Antikoncepce a menstruace. Je to po vysazení normální, že mám zpoždění?

sarah200
18. dub 2023

Dobrý večer chtěla bych se zeptat v únoru sem nasadila HA brala sem ji jen měsíc protože mi nedělala dobre ale abych šla k věci hned po vysazeni HA sem dostala ms všechno bylo v pořádku ale další měsíc se ms nedostavila a do teď se nedostavila zítra bych to měla dostat ale moc se necítím že bych to měla dostat tak sem se chtěla zeptat je to po antikoncepci normální ? Nebo myslíte že bych mohla byt tehotna ? Teď mi začal i bily vytok nikdy jsem na něj netrpěla ale teď už ho mám tak dva tři týdny je to střídavý někdy bily hrudkovity někdy čirý někdy mléčný
Co myslíte? Předem se omlouvám za gramatiku.

ninive211
18. dub 2023

Ano, můžeš být samozřejmě těhotná, pokud ses nechránila jinak (a i tak, jic není úplně 100 %). A výtok je v počátku těhotenství vcelku obvyklý...takže pokud se nechceš utápět v pochybách, mazala bych pro test.

blondynka400
18. dub 2023

@sarah200 po vysazení HA jsou nedostala MS, ale pseudoMS, což je dost rozdíl. bohužel po HA tělu někdy chvíli trvá, než se dostane do běžného režimu, ale měsíc braní je na toto relativně málo. Určitě si udělej těhotenský test, když bude negativní, počkala bych tak cca měsíc, zda se MS dostaví, když ne, tak dojít k dr na vyvolávačku a tím by se snad mělo tělo nastartovat

lencaa11
19. dub 2023

@sarah200 po vysazení může tělo bejt rozházené s hormony atd ..

sarah200
autor
19. dub 2023

@lencaa11 to mě taky napadlo ale že po mesici uzivani sem myslela že spíš ne že to mají holky jen když ji užívají dlouho

sarah200
autor
19. dub 2023

@ninive211 nechránila sem se jinak já Teda ms neměla nikdy přímo na den klidně jsem měla o dva tydny spozdeni ale nikdy ne tak dlouho

lencaa11
19. dub 2023

@sarah200 i po měsíce můze se Ms rozházet hormony atd ..

sarah200
autor
19. dub 2023

@lencaa11 tak to já se v tom takhle nevyznám tak proto sem se zeptala já s HA žádný zkušenosti nemám a nechtěla sem hned běžet k doktorovi

fouskovi
19. dub 2023

@sarah200 můžeš klidně nemít i víc měsíců

pavlinapeter
8. kvě 2023

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na váš názor. 4 roky jsou brala antikoncepci. 2.4.2023 jsem antikoncepci vysadila, protože jsme si s přítelem řekli že tomu necháme volný průběh a až se to stane tak se to stane. Menstruace mi přišla 4.4. Další menstruace ještě nedorazila tak jsem s toho trochu vystresovaná a nevím jestli mám ještě počkat a nebo navštívit lékaře. Předem Děkuji.

lencaa11
9. kvě 2023

@pavlinapeter po vysazení může tělo bejt mimo provoz někdy asi bych vyzkoušela test a podle toho uvidíte a když tak se objednala k lékaři na prohlídku

mickey100
10. kvě 2023

Mně trvalo po vysazení možná dva měsíce než to přišlo, ale mám i normálně hodně dlouhý cyklus. Každopádně, když jsem otěhotněla, tak mi i po 4 týdnech vyšel test negativní a jelikož jsem měla už i na mě velké zpoždění, tak jsem šla na gyndu, kde mi po prohlídce píchli vyvolávačku. Až po dalších 14 dnech, kdy jsem měla jít na další jsem zjistila, že jsem těhotná 😀