7. den po ET a slabá druhá čarka. Mohlo by to být ještě Ovitrelle?

kmarie81
11. čer 2020

Ahoj, ve čtvrtek sem byla na transferu, dávali jsme 2 blastocity a dneska sem si u dr Maxe koupila 10 takový testy, tak sem to hned samozřejmě nevydržela a tohle je výsledek - test dělaný v 5 odpoledne a dneska sem vypila dobře 2 litry vody. Vím, že je brzo a vím že se to nemá dělat, ale myslíte si, že by to mohl byt ještě otriville (pichli jsme před 14 dny)

tasimia
11. čer 2020

@kmarie81 za mne bych řekla, že se tohle už neni Otriville. Zkusila bych test i zítra, pokud se ukáže čárka je to jasné.

utrikocku
11. čer 2020

Ne ne vyšlo to 🙂 spise slabsi carka, tohle už není duch ani Ovitrelle. Měla jsem to stejně po transferu a byla jsem těhotná.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
kackakastanka
11. čer 2020

a mozna i dvojcatka, kdyz je to tak rychle 🙂

alilali
11. čer 2020

To je super ❤️ pozitivní test. Přeji hodně štěstí 🕊️

kmarie81
autor
11. čer 2020

Dík všem, snad to tak bude a tentokrát všechno půjde dobře. V únoru sem měla mimodelozni.

kmarie81
autor
2. črc 2020

@kackakastanka tak dneska první ultrazvuk a dva váčky s embrijkama a srdeční akci, takže tvůj tip zatím vychazi

kackakastanka
2. črc 2020

@kmarie81 no tak to tedy gratuluju, rozplakala si me, krasna zprava, uzivej si to

tasimia
2. črc 2020

@kmarie81 gratuluji moc!!!❤️

kmarie81
autor
2. črc 2020

@kackakastanka díky, zatím sem teda spíš vyděšená, ale už zítra budu určitě zářit, teda jestli mi nebude zase špatně - stačí abych trochu dostala hlad a zbytek dne stojí za nic 🙂