8. den po Ket sněhobílo. Může se to ještě změnit?

sadovka
21. lis 2020

Ahoj holky, dnes jsem 8.den po Ket 5 denní HB a na testu snehobilo. Myslíte, že se to může jeste změnit? Já vím, ještě mám týden, ale nechci se trápit falešnou nadějí

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
misicka1988
21. lis 2020

8.den po KET bych měla taky snehobílo. Je to ještě brzo. 9.den jsem měla na testu skoro neviditelného dušíka, který se objevil až delší dobu po limitu. Až 10.den byl v limitu, a taky jen slabší. Pěknou čárku jsem měla až 12.den.

sadovka
autor
21. lis 2020

Holky ještě jedna věc, které jsem si teď všimla, test má expiraci do 11.20,takže tento měsíc konci. Myslíte, že i to by mohlo mít vliv? Ale to je asi blbost, ze🙄 na testu se asi nemá co zkazit 😏

andyskarsgard
21. lis 2020

Já měla po et ducha až 11 den večer. Takže nezoufej.

zzuzzana1
21. lis 2020

@sadovka mám to úplně stejně mám teda 9 ty den po ket ale taky sněhu bílo ale doufám 👏

sadovka
autor
21. lis 2020

@zzuzzana1 tak držím palečky 🙏

knoesell
21. lis 2020

@sadovka taky až 11. den odpoledne jsem měla ducha po limitu, ještě je pořád naděje, držím palce 😊

sadovka
autor
21. lis 2020

Děkuji holky

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
28. lis 2020

@kelerub jsi moc hodná, že jsi si vzpomněla 🙂 ale bohužel, nevyšlo to🙄 ale máme doma půl roční miminko, takže se nehroutím, teď si dám zase měsíc oddych a zkusíme v lednu... Máme 4 mrazáčky, tak snad🙏🙏🙏 a když ne, tak naše prvorozena láska bude jedinacek, ale je nejdůležitější, že je on🥰

janys1488
23. únor 2021

Ja jsem take 8.den po KET a taky snehobilo.. uz ponalu prestavam doufat

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
janys1488
23. únor 2021

@kelerub kdyby se tam objevilo aspon neco

sadovka
autor
23. únor 2021

@kelerub ahojky, no já jsem zrovna 4 dny po dalším KET🙂 sem tam pobiliva břicho, jinak se nic neděje 🤔 copak u vás novyho?

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
23. únor 2021

@kelerub moc děkuji za krásné řádky 😊 určitě dám vědět, jak jsem dopadla... 🙏

janys1488
23. únor 2021

@kelerub dekuji

sadovka
autor
26. únor 2021

Holky! Pomooooc. Dnes jsem 7 dnů po Ket, s tím, že už jsem byla smířena, že to nevyšlo, udělala jsem si ráno test, byl negativní, hodila jsem ho do koše a asi po hodině jsem se na něj podívala znova a taam je úplně pidi pidi slabou carecku, vidíte ji? 😲 Co to má znamenat? Když už je to tak po limitu?

janys1488
26. únor 2021

@sadovka tak ja jsem 11 den a porad bilo

sadovka
autor
26. únor 2021

@janys1488 to mě mrzí 😔 znám to moc dobře. Proto jsem z toho mého výsledků nějak v šoku

misicka1988
26. únor 2021

@sadovka Já to měla přesně jako ty... Zklamaná jsem vyhodila test do koše, a šli jsme se ven projít. Když jsem se po hodině vrátila, vytáhla ho z koše, a k mému překvapení tam byl pidi duch. Byl vidět jen u okna. A druhý den se už objevil v limitu 😊

sadovka
autor
26. únor 2021

@misicka1988 🙏🙏🙏 jee to jsi mě potěšila, budu doufat, věřit 🙏 je to hrozné, to čekání 🤦‍♂️

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
26. únor 2021

@kelerub děkuji 😊🙏 já si říkám, že zkusím testovat za dva dny, až v neděli, ale beztak to nevydržím 😁 akorát teda už doma nemám ani jeden test, musím vyrazit do města 😁

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
27. únor 2021

@kelerub takže, jsou 4 hodiny ráno a já se co hodinu budím a myslím na to, zda si udělat nebo neudělat testik 🙏😁 můj mi včera přivezl slušnou zasobicku. No a nakonec jsem to teda samozřejmě tedka zkusila a do 3 min se ukázala 🙏🙏🙏 já tak moc doufám, že to klapne 🙏🙏 ale jsem nejistá z toho, že už je to 8 den a carecka je tak slaboucka, ale zase je silnější jak včera 🙏

misicka1988
27. únor 2021

@sadovka Já poprvé testovala 9.den od KET - a to byl ten test z koše se sotva znatelnou čárkou po limitu. Takže si myslím že to máš časově naprosto v pořádku 😊