemýšlíte nad praktickým dárkem?
Potřebujete plánovací kalendář?
Chcete přispět na dobrou věc?
Zakoupením kalendáře toto všechno budete mít.
Více na www.anrcr.cz
Holky prosím o radu,když chodím na poloviční úvazek do práce,a chlap na plný,má chlap taky nárok na ošetřování na děti..?..opět máme rymicku.dekuji
Dobrý den. Prosím, za současné situace je ošetřovné stále jen do 10 let věku? Resp. na kolik dní je možné ho mít? Na 9 dní? Jsem již týden na OČR s dcerou, protože manžel je pozitivní. Dnes přišlo, že je pozitivní 10 letý syn (za měsíc mu bude 11 let). Předpokládám, že opět bude platit karanténa na dceru, která nemůže do MŠ. Ale zítra s ní budu doma už týden na OČR. Tak jak to vyřešit? Díky za info event. těch, co to taky řešily.
To je tak divný, nemít chuť a čich. Předevčírem jsem ještě trochu cítila kečup, když se Klárka chtěla přesvědčit, jak ma tom jsem. A dneska, hned ráno, jsem zkusila okurky, ocet, majoránku i ostatní koření a všechno další, co mi přišlo pod ruku a nic. Vařila jsem, jako vždycky a z jídla taky nic neměla. A teď bych si dala Nutellu, ale nedám si, protože bych byla zklamaná.
Jsem vytocena, než znovu vyplním trasování prosím měl někdo případ u dítěte. 23. 11. Šel do školy a hned domu nařízena karanténa, setkali se se 19.11. s nakaženým. Onine výuka, 6. děti chodilo do školy, a najednou včera 26. 11. byli online vsichni, takže se muselo už ve ct vědět, že je někdo z těch 6ti nakažený a oni nám píšou až teď a zase že se jim to prodlužuje do 30 11. znovu test a 1.12. můžou do školy na testu jsme byli včera 26.12. musím znovu vyplnit trasování a jít na test v pondělí když byl v pátek? Fakt nevím, proč nemohli být doma všichni když už a ne tohle..to už byli minulý týden dva dny doma preventivně všichni. Akorát ho bolel nos až do večera. Ach jo ..

(nejen) Vánoční dekorace z plechovek BEBA
Protože se nám doma nahromadilo opravdu hodně plechovek BEBA, přemýšlela jsem, jak je zužitkovat. 😊
Původně jsem chtěla s klukama vyrábět totem, ale protože se blíží Vánoce, zvítězilo nakonec vánoční tvoření. Vyzkoušeli jsme dvě různé věci, dnes se podíváme na tu první. ♥️
Velmi se mi líbily ozdobné květináče, vytvořené pouze ze šňůry a plechovky. Navíc jsem neměla kam dát vánoční hvězdu, tak jsem spojila příjemné s užitečným.
Stačilo mít pouze tavnou pistoli, 3 náplně do ní, šňůru a plechovku BEBA, ze které jsem strhla obal.
Pak už jsem jen lepila hezky řádku za řádkou a musím říct, že je to vážně příjemný relax. 🤗
Davídek mi odmotával šňůru a za půl hodinky jsme měli hotovo. 🙌
Holky přišli my na mejl výsledky s Testování ale zapomněli my poslat na SMS kód abych ty výsledky otevřela. Myslíte že mi přijdou do zítřka nebo musím počkat do pondělí? V pondělí mají nástup do školy.
Parfémy - nikdy jsem žádný nekupovala, vždycky jsem dostala, ale teď potřebuji koupit panský Versace pour homme. Jaký a kde koupit? Hází mi to různé názvy, takže nevím co vydrží 😔 obrázek je vždy stejný 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️ Stačí 100ml. Je Notino ok? Nebo elnino? Děkuji ❤️
Nevěřila jsem po prvních dvou dcerách, které jsem si odležela a stejně spěchaly ven, Jasmi ani ležení nepřesvědčilo a byla venku v 32+6tt🤦♀️, že to tohle někdy napíšu, ale jsem ve 40.tt🤣😅. Opakuje se podobná historie jako u 1.dcery, miminko už neroste, takže ve středu se v porodnici rozhodne co dál, protože Izabelce se nechce ani narodit a mám i menší placentu. Její starší ségře stačilo pohrozit vyvoláním a druhý den šla sama, tohle dítě je jiný oříšek 😅🙈.
Holky může se stat že po výplachu nosu solnym roztokem dojde k podráždění sliznice v krku? Syn měl ucpání rýmu a udělali jsme výplach, sopek hezky odešel ale od té doby strašně kašle a říká že ho neco dráždí v krku. Je možné že to vydechl dělal u toho blbiny..
Miluju smích Patrika Hartla🤣🤣🤣
#prodobrounaladu
Je tu víkend, něco milého od Coldplay
Ať i vy, pro které neznamená tento víkend volno od pracovních povinností, jej máte co nejpříjemnější ☃️
Přiznám se, že na mne jdou dosti chmury.Letos v únoru jsem celé mé rodině psala email, že covidově letíme volným pádem a ať naprosto utnou zbytné sociální kontakty.Teď mám chuť napsat další email, ovšem s pokynem "seďte na zadku doma" ..když totiž sleduju s jakou rychlostí se okruh mých kamarádek-sester začíná balit do Tyveků a jejich oddělení transformovat na Covid jednotky..když k tomu přičtu momentální počty nakažených, které bůhví zda ještě neporostou, že už teď na Moravě hoří a únavu nás všech se podrobit omezení ..teď nám hrozí fakt naprostý kolaps a válečná medicína naskrz celým zdravotnictvím..A v takové době si nohu zlomit fakt nechceš !
Berte to, prosím jako jen vyjádření mých myšlenek, rozhodně nechci šířit paniku a rozhodně nestojím o další bojovnou vřavu v komentářích, kdo za to může,apod...
Jak to vidíte vy ? Jak to vypadá u vás ?
PS.IKEM je celou dobu oficiálně non-covid, ale i tak to u nás bublalo, ulevovali jsme jiným nemocnicím. Naštěstí se však nemusel přerušit transplantační program a moc doufám, že i tentokrát to vybereme..

