Nucené adopce, zajímáte se o ně?

Ahojky,
zajímáte se o nucené adopce v zahraničí nebo se to k vám ještě nedoneslo? V lednu začne u nás platit nový zákon, dle kterého půjde odebrat dítě z rodiny jednodušeji než dosud....zaniknou dětské domovy a vzniknou profesionální pěstouni.....čili míříme tím samým směrem co UK, Irsko, Kanada, Austrálie.......a kdo se o téma zajímá, ví, že je to horor!
zdenallicka
24. lis 2012
Nemyslím, že DD zaniknou.. Kam by ty děti šly? Ne každému vyhovuje PP a ne každý do ní chce.. Vím, o čem mluvím, v jednom DD pracuji a když se o tom s dětmi bavíme, odmítají jít jinam.. Zvykly si, navázaly vztahy, mají nějaká pouta.. Celé je to postavené na hlavu a s angloamerickým systémem nesouhlasím. Děti budou kolovat od jednoho pěstouna k druhému, když si nesednou. Na děti nikdo nemyslí.
Pro PP jsem, pokud o to dítě stojí, nebo je natolik malinkaté, že si lehce zvykne..
hanineautor
24. lis 2012
Jde o to, že těch dětí se nikdo ptát nebude...bude na to zákon..a nejde o děti, jde o prachy a legální obchod s dětmi v celosvětovém měřítku...bohužel...snažíme se proti tomu bojovat, ale neinformovanost lidí je velká...média nespolupracují.....takže to bude tak jak píšu: pomalu zaniknou DD, děti z rodin půjdou odebrat na základě podezření (nepodloženo) z týrání....půjdou do PP. adopce budou urychleny.....úmrtnost dětí v PP je obrovská!! pokud se Češi neproberou a nebudou se bránit....i ti Slováci už to pochopili, přidávají se Poláci, Rusové....Irsko,,,,už i Anglie...jen Češi nadále tvrdí, že to není možné! Udělejte si čas....máme tam i české rodiny a tento systém míří k nám! http://www.noviny.sk/multimedia/video/detail/do...
klarka_kvetinka
1. srp 2013
Maminky má prosbu . už jsme zoufalí a nevíme co máme delat . Přitel má z prvniho vztahu dvouletou holčičku . Jeji maminka je ma bívala kamaradka . bohužel vždy žila trochu divným životem . pak přešla na drogy a pod moda a zaba ji byla přednejší před vším . Holčička skončila zmlacena se zlamanejma nožičkama v kojenaku 14 dni potom co jsme ji holčičku vratila . Když male byli 2 mesice v noi mi ji přenesla že nemaj dke spat a co jist tak jstli se o ni postar holčičku jsme si nechala ale ona už se neozvala ukazala se po týdnu jestli u me mala muže zustat a kdyby neco někdo řikal tak ji jen hlidam že ma nejake zařizovani . J byla v tu chvíli štastna přišla jsme o miminko a Maruška byla moje laska . Ona si našla bydleni a noveho přitele a Detem ubližovali ( MAruška ma ješte 4leteho brašku Tomika ) jeli u nich velke pernikove party kdy takhle deti skončili . sousedka je nahlasila a rano už je socialka vezla o kojenaku v Mostě . Deti jsem si brali na víkendy přez jejich babičku matku jejich maminky . Marek jako otec na to nemel narok protože nebyl v rodnem liste . Maruška se narodila v dobe manželství tudiš do rod listu se psal automaticky manžel . Takže od uřadu žadne info nikdo se s nma nechce bavit před rokem probehlo zapřeni otcovství ale dle tohoto rozsudku se stejne do rodneho listu nemuže sam napsat pouze s matkou ditete a ta dela naschvali . Holčičku nam po roce v kojenaku šoupli k pestouum i když na socialce vše vedi kdo je otce a td a slibili že pomužou ,. Maruška je ve vansdorfu a pestouni se moc netvaři když chcem bejt s naší beruškou . Jednou za mesic na víkend ji videt . ale s tim že si vše určuji a td . NEchteji aby Markovi řikala tati a podobne proste jsme zoufali . chcem mit nši holčičku a už nevíme co mame delat Na soud jsme podali žadost o určeni take tam vysi rok a ješte nci neprobehlo s pravnikem jsme sepsali an soud žalobu a take se nic nedeje ... . Když MArušku vracime at to bylo do kojenaku enbo k pestounum vždy hrozne plakala a držela se nas jak klište . Ma v hlavičce hrozne zmatky tisic rodiču lidi z kojenaku a pod . už opravdu enviem co mame delat aby jsme ji uhnali a zapsala ho do rod listu pak nam ji socialka dá .

Začni psát odpověď...

Odešli