Přímá adopce 2023

nelitka23
5. lis 2022

Pěkný den, touhle cestou hledám rodiče pro své nenarozené mimčo.
Kdo má zájem o přímou adopci, rovnou mi do zprávy napište něco o sobě.
Děkuji

fotbalistka3
6. lis 2022

@nelitka23 Zdravím 🙋.. ze zdravotních duvodu vlastní detk mit nemuzeme. Bydlime ve velkem dome. Jsme financne zajisteni a momentalne jsme v procesu adopce,takze i proskoleni 🙂 Deti by u nas meli krasny domov a dobrou budoucnost! Pokud odepisete,radi vam o sobe řekneme vice.

tina1994
10. lis 2022

@nelitka23 dobrý den mohu poprosit o SZ

zyjant
23. lis 2022

@nelitka23 Dobrý den. Napište prosím na novakdouda1997@seznam.cz. Prosím. Helena

nicool_k
27. lis 2022

@nelitka23 Dobrý den, jen se chci prosím zeptat, jestli máte adoptivní rodiče již vybrané? My s manželem nemůžeme mít děti a rádi bychom adoptovali miminko hned z porodnice. Prosím pokud byste měla zájem o nás vědět víc, tak mě kontaktujte, budeme vděčni,🙏

lukii
28. lis 2022

@nelitka23
@nelitka23 Dobrý den, prosím napište mi na deniskalpak@seznam.cz Děkuji..

bertle89
30. lis 2022

@nelitka23 Dobrý den, prosím kontaktujte mě na Bertle@seznam.cz
Děkuji!

tirkis007
11. pro 2022

@nelitka23 Dobrý den, pokud ještě máte vybrané rodiče, můžete mi prosím poslat mail? tirkis007@centrum.cz

nikz1588
17. led 2023

Dobrý den, máte už vybrané rodiče? kdyby ne, ozvěte se .

lilien
17. led 2023

@nelitka23 Dobrý den. Už jste našla náhradní rodiče. Kdyby ne prosím ozvěte se na monika.cela@seznam.cz

dvavtom
Autor odpověď smazal
Zobraz
jenicekamarenka
24. led 2023

Dobrý den, pokud stále nemáte rodiče pro své miminko, měli bychom zajem. jenicekamarenkaspolu@gmail.com

janinkadaliborek
1. únor 2023

Zdravím všechny. Už ,se asi budu opakovat,ale hledáme maminku která čeká miminko a ví že si miminko nemůže nebo nechce nechat z jakých koliv důvodu a má termín porodu srpen, září. O jedno miminko jsem přišla ve 4 měsíci těhotenství. Moc jsme se na miminko těšili , ale bohužel nedopadlo to dobře. Další miminko už nemohu mít. Proto jsme se rozhodli pro přímou adopci. Asi si říkáte proč až srpen září ale budeme rekonstruovat byt a stěhovat se do nového. A taky proto abychom mohli se s maminkou co nejdéle setkávat a poznávat se. Proto se tedy obracíme na tento web. A věříme že najdeme maminku která čeká miminko a nechce ho dávat do kojeneckého ústavu ale snaží se miminku najít krásnou harmonickou a milující rodinu která mu da vše co ona bohužel nebude moci dát. Maminko jestli jsi tady a čteš tento příspěvek a jsi rozhodnutá pro přímou adopci tak nám napiš.

hedulinka22
12. únor 2023

@nelitka23 zdravím chtěla jsem se zeptat jestli už jste si našla maminku pro své miminko já a můj přítel nemůžeme mít své děti a chtěli by jsme miminko do přímé adopce prosím ozvěte se děkuji hedakasparova@seznam.cz

jitkaamichal
15. únor 2023

@nelitka23 Dobrý den , moc toužíme po miminku , našla jste už rodiče ? Děkuji

lucie00000
7. bře 2023

@jitkaamichal dobrý den, pokud stále sháníte? Ozvěte se mi prosím na email Luciesvobodova315@gmail.com

ejmi22
10. dub 2023

@nelitka23
Dobry den ještě je prima adopce aktuální děkuji
Monca15@seznam.cz

ejmi22
10. dub 2023

@ejmi22
Moc toužíme stát se rodiči ,oba zajištěný ..

myrodina2023
12. dub 2023

Krásný den, jsme rodina se zázemím, velkou zahradou, která se ale cítí neúplná, hledáme proto ženu, která si nechce nebo nemůže miminko nechat a chce ho dát k přímé adopci do rodiny plné lásky. Děkujeme, kontakt zde: rod.nase@seznam.cz

ejmi22
30. črc 2023

Stále hledáme a věříme ,že je někde maminka ,co jsi nemůže nechat miminko ,ozvi se nám .Krásný baraček se zahrádkou ,milující rodina ❤❤Pokud uvažuješ o přímé adopci ❤❤❤❤🌹

Monca15@seznam.cz

myrodina2023
25. srp 2023

Krásný den, jsme rodina se zázemím, velkou zahradou, která se ale cítí neúplná, hledáme proto ženu, která si nechce nebo nemůže miminko nechat a chce ho dát k přímé adopci do rodiny plné lásky. Děkujeme, kontakt zde: rod.nase@seznam.cz

krispina23
4. říj 2023

.Dobrý den
Jsme mladý manželský pár který velice touží
po miminku ale bohužel nám není přáno .
Dítko bychom zajistili ale hlavně milovali .

Doufáme že se zde najde ta pravá maminka
Která jsi nemůže miminko nechat z jakéhokoli důvodu .
Prosím ozvi se na email krispina2023@seznam.cz

ejmi22
11. pro 2023

Milá maminko jsme mladý pár s otevřenou milující náručí.. to jediné co nám v životě chybí je jen to malé štěstíčko.. Ozvi se a na všem se rádi domluvíme ❤
Monca15@seznam.cz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru