1. KET. Kdo je po něm?

tynka2904
26. kvě 2020

Holky!! Kdo je po ketu? Ja byla dneska! A mam z toho vseho nejakej lepsi pocit nez minule.
Najde se tu nejaka? Ze by jsme si povidaly az do testovani?😀😀
Hezky den vsem🙏❤️

peggy_5
27. kvě 2020

@tynka2904 ja byla minulou stredu.. 3.pokus... vsechno je uplne jinak nez bylo minule dva pokusy, tak jsem zvedava.. co ty? Jake pocity?

tynka2904
autor
28. kvě 2020

@peggy_5 Tak moc drzim palec!! Nedelala sis uz testik?
Ja jsem ted druhy den. Nepocituju nic. Mozna jen unavu.. Ale ja byla vzdycky takova hodne spaci😀
Mela si takove to spineni kdyz se zahnizdovalo? Ja na nej tak jakoby cekam, ale vim ze to neni pravidlo. Ale hodne holek ho ma..
Kdy mas dostat ms? Mne minule prisla krasne po deseti dnech i pres leky..

tynka2904
autor
28. kvě 2020

@peggy_5 A v minulych pokusech si mela jake pocity? Ja ted nejak necitim vubec nic.. Mozna obcas lehce nafoukle bricho, ale to je z tech leku..

peggy_5
28. kvě 2020

@tynka2904 pred tim me jako by pichalo v podbrisku a vystrelovalo mi to jako by az do cipku... a i me bolely dost prsa... ted mam spis jako pocit na ms... hned od druhyho dne.. takovy jako by mini kreciky nebo natahovani nebo jak to popsat.. ale prsa nic.. 🤷🏻‍♀️ Spineni jsem nikdy nemela - ani ted.. ale jeste jsem tehotna nebyla tak nevim, jestli bych spinila nebo ne... 🤷🏻‍♀️ No mela jsem ted o neco pozdeji ovulaci, takze se tim tam ms posouva, ale jinak by mela byt v sobotu... ale 14 dni po KETu budu az pristi stredu... ja netestuju kdyz to neni nitny, uz jsem Tech bilych testu videla tolik, ze to nedavam, takze pockam do te stredy a uvidime... mozna az do pristi soboty, jestli neprijde MS... ty chces testovat kdy? Porad zadny pocity?

tynka2904
autor
28. kvě 2020

@peggy_5 Presne co popisujes! Takovy jakoby natahovani, pnuti.. Nevim co to je. Uz od prvniho dne transferu. Ket jsem mela ted v utery, takze test si udelam asi za 10dni, co by mel byt pristi patek.
Snad to vyslo❤️
Porad premyslim, ze mi rikali, ze do tri dnu se uhnizduje.. Dnes je to druhy den.. Takze dnesek a zitrek je rozhodujici🙈 Ach jo.. Jsou to nervy!

tynka2904
autor
28. kvě 2020

@peggy_5 Jinak musim rict, ze od transferu mam proste podbrisek jak na ms.. Coz je zvlastni peptpze ms bych mela mit az za dlouho. A dneska je to horsi jak vcera🤷‍♀️ Obcas i jakoby zaludek na vode.. Nevim no. Jsem zvedava jak to ten mrnousek zvladne❤️

tynka2904
autor
29. kvě 2020

@peggy_5 Ahooj! Tak jak se citis? Moje pocity na ms uz jsou o neco mensi, tak nevim co si myslet.
Nejradsi bych zacla zvracet aby uz se konecne vedelo, jak to dopadlo😀

peggy_5
29. kvě 2020

@tynka2904 Ahoj.. Mi taky možná dnes lehounce ty MS bolesti polevily.. Ale za to mi projela parkrat bodavá bolest.. tak vubec nevím co to znamená... 🙈 jinak mám pořád žízeň, což normálně moc nemám, ale nevím jestli se to může počítat jako nějakej příznak... taky jsem dost unavená, vydržet vzhůru do 10 abych si mohlá vzít utrogestan je nadliskej výkon.. 😀 prsa furt nic... ale nevím, možná že si to všechno jen namlouvám, psychika je strašná svině.. 🙄 s tím zvracením.. no... když to dobře půjde, tak bych snad radši ani nemusela... 😇

tynka2904
autor
29. kvě 2020

@peggy_5 Me zas lehce zacalo tlacit bricho. Je to takovy jak na houpacce.. Ale objevila se mi zila na prsu 🤷‍♀️ Ale to vse muze byt utrogestan..

peggy_5
30. kvě 2020

@tynka2904 Mně je dnes divně od žaludku a přimotává se mi hlava, ale to může být čímkoliv.. taky klildně tím utrošem... to je taky dobrý svinstvo, na ty hormony.. 😀

peggy_5
30. kvě 2020

@tynka2904 ale předvčírem jsem byla v centru čínské medicíny - chtěla jsem chodit na akupunkturu před KETem, ale koronavirus mi to zkazil.. tak alespoň teď jsem byla na vstupním pohovoru, když znova otevřeli.. a paní říkala, že je hodně důležitý mít dobře prokrvenou dělohu.. a že memám jíst zmrzliny nebo pít studený pití nebo třeba studenou zeleninu - hlavně okurky.. a jogurt taky jen pokojové teploty a ne k snídani, ale spíš jako svačinu odpoledne.. to všechno prý strašně ochlazuje tělo.. naopak používat víc koření, jako pepř, zázvor a tak.. to zase zahřívá... a prý nejíst cukry, jako rafinované.. hodně ovoce, jako jsou maliny, borůvky, jahody (takový kyselkavý) - to prej pomáhá na ph... a hodně hrušky... a pistácie a kešu.. prý podporujou funkci ledvin a to je při otěhotnění taky dost duležitý... tak nevím... ale je to zajímavý...

