Hledáme miminko k přímé adopci

adopjija
5. kvě 2021

Jsme manželé, kteří se už dlouhou dobu snaží mít vlastní miminko. Bohužel byl k nám osud nepřející. My jsme dlouholetý pár, klidné povahy s hezkým zázemím a nekuřáci.
Hledáme maminku, která chce dát miminko/miminka k přímé adopci.Jsme manželé a již dlouho dobu toužíme, stát se rodiči. Budeme moc rádi, když se nám ozvete.
(pokud nevíte, co si pod pojmem přímá adopce představit, vše Vám vysvětlíme). 🙂

mimi1004
22. čer 2021
garaki
5. říj 2021

Ahoj, jsi těhotná a nemůžeš si dítě z jakéhokoliv důvodu nechat? Jsme zajištěný manželský pár, který je ve šťastném svazku již 8 let jenomže nemůžeme mít vlastní miminko. Moc bychom si přáli prostřednictvím příme adopce poskytnou milujúci a bezpečný domov plný smíchu a rodinného zázemí holčičce nebo klukovi, která by pro nás byla splněným snem. Vše potřebné zařídíme. Vzdálenost není problém. Prosím ozvi se nám na garaki060913@googlemail.com

laida666
6. říj 2021

Ahoj, jmenuji se Lucka a s přítelem se o mimino snažíme 9 let bohužel otěhotnět přirozeně nebo donosit do 9 měsíce není možné. Moc si přejeme miminko, kterému by jsme dali domov a hodně lásky ❤️❤️. Přáli bychom si přes přímou adopci dát milující domov děťátku. Jsme z ústeckého kraje, pokud by tu nějaká maminka byla prosím ozvi se ❤️❤️

barka73
1. únor 2023

@adopjija dobrý den, jsem 5 měsíců po porodu a zjistila jsem, že jsem tějotná 6 týdnů. S přítelem si nemúžem dovolit Další dítě. Jestli máte zájem piste.

laida666
1. únor 2023

@barka73 Dobrý den děkuji za zprávu.
Mohla by jste mi o sobě něco říci? Odkud jste,kolik vám je apod. Děkuji

tina1994
2. únor 2023

@barka73 dobrý den mužů poprosit o zprávu

swan42
2. únor 2023

@garaki
@laida666 holky vite cemu se rika parazitovani?
Vam tu nikdo neodpovidal, tuto diskuzi zalozila
@adopjija, tak by se pripadne zajemkyne mely ozyvat ji.
A vy si zalozte vlastni 🤷

laida666
2. únor 2023

@swan42 možná by to chtělo nebýt útučná. Co si dovolujete se mnou takhle mluvit?
Slušně chování vám nic neříká

swan42
2. únor 2023

@laida666 tak jestli vam tohle pripada utocne a hned takhle reagujete, tak doufam, ze psychologicke vysetreni kvuli adopci jsou opravdu dukladna...

koudyl
29. zář 2023

@barka73 dobrý večer, už jste našla rodinu, pro své nenarozené miminko, ozvěte se mi prosím kdyžtak na lucik2410@seznam.cz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru