CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

miracleelcarim
31. led 2018

@girafkag tak uz se zadarilo a stulimulujes?me cysta nezmyzla,takze v patek me ceka odsati a pak uz snad stimulace.jen doufam,ze tam nebude muset byt pauza...

girafkag
31. led 2018

@miracleelcarim díky. Jsem dnes 2DC mám tedy další rekord a to je cysklus 45 dní 🙂 Dnes jsem byla ještě na utz a vše ok, takže za dvě hodiny mě čeká první stimulační injekce a v pondělní kontrolní UTZ. Držím moc palečky, jak dělají odsátí?

miracleelcarim
1. únor 2018

@girafkag tak alespon,ze uz konecne muzes zacit 🙂 a cim stimulujes?mudr.nepopisovala,jak to bude probihat a ja se radsi neptala,abych nebyla vydesena moc dopredu 🙂 po samostudiu na netu to prirovnavaji k odsati vajicek.jehlou s ultrazvuk propichnou delozni klenbu az do cysty a odsavaji tekutinu hadickou.jsem zvedava,jestli dostanu neco na bolest,nekde davali znecitlivujici gel nebo nejaky oblbovak do zily :-/ doufam,ze to zadna hruuza nebude,nerikali,ze bych mela pocitat,ze nepujde do prace nebo tak....

girafkag
1. únor 2018

@miracleelcarim tak držím palce, já ještě ani nevím jaký je odběr vajíček. Měla jsi celkovou anestezii? Je fajn už byt v procesu, ale ještě si nedokážu představit co mě čeká... Injekce zatím v pohodě.

miracleelcarim
2. únor 2018

@girafkag tak jsem byla plne pri vedomi bez jakeho koliv leku na bolest.bolelo akorat to propichnuti jehlou a pak vyndani.bolelo to dost,nastesti jen kratkou chvili.delalo se to na sale,na chodbe lezeli pacientky asi po odberu vajicek,tak to na me nejak padlo ☹

girafkag
2. únor 2018

@miracleelcarim chápu tě a vydrž, ono to přijde 🙂🍀🍀🍀

miracleelcarim
8. únor 2018

@girafkag ahoj,tak v jake jsi fazi?ja uz stimuluji,zitra mam kontrolu,tak jsem zvedava,nebyt stipnuti pri injekci,tak bych zatim ani nevedela,ze stimulluji,tak snad je vse podle planu :-/

girafkag
8. únor 2018

@miracleelcarim ahoj, já jdu zítra na OPU budu 11DC. V kolik jdeš? mě by měli po 11 pouštět 🙂 Držím palečky. D8m vědět jak jsem dopadla.

miracleelcarim
9. únor 2018

Budu moc drzet palce,at je hodne krasnych vajicek.jjsem 6dc,tak to se mi to mizna uz taky krati a to nemam jeste

miracleelcarim
9. únor 2018

@girafkag jeste obehane predoperacni,tak uvidim,co se dnes dozvim.ja jsem na 10:30 ale pocitam,ze budu cekat dlouho v cekarne,sestricky me na to upozornovali,ze je hodne kontrol,ale kdy neni 🙂 treba se potkame,budu mit svetle modry svetrik...jeste jednou hodne stesti

miracleelcarim
Autor odpověď smazal
Zobraz
miracleelcarim
9. únor 2018

Nevim co tam dela ten smajlik ale ma to byt kontrola v 10h a 30min 🙂

girafkag
9. únor 2018

@miracleelcarim tak 13 vajíček. Zítra mám volat jak jsou na tom.

girafkag
9. únor 2018

@miracleelcarim hádám, že jsem tě viděla, ale byla jsem unavená... jak jsi dopadla?

miracleelcarim
9. únor 2018

Juuu 13 je pekny pocet 🙂 a jak jste je nechali oplodnit,prirozene nebo icsi?ja si rikala,ze po te narkoze bude clovek zraly jit akorat tak domu.je mozne,ze jsi me videla,na radu jsem sla az kolem 11:30.no poradne nevim,jen ze sliznice je ok a neco se na vajecnicich rysuje.v pondeli mam dalsi ultrazvuk.doufala jsem,ze se dozvim uz ted cca pocet.a jeste mam jednu otazku,kdy se resi mrazeni embyrii,jako po kolika ks?

girafkag
11. únor 2018

@deninka87
@mia171717
@veverka55
Co u vás nového?

