Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”
Za jak dlouho vám po registraci přišel pin 2? 30 +
⚜️40 týdnů radosti⚜️
Jakým obdobím pro vás byl čas těhotenství?
štěstí
naděje
nejistoty
těšení se
vyčerpání
vymodlené
nakupování
strachu z porodu
ranních nevolností
příprav a zařizování
radostného očekávání
..........................................
I přes svůj tragický konec pro mě moje druhé těhotenství bylo především obdobím radosti z toho, že k nám miminko přišlo a mohli jsme se na něj těšit. Protože i cesta je cíl 💗
Vnímali jste ve svém těhotenství radost? Dokážete ji zažívat i po ztrátě miminka? Podělte se s námi v komentáři.
Tak a jeste jeden dotaz dne 🙈 Maminka má hodně zvětšenou štítnou žlázu má být 18 a ona má 26. Čeká na výsledky skrz zánět v těle a pak hned datum operace. Kdo prosím byl, jak brzo jste se zotavili? Maminka má strach i skrz možné poškozené hlasivky 😓 Moc děkuji
Povedlo se některé s endometriozou přirozené početí? Moc ráda bych ještě 3 mimi, ale manžel se už moc netváří (je už pohodlné se s holkama domluvit a nemuset spát v hostinském pokoji..) a teď covid situace moc taky nepomohla, má strach o moje zdraví a případně mimi .. máme sice ještě 2 embrya v mrazáku, ale přece jen neztracim naději, že by to nemusela vědět celá rodina a bylo by to to prekvapeni na testu. Ale já s tou endoskou a můj ty kluky nema taky moc ve formě 🙈 tak jestli se někomu povedlo třeba s nějakým doplňkem a nebo proste .... Klidně sz ❤️
Ahoj. Jak je to prosím s testováním v práci? Pokud jsem tři týdny po první dávce. Pracuji jako sestra v domácí péči a nadřízená tvrdí, že se nás to netýká. Děkuji
Holky, prosím vás, jak to tedy je. Chorvatsko a hlavně návrat z Chorvatska do ČR. Myslela, jsem, že pokud se vejdeme do 180 od pozitivního PCR testu, tak se nás po návratu netýká karanténa ani následný PCR test. Tak mi to řekli v CK, tak jsem si to myslela i já, ale když jsem včera začala hledat informace, takže všude je pouze ta ochranná lhůta 90. Myslím tedy při návratu do ČR.. kde je tedy pravda?
V pondělí máme zaplatit dovolenou, takže potřebuji věděť, jak to doopravdy je...
děkuji 🙂
Prosím radu. Malá při změně prostředí s jiným “klima” vdomě a nebo někdy i při změně počasí má hned rýmu a po ni takový “dušný” kašel - jako by z té rýmy. Máte někdo nějaký top sirup, co jí toho kašle rychle zbaví? Bývá to i na 14 dnů a teď už je to po týdnu zpátky (tady bohužel potkala holčičku s rýmou v dětském kupé 😓). Konečně smrká, ale ten kašel je děs. Já to určitě zas chytnu a jestli i straší, tak mě klepne už..
Holky prosím nevíte od kdy se otevřou vnitřní prostory v zoologické zahradě děkuji
Prosím,o tip na ubytování vhodné s dětmi 2 a 8 roku v okolí Kutné Hory,Poděbrad. Aspoň venkovní nebo vnitřní hřiště,herna. Děkuju moc 😉
In Denmark, there are libraries where you can ′′ borrow ′′ a person instead of a book to listen to their life story for 30 minutes. The goal is to fight prejudice. Each person has a title like: ′′ unemployed ", ′′ refugee ", ′′ bipolar ", but listening to their story you realize how much you shouldn't ′′ judge a book by its cover ", An innovative and brilliant, active project that exists in fifty countries. An initiative from The Human Library.
Vynikající myšlenka 🙂
Příští týden vyrážíme s dětmi na dlouhé dobrodružství pod stan. Všichni se moc těšíme a já již dávám dohromady věci. Popravdě není vůbec jednoduché zabalit, když ani nevím, kolik dní na cestě strávíme. Jedno vím ale jistě. Určitě nesmíme zapomenout tekutou BEBU COMFORT pro našeho nejmladšího. Ta se nám na cesty zatím vždy osvědčila na výbornou. 🙌♥️
Jezdite s dětmi kempovat? 😊

