icon

1. IVF a pouze tři odebraná vajíčka. Máte zkušenost?

avatar
tygrpotapec
16. čer 2026

Ahojky… podstupuji první IVF, dnes jsem byla na odebrání vajíček … bohužel jsou jenom tři. Měla jste to některá taky a jak to dopadlo?

avatar
svija
16. čer 2026

Nemůžu mluvit za sebe, ale kamarádka po prvním IVF měla málo odebranych vajíček, zbylo pak jen jedno na transfer no a má zdravou holčičku. Takže někdy je to i o štěstí a osudu..

avatar
zvalentova
Autor odpověď smazal
avatar
zvalentova
16. čer 2026

Pokud má klapnout, stačí i jedno.
První pokus 5 a nic, druhý pokus 16 a použitelné jediné dvě.
Je to vážně individuální a nelze soudit podle internetu, každá máme jiné výchozí podmínky, jiné diagnózy....

anonym_faf67b
17. čer 2026

Nezáleží na kvantitě, ale kvalitě.

Mně odebrali 7 vajíček. Oplodnilo se 5 a přežily 3. ET nám nevyšlo, s čímž jsem tak trochu počítala, protože tělo je po stimulaci celé rozhozené. Následující 2 KET vyšly obě.

avatar
kropinka
17. čer 2026

4 vajíčka a mám dvojčata

avatar
tygrpotapec
autor
17. čer 2026

Moc děkuji všem za odpovědi. Samozřejmě vím, že každé tělo funguje jinak a každý má své štěstíčko. Jen jsem byla trošku rozhozená z toho, že se nakonec odebrala jen tři vajíčka. 🙂 Počkám si, jak bude přát štěstí mě a zajímalo mě, zda někdo byl v podobné situaci…🙂

anonym_17a415
17. čer 2026

Já měla odebraná prve 5ks a druhé 6ks , pět se dožilo tří dnů,zbytek se posílal na genetiku a vyřadilo nám to jedno. Zbyla čtyři a jedno právě spinká vedle mě. Ale holky kolem měly 30ks a pamatuju si dobře tu jednu, ta měla taky přes 30 a jen jedno životaschopné a ještě jim volali třetí den, ať si pro něj přijdou, že prodloužení kultivace není možné. Takže na počet nehleď ,i když to zamrzí,tak to vůbec není směrodatné. ❤️

avatar
tygrpotapec
autor
17. čer 2026
@anonym_17a415

Já měla odebraná prve 5ks a druhé 6ks , pět se dožilo tří dnů,zbytek se posílal na genetiku a vyřadilo nám to jedno. Zbyla čtyři a jedno právě spinká vedle mě. Ale holky kolem měly 30ks a pamatuju si dobře tu jednu, ta měla taky přes 30 a jen jedno životaschopné a ještě jim volali třetí den, ať si pro něj přijdou, že prodloužení kultivace není možné. Takže na počet nehleď ,i když to zamrzí,tak to vůbec není směrodatné. ❤️

@anonym_17a415 moc děkuji za tvoji pozitivní zprávu ❤️ porad věřím, ze to vyjde ❤️🍀

avatar
prosincovemimi
17. čer 2026

Vyjde ,uvidíš ❤️ Hlavně klídek , užívej si léta a dej vědět, až tam bude 💚 Kdy jdeš na transfer ?

avatar
reeeza
17. čer 2026

Nejde o kvantitu, ale o kvalitu🙏Já měla 21 vajíček, 6 embryí, ale žádný úspěšný transfer. Nakonec máme miminko přirozenou cestou🥰 Neklesej na mysli a uvolni se. Miminko si vás jednou najde🙏

avatar
tygrpotapec
autor
17. čer 2026
@prosincovemimi

Vyjde ,uvidíš ❤️ Hlavně klídek , užívej si léta a dej vědět, až tam bude 💚 Kdy jdeš na transfer ?