@miracleelcarim asi se mineme, mám si volat zas v devět, ale spíš bude transfer út nebo st.

mia171717
11. únor 2018

@girafkag ahoj. No u mě asi nic moc zajímavého. Pichala jsem si 7 dní ovaleap a vůbec jsem nereagovala a paní doktorka na druhý vaječník neviděla, že prý by bylo fajn zhubnout. Takže stimulaci stopla a mě od ty doby šíleně bolí prsa, takže už se těším na ms. Další pokusy odloženy na neurčito.

veverka55
12. únor 2018

Ahoj.my zatim sbirame výsledky z testu jeste mi chybi stery ale jinak zatim všechny výsledky ok.

barcaaaaaa
12. únor 2018

Ahoj Holky . Me ceka icsi v Podoli v Praze. Jsem z toho nervozni hlavne taky jelikoz jsem predtim diky nemoci a braniboortikojdu pribrala a mam strach ze se pribere i po tech hormonech behem stimulace. Jakou szim mate zkusenost ? Dekuji

jezz1e
12. únor 2018

@barcaaaaaa Ahoj. ja behem obou stimulaci kilo dve spis zhubla.

deninka87
12. únor 2018

@girafkag ahoj, my musíme ještě měsíc počkat ☹ dnes jsem tam volala kvůli IUI a jelikož byl manžel nemocný a bral do pátku antibiotika 🤒, tak by to bylo celé zbytečné, takže zase odklad...

barcaaaaaa
12. únor 2018

@jezz1e a taky si mela stimulaci a pak icsi ? A stale se nezadarilo ? 😞 a muzu se zeptat na kolik te to vyslo penez

jezz1e
12. únor 2018

@barcaaaaaa Bohužel se mi nevyvíjela embrya, přece jen je mi 38. první pokus nás vyšel cca na 25 000, druhý na 15 000. Poprvé jsem moc nereagovala na stimulaci (dlouhý protokol) takže jsem doplácela dost za léky - píchala jsem 225 jednotek Menopuru. Samotné ISCI stojí 7000, prodloužená kultivace 3000, jednou jsem platila asistovaný hatching 3000. Mrazit nebylo co, takže jsem "ušetřila"

girafkag
12. únor 2018

@barcaaaaaa taky jsme dali ICSI, aby byla větší šance, přece jen když už stimulujeme a je to hrazený cyklus... Zatím jsme platili to ICSI 7tis. budeme platit prodlouženou kultivaci 3tis a mražení 4tis. Léky jsme dopláceli 2400,-
@mia171717 držím palečky. Já měla Ovaleap 8dní a nepřibrala jsem 🙂

barcaaaaaa
13. únor 2018

@jezz1e me je 25 a pritelovi 30 tak se modlim aby nam to vyslo na poprve . Ale jak tak ctu moc lidem to na poprve nevyslo tak jsem z toho cela smutna

barcaaaaaa
13. únor 2018

@girafkag dekuji je skoda ze to nehradi pojistovna cele kdyz uz clovek plati vzp stale

girafkag
13. únor 2018

@barcaaaaaa máš pravdu, nicméně je spousta zemí, jde nepřispívají nic a je to pak cca 100

miracleelcarim
16. únor 2018

@girafkag ahojky,tak jak dopadl transfer,vse podle planu?a zbyly nejaci mrazacci na ket?ja stale stimuluji,ceka me snad uz posledni kontrola a pak uz opu...drzim palce 🙂

veverka55
16. únor 2018

ahoj holky. měla jste některá z vás cystu, která při menses neodešla? jak ji s vámi řešili? předem mco děkuji

girafkag
16. únor 2018

@veverka55 mě odešla, vím že mi říkal, že by čekal dva cykly a pak odsátí.

@miracleelcarim díky. Transfer v pohodě, mrazáčci 4, jen nám hnzsniu střevní chřipku, tak jsem zvědavá. Držím palce, takže OPU ve středu? Kolikátý den cyklu?