5. den po embryotransferu nepociťuji žádné příznaky

lisu
10. pro 2016

Ahoj

Dnes jsem 5 den po embryotransferu, beru utrostegan, ale zatim nepocituji zadne priznaky jen me pobolivaji prsa tak mam jen strach zda je vse ok. Jinak nam bylo zavedeno jedno embryjko, mela jsem dlouhy protokol a hatching. Prosim o vase zkusenosti diky

chloe86
10. pro 2016

Ahoj, nejsem sice po transferu, otěhotněla jsem přirozeně, ale těhu příznaky jsem měla nejdřív za 3 týdny... Čekáme už třetí a pokaždé stejné... Nespěchej, ale pokud cítíš prsa, mohlo by to vyjít, těma u mě příznaky vždycky začaly. Držím pěsti 😀😉

lilie16
10. pro 2016

Ahojky, ja po ET nemela vubec zadne priznaky, byla jsem smirena, ze to neklaplo a dokonce jsem to i tak citila. A pak po 13 dnech pozitivni test 🙂

takyjedna
10. pro 2016

Pet dni je jeste stŗasne brzo na to hledat nejake priznaky... Prsa te boli s nejvetsi pravdepodobnosti po tom Utrogestanu. Me, kdyz transfer vysel, tak jsem si asi po 14 dnech zacala pripadat nafoukla a s bolesti v podbrisku.

tulikiss
10. pro 2016

hlavne klid na priznaky je brzo. ja mela 5 den super priznak, zacala sem trochu krvacet, takze sem to obulelo, ze je vse nanic, navic manzel byl zrovna na vikend pryc takze fakt peklo. trochu sem krvacela i 6 den a desaty dne sem delala test, ale vedela ze nic tam nebude...a bylo, ted uz ma skoro 5 let, takze hlavne bud v klidu a nepozoruj se to totiz nicemu nepomuze.

lucky22
10. pro 2016

Ahojky. Ja jsem take nemela zadne priznaky. Pozitivni test jsem mela 8 den po ET ale muze byt klidne pozdeji. Pak nastali bolesti bricha kvuli hyperstimulacnimu syndromu, nasledovala hospitalizace a az po dalsim tydnu bylo tehotenstvi potvrzeno z ultrazvuku.

lilie16
11. pro 2016

@lucky22 ahojky, take jsem prosla hyperstimulacnim syndromem a naslednou hospitalizaci. chci se jen zeptat, kdy se ti vajecniky stahli a kdy zmizela voda z bricha. Dekuji 🙂

lucky22
11. pro 2016

@lilie16 Ahojky. Vodu jsem nastesti mela v brise minimalne, jen obrovske vajecniky, ale myslim si, ze v tom 9 tydnu jsem uz je mela zcela normalni. Tobe se jeste nestahli?

lilie16
11. pro 2016

@lucky22 ja mela vody, ze jsem vypadala jak v 6.mesici 😀 na posledni kontrole jsem byla pred 14 dny a vajecniky byli porad jeste trochu zvetsene..voda uz jen minimalne.

lucky22
11. pro 2016

@lilie16 Ja bricho taky mela vetsi, bylo to desny, hlavne ty bolesti byli nesnesitelne. Tak to uz budes mit na dalsi kontrole take v poradku. 🙂 Drzim palecky.

lilie16
11. pro 2016

@lucky22 dekuji, v patek me ceka screening, tak mam trochu strach, o jedno miminko jsem uz prisla v 7tt, ted me uz tyden pobolivaji porodni cesty, hlavne pri sezeni..

lucky22
11. pro 2016

@lilie16 Tak to drzim palecky dvojnasobne, urcite bude vsechno v poradku, hlavne se nestresovat a miminku verit. S temito bolestmi zkusenost nemam, ale myslim si, ze pokud nekrvacis je vse v poradku.

lilie16
11. pro 2016

@lucky22 dekuji, tobe take hodne stesti 🙂

ejbinka
16. pro 2016

@lisu ahojky jak jsi na tom? trápí mě to samé. 4. den po KET a ani pobolívání bříška, píchání nic :(

lucies2023
1. srp 2023

Ahoj, já jsem po KET, dneska 19den. Po 17dnech test negativní, boleji mě prsa a břicho nafoukle jak před menses, picham clexan, beru 3x denne Estrofem a 2x denně zavádím Amelgen. Musím na krev skrz HCG, neboť má akorát klinika dovolenou, jinak 8.8. Kontrola, ale už tomu moc nevěřím. Test by už měl něco ukázat.