Jak vybrat nejlepší digitální fotorámeček? Rady, tipy, recenze
Jak uchovat své digitální vzpomínky co nejaktuálnější?
Milé koníkovky, znáte to. Fotíte přírodu. Zvířátka. Děti. Ne nutně v tomto pořadí, přesto v množství, za které by se nemusel stydět ani pověstný japonský turista. Vyvstává ale otázka "kam s tím"? Ráda bych vám nabídla jednu z možností, a to pomoc v rozhodování, jak vybrat kvalitní digitální fotorámeček.
Vybrala jsem pro vás pět různých typů a věřím, že si určitě vyberete, ať už pro vás, abyste si uchovaly všechny vzpomínky neustále na očích, aniž byste musely nechat fotografie tisknout a pak pořizovat alba, anebo pokud stále ještě sháníte super dárek k Vánocům. Digitální fotorámečky jsou skvělou vychytávkou a můžou být ozdobou každé domácnosti.
Smutná zpráva pro všechny rodiče z okolí Českých Budějovic, kteří s dětmi navštěvují dětskou hernu Mattel v OC Čtyři Dvory. Děti si sem chodí rády hrát nejen s Barbie, ale i Hot Wheels, Mega Bloks a Fisher Price.
Od zítřejšího dne je herna bohužel uzavřená ☹
Rádi s vámi však Barbie, Hot Wheels i Fisher-Price zůstanou v kontaktu, tak se mrkněte na jejich na FB stránky. Najdete tam představení novinek, ale také mnoho předvánočních soutěží! 😉 ❤
#fisherprice

Vyhlášení soutěže o farmu Little People
Přeji vám krásný pátek,
přináším vám vyhlášení naší listopadové soutěže o farmu Little People 🎁
🍀 Na koho se dnes usmálo štěstí? 🍀
🎁 Farmu Little People vyhrává komentář č. 144 @ladyladylady
Moc gratuluji výherci! Věřím, že farma bude skvělý dárek pod stromeček 🎄🎁
Sledujte i nadále můj blog. Mám pro vás v období Adventu několik překvapení! 😍🎄🎁

Bezplatný a anonymní on-line chat s terapeutem!
Naši trojici odborníků uzavírá terapeut Bc. Michal Osťádal z Centra komplexní péče Společnost Podané ruce o.p.s. Znát ho můžete ze skupinových chatů Rodina a blízcí hráčů, Craving/Bažení, Náhlá změna finanční situace, Vztahy v době krize nebo Nuda = výhra/prohra?
Využijte od 12:00 - 16:00 možnosti pokládání anonymních dotazů a to bezplatně
Stačí kliknout na odkaz www.nabertekurz.cz a klidně bez registrace vstoupit Kliknutím na fotografii v zeleném kolečku můžete začít anonymní a bezplatný chat
Holky mě z toho jebne, zrušili vánoční trhy a je se mohu jít vyfotit se všemi těmi věcmi. Jako jo čekala jsem, že to přijde ale naštve to. 😢


