tynka2904
autor
30. kvě 2020

@peggy_5 Jee ty taky chodis jo? Ja jsem ted u jedny lecitelky. Chtela jsem se orace lepe pripravit na ket a dala mi nejaky pilulky prirodni, smrdej jak hlina ze zahrady🤷‍♀️ A caj ktery jakoby odbourava stres a hodne pusobi na ledviny, ktery jsou pry dulezty na otehotneni. Nooo a jeste popijim vylouhovanou řasu🤢🤮 a mam pry jist kazdy den jedno vajicko v jakekoliv podobe.
Ale musim rict ze se proste citim jinak nez po et. O neco lip, pocity na ms uz skoro nemam, spis takovy tlaceni v brise a trochu se mi chvilkama navaluje a mam takovej zaludek na vode🤷‍♀️
Dokonce jsem si vlastne na sobe vsimla, ze ani nemam potrebu testovat a jsem uplne v klidu, jalo kdybych vedela, ze se neni ceho bat a bude to dobry🥰 Tak snad!
Hormony a psychika je svine! Uvidime co z toho bude❤️

tynka2904
autor
31. kvě 2020

@peggy_5 Tak dneska uz necitim vubec nic! Tak si tak namlouvam, ze me brisko bolelo protoze se mimi zavrtavalo a ted uz je zavrtany, tak me nic neboli😀 Tak snad to tak je!❤️
Co ty??

peggy_5
31. kvě 2020

@tynka2904 tak nejak porad stejne... zadne zmeny... porad pocit na ms, I kdyz uz jako by trochu jiny, uz ne krece... uvidime.. kdy budes delat test?

tynka2904
autor
31. kvě 2020

@peggy_5 Asi zkusim ve stredu. To budu osmej den, tak uvidime. Co ty?

zuzicek2013
31. kvě 2020

Ahoj holky,já byla na KETU v nativu 27.5.,8.6. mám testovat,bojím se. Moje pocity byly,že mě tak 3 dny dloubalo až jak kdyby v pochvě,pobolivalo trošku v podbřišku a trošku jsem cítila prsa,jinak nic. Co vy jaké máte pocity?

tynka2904
autor
31. kvě 2020

@zuzicek2013 Ahooj🖐 Tak budu drzet palce!
No me po tretim dnu uz uplne zmizely vsechny nejak "priznaky". Ted jsem paty den a vse jak kdyby nic.. Tak doufam ze tam mrnous je❤️

zuzicek2013
31. kvě 2020

@tynka2904 no musíme věřit 🙏.kdy máš v plánu testovat?a kolikátý to máš pokus?měla jsi KET stimulovány nebo v Nativu?

tynka2904
autor
31. kvě 2020

@zuzicek2013 Budu testovat asi ve stredu. Jinak je to muj prvni ket z prvniho ivf. Mame jeste tri v mrazacku. Mela jsem stimulovany, mam pcos.

tynka2904
autor
1. čer 2020

@zuzicek2013 Tak jsme to dneska nevydrzeli, meli jsme sex a bylo mi receno, ze mam vetsi pipku, jakoze sirsi, prej jsem nejaka "roztazena" 😀
No a prej mam vetsi prsa?🤷‍♀️
No tak jsem zvedava❤️

tynka2904
autor
2. čer 2020

@peggy_5 Tak tohle neni duch!!! Dneska 7.den❤️❤️❤️❤️❤️❤️

peggy_5
2. čer 2020

@tynka2904 krasna zprava!!! Moc gratuluju!! Ja jeste netestovala... jsem poseroutka.. ale dobra zprava je, ze to jde i bez nejakych vetsich priznaku... 🙏🏼

tynka2904
autor
2. čer 2020

@peggy_5 Bud uplne v klidu. Me nic neboli.
Jediny co, tak jsem se v noci probudila s hroznym hladem a mela jsem chut na salam. Na to konto jsem si udelala test. Jinak bych byvala testila az zitra nebo v patek 😇

peggy_5
2. čer 2020

@tynka2904 musím si koupit test - nějak žádný doma nemám 😀 to je ostuda co... po KETu a žádnej test doma... 😀

tynka2904
autor
2. čer 2020

@peggy_5 Ja taky kupovala vcera.. A to jen diky tomu, ze jsem mi dosly vitaminy a musela jsem do lekarny. Jinak bych je jeste dnes nemela🤣
No snad bude carka hezci ve ctvrtek!
Ale dnesk je krasnaaa🥰

tynka2904
autor
2. čer 2020

@peggy_5 Ale minule po et, jsem osmy den mela bily test. Takze si myslim, ze tentokrat to klaplo❤️

tynka2904
autor
3. čer 2020

@peggy_5 Myslím že krásně sílí❤️
Těším se až mi potvrdí krev a pak už jenom nervy, aby bylo srdíčko..❤️

peggy_5
3. čer 2020

@tynka2904 na to že je to mezi testy jen jeden den, tak pěkně zasílil.. to je dobře.. 🙂 já koupím test dnes, tak se zítra ráno uvidí... 🙏

tynka2904
autor
3. čer 2020

@peggy_5 Budu drzet palce!!!

tynka2904
autor
3. čer 2020

@peggy_5 A hned napis!! Jsem napjata jak ksandy!