Miminko do přímé adopce na inzerát - co si o tom myslet?

janinecka8610
29. říj 2018

Holky co si mám myslet o jedné paní která zareagovala na náš inzerát že hledáme miminko do přímé adopce.Napsala nám že je v 19tydnu a čeká chlapečka a nemůže si ho ponechat jestli bychom měli zájem.Okamzite jsme se jí ozvali že ano a ona se pak ještě jednou ozvala nebo dvakrát a to napsala že jedná ještě s jednou rodinou.A když jsme se jí ptali jak to dopadlo stále nic jsme se nedozvěděli.Co si mám o tom myslet?

nupta
29. říj 2018

@janinecka8610 Kamarádce se to taky stalo. Ber to tak, že je ve složité situaci a vybírá si to nejlepší rodinné zázemí pro dítě. Ale taky se z ní může vyklubat podvodnice... To dopředu nevíš.

zuzekk
29. říj 2018

@janinecka8610 je to nelehká situace- musíte kalkulovat i s tím, že jednak nejednate pravděpodobně zrovna s intelektualkou (nechci urážet, ale nejčastěji se dětí zbavují ty méně obdarene) a jednak se může snažit z vás vyrazit co nejvíc peněz.
Zkoušejte znovu psát, oslovovat, ptát se a zajímat, ale nic nenabizejte (nezvyšovat nabídku $ ).

muhehehe
31. říj 2018

To není jako prodávat křečka.. nemyslela bych si o tom vůbec nic špatného; přiměřeně bych se v přátelském duchu připomínala, ale vyjádřila bych při tom pochopení pro to, že neodpovídá hned, ubezpečila bych ji, že tomu rozumím (jakkoliv je mi jasné, že je čekání na odpověď pro Vás naprosto nekonečné a nesnesitelné), ať se zbytečně necítí pod tlakem. Tohle jsou hrozně vážné věci, musí si to taky v sobě projít, vstřebat. Nehodí se na to tlačit.

pabiszova
9. lis 2018

Ahoj psala jsem ti zprávu