64% fragmentace spermii ma někdo a otěhotněli jste

verajan
7. črc 2019

Dobrý den, veškeré výsledky mame dobre akorat ted jsme byli na vyšetření komplet spermii (hlavicka, atd..) měli jste taky tak a podařilo se Vam otěhotnět? Děkuji

aurelie34
7. črc 2019

Sice to moc nepřečtu ale nám doktor řekl že je manžel neplodný a jedině IVF a to půjde taky horko těžko. Manžel měl jen 200 000 spermií na ml a norma je 15 mil. Progresivní pohyb 0 %, málo progresivní 25 %, zbytek imobilní. Další měsíc po tomto spermiogramu jsem měla na testu dvě čárky a teď jsem v 7tt a zatím je vše v pořádku. Tak že zázraky se dějí a otěhotnět jde prakticky s jakýmkoliv spermiogramem.

wiwiska
8. črc 2019

@verajan přítel má špatnou fragmentaci.... Bohužel první skončilo ZT.... Bylo nám nabídnuto ..jestli nechceme dárce.... Ale měli jsme ještě...dvě zmrazené vajíčka...oplozené...přítelem...nechali jsme je zavést... I s rizikem...že to nedopadne.... A za chvilku začínám 30tt 🙏✊❤️🙏🍀🍀🍀

verajan
autor
9. črc 2019

Děkuji holky ☺️

hermij
9. črc 2019

Pokud spermie jsou, tak to je to nejdůležitější. Kdyby byly neprůchodné cesty a spermie se do ejakulátu nedostaly, tak to pak máte šanci 0. K početí potřebujete 1 zdravou spermii a jedno zdravé vajíčko ;) Ať muž zobe Fertilan a snaží se trochu upravit životosprávu. Výsledky spermiogramu se mění den ode dne. Tento výsledek vlastně ukazuje, jak na tom bylo mužovo zdraví PŘED TŘEMI MĚSÍCI!! 😨 Spermie zrají 72 dní 👍

verajan
autor
14. črc 2019

@hermij uz vim od lékaře aale nejedna se mo o spermiogram ale o tu fragmentaco DNA a ta je špatná... Je dobrá 1 ze 3 a jsou pomale to nam trošku snizuje možnost otěhotnět 😕ale už vime jak řešit takze super.

verajan
autor
14. črc 2019

@hermij ano ale na ty vysledky se měsíc ceka....

hermij
15. črc 2019

@verajan No ještě k tomu :D Hrůza... takže výsledky poukazují na stav pomalu 4 měsíce zpátky :D

boure888
27. črc 2019

@aurelie34 gratuluji, to byl zázrak, my to máme podobné a furt se nedaří, už 2ivf a nic...co pomohlo?

boure888
27. črc 2019

@wiwiska gratuluju, máme to podobně a hrozí také...To ale nechceme....pomohli něco?

aurelie34
27. črc 2019

@boure888 manžel začal brát vitamíny (selzink, Macu, folandrol, kotvičnik) a každý den si 2 minuty sprchoval varlata ledovou vodou. Myslím že hodně pomohla ta ledová voda. Rozhybala spermie a proto se zadařilo. Ale kdo ví, prostě jen asi velká náhoda a zázrak.

wiwiska
27. črc 2019

@boure888 my jsme právě ještě měli dva poslední mrazacky.. a šli jsme do toho ...že buď a nebo.... Že kdyby to nevyšlo...že by jsme při příštím ivf použily metodu macs .. a část darovanych spermií....ale naštěstí to dopadlo dobře... A já za chvilku začínám 33tt 🙏✊✊❤️

boure888
27. črc 2019

@wiwiska to je super, kolik jste podstoupili ivf a transferů?já 2 ivf ,zatím 3 transfery a ještě máme sněhuláčky...a kde jste to podstupovali?my nejdříve Pronatal a pak Podolí

wiwiska
28. črc 2019

@boure888 bylo to naše první ivf... A celkem i s et to byl 3 Transfer...🙂 První nevyšel.... Druhý vyšel...ale bohužel skončíl tím.zamklym...😔 a třetí se držíme 🙏✊🍀🍀🍀🍀🍀

wiwiska
28. črc 2019

@boure888 jinak jsme navštěvovali eurofertil

boure888
28. črc 2019

@wiwiska to je super a naděje pro ostatní, ivf je i zázra,vždt stačí jedna zdravá spermie a jedno vajíčko....

verajan
autor
31. črc 2019

@hermij jak jsem psala na ty vysledky se pres měsíc cekalo 🙂

marcellkaks
5. srp 2019

Můj manžel 30% fragmentace DNA v Car doporučili metodu PICSI a MASC.