• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byl někdo na inseminaci? A s jakým výsledkem?

21. ledna 2011 
inseminace-kde,jak probíhala
17. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda já nyní čekám na výsledek IUI......jinak probíhá to tak že příjdeš s přítelem do kabinky tam se odebral vzorek to pak šlo do centrifugy a za 2 hodky ti zaváděli sperma kanylou do dělohy 20min. jsem ležela a pak odešla...no a ted čekám na výsledek ale myslím si že je negativní
17. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my podstoupili 3x IUI, bohužel bez výsledku! Byli jsme v Gyncentru v Ostravě. Je to rychlý zákrok! Jen po odběru vzorku od partnera, budete mít tak 2 hodinky čas, než vše připraví. My jeli do Futura a za 2 hodinky se vrátili. Pak už jen tenkým katétrem zavedli sperma tuším až za čípek. Otázka 2 minutek! Poprvé mi bylo hrozně špatně. Obléval mě studený pot, bylo mi zle od žaludku, ale po druhé a po třetí už to bylo OK!
17. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem byla na IUI v úterý, je to rychlý výkon, manžel byl v 10 odevzdat sperma, pak jsme šli na oběd a ve 12 hodin mi zavedli "očištěné " sperma přímo do dělohy, pak jsem asi 5 minutek ležela v gyn. křesle a šli jsme normálka domů. Špatně mi není akorát když sedím mám polesti v podbříšku.
20. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já byla na IUI 2x, ale bohužel bez výsledku. Až po IVF se snad zadařilo. Manžel odevzdal sperma a za 2 hodiny jsem byla na řadě já.Jedná se o rychlý a nebolestivý zákrok. Jen jsem po něm 30min ležela, všude je to asi jiné záleží na tom kam chodíš já do sanusu.
21. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek