2. IVF. Podpořme se

ywushka
18. lis 2008

Ahojky holky,je tu nekdo takovy,co budete zacinat dalsi cyklus IVF snad v prosinci?? 😉 Muzeme prece jedna druhou trochu podporit

miky123
29. pro 2008

u mě to taky nevyšlo,test ukazuje jednu čárku a ted sem ještě s předstihem dostala MS,nebo aspon to tak vypadá.Takže u mě připadá další stimulace až na unor -březen.Do centra mám jít v pondělí tak je skusím přesvědčit jestli by to nešlo udělat spíše,ach jo nálada=bod mrazu.
Jediné pozitivum je že se zase trochu přišetří.

renap
29. pro 2008

Ahoj tak u nás to zatim vypadá nadějně, zítra jedu na první utz,ale mam strach aby to nedopadlo jako minule-ZT v 8.týdnu. A těm testům vůbec nevěřim,já jsem si ho dělala ráno 10 den po ET a byl ůplně negativní a ten samý den v poledne jsem měla hcg 130. A na ms je brzy ne? třeba je to špinění při uhnizdování,tak radši počkej na krev třeba to vyšlo 😅

dckami
29. pro 2008

Choco, miky, je mi to líto 😖

Jástále nejsem objednaná do Pronatalu, asi mají fakt dovolenou, ani dnes mi telefon celý den nikdo nezvedl. Budu to zkoušet i zítra nebo v pátek, při nejhorším si zavolám až z Francie.
Před chvílí nám odešla návštěva, tak jsem si pomazlila půlročního klučinu, včera 4 měsíčního kluka, tak doufám,že příští vánoce už to bude TO naše štěstíčko malinký.... Unás to vypadá tak,že asi za měsíc bych šla na ET - MS čekám 18.1., mám krátký protokol,takže to vychází asi přelom leden/únor 09. Kéž by to vyšlo 😉 .

miky123
30. pro 2008

renap:asi máš pravdu,ja vubec nevím na čem sem po MS už ani vidu ,spíše bych to nazvala špiněním,ale zase mi to udělá jen někdy.A taky mě občas začne dost bolet břicho,jako u MS ale ta nikde.Tak si říkám jestli mi to nahodou nedělá ten utrogestan,beru ho 2-2-2.
Nemáte s tím někdo zkušenost?,jakou dávku utroše berete?
dckami:netrap se ono to jednou vyjde,až zase na to stalé čekání 😖
Ja už mám 2ivf a taky mám pořád krátký protokol

ywushka
autor
30. pro 2008

Ja beru utros taky 2-2-2 nedela mi moc dobre,kdyz ho polykam,takze ho vetsinou zavadiiim!No a ted cekam na vysledek po druhem IVF,ale zatim jsem negativni na vsech testech,snad jen ten posledni me ukazuje tak pruhlednou carecku,ze si spis myslim,ze se mi to jen zda!!Ale zitra jdu na odbery,tak uz se konecne dozviiim na cem jsem...!!!Spis tu druhou carku chci videt a ne ze tam jee!!!

dckami
30. pro 2008

já bralal utroš 1-0-1, ale po poslední IUI mi dr.napsal Duphaston, zdá se mi lepší, polyká se. Někdo na MK psal, že utroš prodlužuje cyklus, nevím...

já jsem dneska s nervama v prd***, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme ☹ , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. 😢 Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. 😠 A já se tolik těšila..........

ywushka
autor
30. pro 2008

DCKAMI: ted ti neco povim ja,loni se manzel taaak strasne tesil na lyzovacku v italii a hned prvni den kdyz jsme prijeli spadl na snihu,poskodil si meniskus v koleni a natrh vazy!!!Musel lezet na pokoji skoro cely tyden....pak jsme prijeli a hned druhy den ho operovali!To jsou urcite pretrhane vazy nebo neco podobneho!Mame s tim zkusenosti snad vsichni doma!!!

m24
2. led 2009

Zdravím všechny, tak jak holky, měl ještě někdo testovat????? Já bych tak ráda četla nějaké dobré zprávičky....

miky123
2. led 2009

tak my méme z krve potvrzeno že u nás to ted nevyšlo ☹

dckami
4. led 2009

miky, to je mi líto.

holky,
prosím o radu,jsem po těch svátcích a všech problémech se zrušenou dovolenou a manželovým úrazem totálně mimo.............
Mám se zítra objednat do Pronatalu na 20.-22. den cyklu na stěry (hrdlo, pochva) a pro stimulaci k ivf, teď nevím, když počítám ty dny cyklu. Poslední menzes jsem dostala 22.12., počítá se tento den jako 1. den cyklu? Nevím, nakdy se mám objednat, asi až na sobotu 10.1, že? Fakt si nejsem jistá a nechci do telefonu vypadat jako tele . 😀

kathyna
4. led 2009

Ahoj Kamčo, počítá se už první den menstruace (ale menstruace jako čistý krve, né jenom špinění), tak pokud si dostala mrchu 22.12. tak pak to vychází na 10.-12.1. (20-22 den cyklu)

dckami
5. led 2009

díky, už jsem objednaná. Jedu 12.1. - bojím se toho počasí, ve sněhu autem nepojedu. 😒 Tak asi budu cestovat vlakem či autobusem...

sanuska
5. led 2009

Čauky holky, můžu se taky přidat? Teda teď moc nestíhám, hlavně nakukuju, ale jakmile budu mít před transferem, tak se hodím do klidu 😉
Momentálně jsem 40DC, tak snad mrcha už dorazí.

Já jsem po 2.IVF v listopadu, ale odloženej transfer pro OHSS (kapačky, hospitalizace..), 21 folíků, 17 zralých vajuch a 15 zamražených embroušků...
V lednu mě čeká KETík... Zatím toliko o mě.

Zatím pa, odpol juknu 🙂

dckami
9. led 2009

ahoj kočky, kde se flákáte? 😕 🙂

dckami
12. led 2009

Kathy, jak si dopadla dneska na utz?

já jsem byla dneska na kontrolních stěrech, utz, vzali mi i krev. Tentokrát budu mít krátký protokol. Vzhledem k tomu, že minule jsem měla dlouhý protokol a stimulaci gonalem a bylo to bez odezvy, dr. mi změnil stimulaci. Od 1.DC budu stříkat Synarel, od 3.DC Puregon. Na kontrolní utz pojedu 7.DC. Od zítřka budu brát ještě Prednison 1-0-0. 😉 Tak uvidíme....... 😅

dckami
14. led 2009

ahojky,
dneska jsem se vůbec nedostala na pc. Mám změny, začala jsem špinit, pobolívá mě bříško, tak počítám,že se mi mrcha večer rozjede 😒 . O 4 dny dřive. Takže zítra začínáme stříkat Synarel a jdeme do toho. Trochu dříve, než jsem čekala, ale možná jeto lepší, než čekat a být nervozní kdy už dorazí....

ywushka
autor
14. led 2009

drziiim palcky at to vyjde!!!!my jdeme do tretiho cyklu v breznu

dckami
16. led 2009

díky,
dnes jsem si ráno došla na krev pro předoperační vyšetření, v úterý si mám přijít pro výsledky na na ekg a ve středu pojedu na první kontorlní utz. Snad budu tentokrát na stimulaci lépe reagovat. 😉