NE jako univerzální odpověď
"Mami a neříkej hned ne, chvíli počkej." Touhle větou mě před pár měsíci Kýša trochu zarazil. A donutil mě zamyslet se nad tím, jestli náhodou nemá pravdu. Jestli neříkám NE až příliš často a hlavně rychle.
Čím to asi je...
Při svých úvahách o častém NE jsem dospěla hned ke dvěma důvodům, proč to tak mám. Jedním z nich je (velmi upřímně) lenost. Moje lenost teda. Protože ono často, když Kýša něco chce, tak je to zároveň spojené s tím, že já musím něco udělat. A tím, že ne vždycky se mi do toho chce a mám na to náladu.
To druhé NE je výchovné. A sice někdy oprávněné, ale zároveň tak rychlé, že budí pozornost. Obvykle následuje po otázkách "Můžu čokoládu?" "Můžu si pustit televizi?" Samozřejmě a jak už jsem psala, někdy jsou ta NE prostě oprávněná a fakt není možné sníst denně půl kila čokolády. Občas je ale rychlejší, než bych si přála. Protože i nad těmito věcmi se můžu víc zamyslet a prostě je občas povolit.
Proč si NE raději dobře rozmyslet?
Protože se z něj špatně ustupuje, i když je to zbytečné NE. V okamžiku, kdy ho vyslovím a až následně o něm začnu přemýšlet a povolím, rozhodně to nemá nic moc společného s laskavým dodržováním hranic. Učíme tak Kýšu, že o všem se dá diskutovat, což ale není dobře. Protože je v pořádku, že jsou věci, o kterých se zkrátka nediskutuje. A teď je rozlišit.
Je čas na hraní 🤩
Ráno je ideální doba k poznávání nových věcí a trénování motoriky. Jsou vyspaní, oba dobře naladění, a tak jim ta společná hra oběma sedí 😉
Za chvíli vyrazíme na prohlídku Arboreta a výstavu kosatců 🙂👍 Tak si Kubík alespoň v kočárku zdřímne a Nelča se třeba trošku unaví 😃🙏
A nezapomeňte, že o senzorickou knížku, kterou si naše děti prohlíží právě soutěžíme. Tak se do soutěže zapojte 😉 Knížka je opravdu krásná 😍
SOUTĚŽ probíhá zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/oslavte-uz-nyni-den-deti-soutezi-ve-skup-ln4cqd/
#fisherprice
Přestože jsem byla celou dobu nakloněna antivax směrem, včera jsem si byla pro první včeličku. Bilo se to ve mně do posledního momentu, ale beru to jako oběť pro vyšší dobro. Děti by už fakt chtěly vidět kamarády z ČR a ty pořád se měnící pravidla mě pěkně sejří. Tak s covid passem snad už budeme moci cestovat kdykoli.
Mimichodem, je mi dnes pěkně napikaču. 😥
Moc se mi líbily odborné webináře jednoho pana doktora. Dostala jsem na něj kontakt, objednala jsem si navigační digitální systém a chtěla jsem se zeptat na detaily práce s přístrojem. Vášnivě jsme prodebatovali anatomii kanálků zubu, nástroje, torzi, postup nanášení materiálu.... Pak jsme se ujistili, že jsme se rádi slyšeli a že doufáme, že se uvidíme na workshopu poprvé osobně 😀 Tak vidím, že nám sociální kontakt v rámci profese chybí už všem a jsem ráda, že svítá snad na lepší časy 🙂 🙂

Vyhlášení soutěže o hrací dečku s aktivitami
Jak jsem již slíbila v dnešním příspěvku - mám pro vás vyhlášení třech výherců hrací dečky s aktivitami 🏆
🍀 A kdo z vás byl vylosován tentokrát? 🍀
Generátor náhodných čísel je můj velký pomocník a vylosoval tyto 3 komentáře: 🏆
🎁 1x Hrací dečku vyhrává příspěvek č. 149 od @myspule1
🎁 1x Hrací dečku vyhrává příspěvek č. 124 od @m4rtin4
🎁 1x Hrací dečku vyhrává příspěvek č. 111 od @evajanouskova

Oslavte už nyní den dětí soutěží ve skupině Fisher-Price
Den dětí se blíží a my jsme se rozhodli uspořádat soutěž, díky níž potěšíme ty nejmenší - ať už vaše děti nebo třeba ty od sousedů 😉 Na den dětí vyhlásím 2 výherce senzorické knížky od Fisher-Price, o kterou si níže můžete zasoutěžit.
Jak už jsme u Fisher-Price zvyklí, jejich hračky jsou propracované, krásné a vyráběné s ohledem na zapojení co nejvíce smyslů. Zde děti potěší šustící strana, umístění zrcátka, krásné kousátko, které můžete schovat do kapsičky a samozřejmě mnoho hezkých motivů zvířátek. Zkrátka mnoho zábavy, kterou můžete dát do tašky na cesty, vzít na výlety do kočárku nebo nechat doma pro hru na hrací dečce.
❗️Pravidla soutěže ❗️
1) V komentáři pod tímto článkem nám napiš správnou odpověď na otázku:
"Jaké zvířátko představuje kousátko v této knize?" 😉
Nápověda ZDE
Oblíbený sportovní kočárek Mytrax s vysunovacím madlem a pořádnými koly nyní v krásné světle zelené barvě Laurel! 😍 Já jakožto milovník barevných kočárků dávám palec nahoru 👍
Kočárek má navíc vysokou celkovou nosnost a to 27 kg, takže se nemusíte bát mu pořádně naložit 😉
více info: https://www.babypoint.cz/x11310/mytrax-flex-laurel
#joie #joie_czsk
Školka v přírodě. Aneb dítě opět se mnou v práci. Ještěže vozím v kufru bublifuky z #pepco
Pro fanynky Karin Lednicke a Šikmého kostela - skupina Nazdar! složila písničku na počest našeho kraje i samotné Karin a Šikmého kostela 🙂













