Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

PŘÍMÁ ADOPCE - hledám maminku...

luciearebeka
5. únor 2021

Dobrý den, ahoj všem,
jestli je tu nějaká maminka, která si z nejrůznějších důvodů nechce miminko nechat, prosím napiště mi. Jsem slušná, zajištěná, pracující 34letá žena s Prahy, se stálou prací i partnerem. Věnuji si sportu, turistice a svým dvěma kočkám. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní dítě, jsem žadatelka o adopci přes OSPOD, ale čekací lhůty jsou naprosto šílené...
Pokud je tu žena, která má zájem o přímou adopci - napište mi prosím zprávu. Změníte mi život a já vašemu dítěti dát to největší štěstí a lásku, jakou budu jen moct... Děkuji.

luciearebeka
autor
5. únor 2021

Můžete také napsat email na mojevysnenedite@gmail.com Děkuju..

pavlinachlupacova
24. dub 2021

Dobrý den, několik let se snažíme s přítelem o miminko, ale bohužel šance jsou mizivé. Proto jsme se rozhodli k přímé adopci. Rádi bychom tedy touto cestou poskytli nějakému děťátku láskyplný domov ♥ Pokud se zde najde nějaká maminka, která by se rozhodla jít touto cestou, napište mi prosím na email: pavlinachlupacova@gmail.com

bramborka1
10. kvě 2021

Dobrý den, také hledáme maminku, která si nemůže své miminko nechat a uvažuje o přímé adopci. Bohužel vlastní miminko si k nám cestu hledá jen velmi obtížně... Jsme státem schválení žadatelé o adopci. Náš kontakt je bezdetnost@seznam.cz

wrtulka
10. čer 2021

Snažím se zmapovat proces přímé adopce, rizika atd. Proto prosím pokud jsou zde rodiče, kteří takto přijali dítko, nebo děti budu velmi vděčná za vyplnění dotazníku: https://www.survio.com/survey/d/W6R4D4J9G3E6Q4A4T