@prosincovemimi tak ze třech se podařilo oplodnit 2, třetímu se prý zatím nechce… v pátek mi budou zase volat, na transfer bych měla jít v neděli..🙂 ❤️

avatar
tygrpotapec
autor
17. čer 2026
@reeeza

Nejde o kvantitu, ale o kvalitu🙏Já měla 21 vajíček, 6 embryí, ale žádný úspěšný transfer. Nakonec máme miminko přirozenou cestou🥰 Neklesej na mysli a uvolni se. Miminko si vás jednou najde🙏

@reeeza jeee, tak to jste měli hezké 🫶🏻 me před dvěmi měsíci vzali oba vejcovody, takže mam jedinou možnost umělé… asi to zbytečně moc prožívám.. 🙈

avatar
prosincovemimi
17. čer 2026
@tygrpotapec

@prosincovemimi tak ze třech se podařilo oplodnit 2, třetímu se prý zatím nechce… v pátek mi budou zase volat, na transfer bych měla jít v neděli..🙂 ❤️

@tygrpotapec Tak na svůj počet máš víc jak 60% úspěchu za sebou 🥹😁 Gratuluji! To už jsou dvě potencionální miminka. ❤️
A v neděli budu držet palce ,ať jde vše hladce a za 14 dní dej vědět 🤞

avatar
tygrpotapec
autor
17. čer 2026
@prosincovemimi

@tygrpotapec Tak na svůj počet máš víc jak 60% úspěchu za sebou 🥹😁 Gratuluji! To už jsou dvě potencionální miminka. ❤️
A v neděli budu držet palce ,ať jde vše hladce a za 14 dní dej vědět 🤞

@prosincovemimi ozvu se, moc ti děkuji za povzbuzení ❤️

avatar
kkacca
17. čer 2026

Ano, mela jsem tri, jedno spatne, dve dobre, vyšlo to hned a druhé jsme nakonec nechali zlikvidovat, pze dalsi těhotenství se povedlo přirozeně..

avatar
tygrpotapec
autor
17. čer 2026
@kkacca

Ano, mela jsem tri, jedno spatne, dve dobre, vyšlo to hned a druhé jsme nakonec nechali zlikvidovat, pze dalsi těhotenství se povedlo přirozeně..

@kkacca tak to je krásné 😍 mam oplozené dvě. Uvidíme v pátek jak na tom budou a v neděli transfer ..🙂

avatar
daduna171
17. čer 2026

@tygrpotapec z druhé cyklu odebráno 7,zůstalo 1 a nic a v třetím cyklu odebrány 3, kvůli špatné přístupnosti jednoho vaječníků,zůstalo jedno,které se poslalo na genetiku a teď ji je 10. měsíců 😊 jak píšeš, každé tělo je jiné a jedno stačí 🙏 nám určitě pomohlo ICIS a pak, že jsme si nechali vybrat i tu nejlepší spermii, protože byl hraniční spermiogram.Budu držet pěsti 😊

avatar
tygrpotapec
autor
18. čer 2026
@daduna171

@tygrpotapec z druhé cyklu odebráno 7,zůstalo 1 a nic a v třetím cyklu odebrány 3, kvůli špatné přístupnosti jednoho vaječníků,zůstalo jedno,které se poslalo na genetiku a teď ji je 10. měsíců 😊 jak píšeš, každé tělo je jiné a jedno stačí 🙏 nám určitě pomohlo ICIS a pak, že jsme si nechali vybrat i tu nejlepší spermii, protože byl hraniční spermiogram.Budu držet pěsti 😊

@daduna171 jeee tohle je tak krásné číst, at je zdravá a dělá vám jen radost ❤️ moc děkuji, uvidíme jak všechno dopadne, ale proste věřím, ze po tom všem už na me někdo i z vrchu mysli..🙂 a ze to dopadne ❤️

avatar
terezareza
18. čer 2026

Ahoj, mně odebrali 21 folikulů z toho 10 vajíček, všechny oplodněné, zamrazene 3 embrya a hned první KET vyšel ❤️Moc držím pěsti 🍀

avatar
tygrpotapec
autor
18. čer 2026
@terezareza

Ahoj, mně odebrali 21 folikulů z toho 10 vajíček, všechny oplodněné, zamrazene 3 embrya a hned první KET vyšel ❤️Moc držím pěsti 🍀

@terezareza tak to ti moc přeji Terezko ❤️ a děkuji za podporu ❤️