CAR FN Olomouc. Jak to tam probíhá?
6. zář 2021
Zdravím,
zítra jdeme poprvé do CARu v Olomouci. Prosím kdo ma zkušenost, jak to probíhá? Co nás vlastně ten první den čeká?
Děkuji 🙂
Zdravím,
zítra jdeme poprvé do CARu v Olomouci. Prosím kdo ma zkušenost, jak to probíhá? Co nás vlastně ten první den čeká?
Děkuji 🙂