Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

kapunka
29. říj 2008

jsem třetí den po ET a bříško mě bolí jako před ms..je to v pořádku? 😢 díky 😔

princezna22
24. bře 2017

@catchulinecka Jooooo už musíííí !!!!!

tyna87
27. bře 2017

@misula29 ahojky, jakpak se máš? Vše v pořádku?😉😉

misula29
27. bře 2017

@tyna87 Ahojky, jj vše ok zatím ¨🙂 Dneska budu volat svýmu doktorovi aby mě objednal na utz a co u tebe ?Je ti pořád špatně?

tyna87
27. bře 2017

@misula29 u mě zatím dobrý..Už jsem u své doktorky byla na ultrazvuku do Sanusu jdu až 10.4.na screening.a ke své doktorce 5.4. na další kontrolu...Zatím je vše v pořádku..Minulý týden už to mělo 1.5cm...😉😉

raelyn
31. bře 2017

Ahojky, taky mám bolesti v podbřišku od druhého dne ET, dnes jsem 11den, tak doufám a moc si přeji, aby to bylo v pořádku. Test mám naplánovaný na zítra a na krev jdu v pondělí.
Myslím, že je to hodně i o lécích. Všem držím moc palce ať to vyjde a můžeme se radovat 😉

peta73
31. bře 2017

@raelyn ahoj, tak to jsme na tom úplně stejně. Já byla na ketu 20.3. Šestý den jsem zkusila test a nic. Zítra testuju a v pondělí na krev. Mě nebolí vůbec nic. Jen trochu citlivější prsa,ale to mohou způsobovat léky (utrogestan a estrofem). Moc ti držím palce!!!

absintka19
31. bře 2017

@peta73 6.ty den po ketu je fakt brzo, nestresujte se zbytecne. Drzim palce.

raelyn
31. bře 2017

@peta73 děkuji, také držím palce 🙂 Moc doufám, snažíme se už dlouho, tak uvidím. Máme ještě sněhuláčky, ale raději bych aby to vyšlo teď.

peta73
31. bře 2017

@raelyn děkuji. My se snažíme rok. Tohle je můj druhý ket, první nevyšel a mrazacky už nemáme. Takže buď a nebo 😮😮😮

raelyn
31. bře 2017

@peta73 je to prostě dost náročné ☹ , ale tfuj tfuj a určitě napiš jak dopadne krev.

princezna22
31. bře 2017

No já jsem 10 dní od ET a test negativní ... a to jsem měla dostat menzes před 5 ti dny ... takže tak asi ... je to 5 IVF a už nějak nemám sílu ...

raelyn
31. bře 2017

@peta73
@princezna22
No holky, ale koukám, že už máte děti, tak to je o něco pozitivnejší, co 😉
Já se snažím už nějakých 9 let a zatím nic. Ale únavné to bude stejně, to je jasné. Tak držím palce

princezna22
31. bře 2017

@raelyn jo to je ...jenze d byvalym.manzelem ....mam.noveho manzela ( 5 let) take ma syna ...ale chteli jsme spolu ... No asi nam.neni prano a mr bude 40 takze to uz neni sranda ...ve 22 ti jsem otehotnela s exmanzelem kdyz jsme si rekli pri.milovani ze dneska si udelame.mimco ...no a byla dvojcatka od te doby jsem zila hloupr v domeni ze jsem desne plodna 😂😂😂 ale on je rozdil 22 let a 37 let ...kdy jsme s tim zacali...

raelyn
31. bře 2017

Aha, tak to jsem netušila, promiň 🙂 no já už taky nejsem nejmladší, '' táhne mi'' na 36, ale určitě nám to dopadne dobře 😎

princezna22
31. bře 2017

@raelyn Tobe ano 36 je dobre ❤

raelyn
1. dub 2017

Dnešní TT 👎 jsem 12den a sněho-bílo v pondělí krev, ale to bude už jen formalita pro vysazení léků ☹ všem držím palce ať vám to dopadne 🙂

princezna22
1. dub 2017

@raelyn Já dnes 11 den po ET a totéž ...sněhobílo ...

peta73
1. dub 2017

@raelyn
@princezna22
Holky tak já taky stejně - bohužel o čárku méně, než bych si přála 😟😟😟. Pokud máte ještě mrazacky, tak snad vyjde příště. My už nemáme a tak asi kvůli penězům i věku už konečná 😢😪😥

princezna22
2. dub 2017

@peta73 😪😪😪 je mi to lito ...ja 12den take nic... Mrazacky mam,ale silu mic ne ... Drz se ❤

princezna22
2. dub 2017

Holky tak já se s Vámi na čas loučím .. 12 den. test negativní.Zítra jdu krev a vysadím léky. Takže 5 pokus IVF a opět nic ... Držím všem snažilkám palce ať Vám to vyjde.

raelyn
3. dub 2017

Ahoj holky, založila jsem novou diskuzi na téma: Rady a zkušenosti - co vše mohlo pomoci, před ET/KET a následně po ET/KET, k úpěchu
Prosím Vás, pokud máte nějakou radu, přispějte tam. Děkuji ❤

tyna87
13. dub 2017

@misula29 ahojky tak jak se daří? 😉😉😉 Něco nového?

misula29
13. dub 2017

@tyna87 ahojky, mno...už bylo líp ☹ Minulý týden jsem podstoupila revizi, jednalo se o ZT tak jsem z toho taková špatná,ale co už ,snad to klapne příště á bude už vše v pořádku. Co u tebe vše ok ,jak se cítíš? 🙂

tyna87
13. dub 2017

@misula29 tak to mě moc mrzí..😖😖 přeji ti hodně sil do dalšího pokusu a ať to vyjde...U mě zatím vše v pořádku..Už jsem byla na ultrazvuku a odběru krve..Za 14dni jedu na výsledky a první ultrazvuk břichem...😉😉 Jinak snad bude vše v pořádku...Tak se drž a dej o sobě vědět...

patulik87
27. dub 2017

@kapunka jak si dopadla? Já jsem byla včera na ET a vcerejskem mě chytli chvilkami takové bolesti jako po opu. Hypersyndrom nemam Teda zatím. Ale někdy mě to ostré loupnuti docela vyděsí jinak se cítím jako před MS.

misula29
27. dub 2017

@tyna87 uvidíme ,snad jo 🙂 To nejrizikovější období už budeš mít za sebou a pak už jen těšení se na prťouse 🙂 Tak jen tak dál 🙂

tyna87
28. dub 2017

@misula29 děkuji...už jsem začala 4mesic...dneska výsledky screeningu...a ultrazvuk..tak snad bude vše v pořádku..a jak se vede tobě?😉😉

misula29
28. dub 2017

@tyna87 jéé tak to je super tak dej pak echo a říkali ti jestli to vypadá na holku nebo kluka?
Já už se cítím mnohem líp, teď čekám na ms ,pak nechám proběhnout ještě jednu a zkusíme ket tak uvidíme ...

katka345
28. dub 2017

Dobrý večer pridam dotaz.
Jsem tyden po transferu mivam bolesti v podbřišku obcas motani hlavy az mi byva na zvraceni. Na krevní testy jdu 5.5. Muze se jednat o uhnizdovani vajicka? Vytok je obcas silnejsi svetly, bolesti prsou obcas i nechutenství.
Ms mivam zacatkem mesice. Můžete mi prosim poradit. Dekuji