CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

sagema
11. črc 2019

Děkuju moc všem. Jak jste na tom? Nějaké novinky?

pepetousek
11. srp 2019

@lenjav Jak pokracujes s prdolou? 🙂

pepetousek
11. srp 2019

@boure888 Co ty a imuno?

pepetousek
11. srp 2019

@sagema A jak se mate vy s Lukaskem? 🙂

lenjav
11. srp 2019

@pepetousek Ahoj.Zitra uz budu zacinat 19. tt a cekame kluka (pinda uz mu snad pry nezmizi rikala pani doktorka).Mela jsem par kompliaci s hematomem a trochu s ledvinama, ale posledni tyden uz je to dobre a prijdu si jak netehotna.A co u tebe noveho?

lenjav
11. srp 2019

@sagema Ahoj.Take opozdene velka gratulace!!!Cetla jsem az ted.Uz sem nechodim, uz taky cekam na svuj zazrak ktery mi roste v brise a ma se narodit na zacatku ledna.Taky cekame kluka, tak snad vse dobre dopadne.Tak hodne stesti Lukaskovi do zivota 😘

pepetousek
11. srp 2019

@lenjav U nas se stal zazrak a narostla sliznice, tak ve stredu me ceka KET..tak snad se embryjko dobre rozmrazi a bude se mu u me libit 🙂

pepetousek
11. srp 2019

@lenjav Ty jo, uz skoro v pulce, jo! To to ale utika! Tak snad uz nebudes mit zadne problemy a do konce tehotenstvi to bude ok 🙂

boure888
11. srp 2019

@pepetousek imunologii v pořádku,budeme zkoušet a věřit dál, muž má horší spermio ale na to je ivf.....

pepetousek
12. srp 2019

@boure888 Tak to je dobrý začátek, že imono je OK, hned je o starost méně 🙂 To víš, že to jednou vyjde! 🙂

boure888
12. srp 2019

@pepetousek děkuji, věřít a bojovat dál, ted se už ztrácím, vy jste už vyhráli boj?

pepetousek
12. srp 2019

@boure888 Já jsem měla imunologii špatnou, od května se léčím a teď se mi docela srovnaly hodnoty a jako zázrakem mi vyskočila i sliznice, tak jdeme zkusit štěstí ve středu (ket)..vy máte kdy naplánovaný další ket?

boure888
17. srp 2019

@pepetousek hodně štěstí, snad v září

pepetousek
10. zář 2019

@boure888 Jaké jsou novinky?

boure888
10. zář 2019

@pepetousek v pátek jedu na kontrolu po létě drž palce a jak u tebe?

pepetousek
20. zář 2019

@boure888 Jak jsi dopadla? 🙂 My nic, sliznice nenarostla..

boure888
20. zář 2019

@pepetousek Ahoj,na nic, sliznice ok ovulace nikde tak hold příští měsíc s estrofenem...v srpna jsem dělala ovu test a vychazel tak proto jsem doufala a čím víc se snažím tak je to na nic, cvičení, ženské kapky a čaj a lichiresnice a tohle zklamání, ale před podolím jsem potkala zpěvačku Vondráčkovou tak jsem se s ní vyfotila a řekla příběh a popřála hodně štěstí. Tak půjdeš také příští měsíc na ket s estrofenem? Já po ivf ivf byla na ket v nativu teď mě tělo zlobí...

boure888
20. zář 2019

@pepetousek takže nebyl ket v srpnu? Kolik máš embryí a kolikátý transfer? My 4 a máme 4 transfer, už to musí vyjít.

pepetousek
21. zář 2019

@boure888 V srpnu ket byl - negativni. Ted v zari nebyla sliznice. Pristi cyklus zkusime Femaru, na estrofem nereaguji. Ja mam problem se sliznici kvuli chirurgickemu zakroku, na revizi me dr. vyskrabl az moc, sliznice se zatim nevzpamatova. Jinak mam za sebou celkem 6 transferu (celkem 8 transferovanych embryi) a vysledek je jeden zdravy a uzasny syn (1. IVF, 2.transfer)..

pepetousek
21. zář 2019

@boure888 Jinak zamrazeno mame jeste 3 embrya, 2 dohromady, takze moznost 2 transferu..

boure888
21. zář 2019

@pepetousek aspoň, že máte už syna, my stále nic a je to na Bohnice...ať už je to za námi, tak snad už ket klapne v říjnu....bylas po ketu doma?Já se ted asi na práci vyprdnu, dělám u postižených dětí na směny.Jaké je u vás problém,jen ta sliznice? jaké to je v novém centru? 3 zmražená embrya jseou také pozitivní....

pepetousek
23. zář 2019

@boure888 Po prvním ET jsem si nechala napsat nemocenskou - nevyšlo to. U prvního KET jsem šla normálně do práce, jela na služební cestu (byla jsem asistentkou auditora) - vyšel syn. Následující ET/KET již byly na rodičovské dovolené.

pepetousek
23. zář 2019

@boure888 U nás byl problém slabší manželovo spermie a po porodu k tomuto problému přibyl problém s mou sliznicí. V novém centru je to moc fajn, děkuji za optání 🙂 S porovnáním s Podolí nebe a dudy co se týče chování/vstřícnosti. Také jsou tam mnohem víc pružní. V Podolí jsem nebyla spokojená s lékaři a s jejich zastaralým přístupem k pacientům. K sestřičkám a k embryoložkám nemůžu říct ani půl slova špatného.

pepetousek
23. zář 2019

@boure888 Také stále doufám, že už to konečně vyjde, čekáme a snažíme se intenzivně už dlouho. Na druhou stranu už se hlava připravuje na návrat do práce (na úvazek, páč na DPP si přivydělávám od necelého roku syna).

boure888
23. zář 2019

@pepetousek dík za dlouhé psaní, já furt doufám že výjde už teď a budu doma....my si nic víc nepřejeme než zdravé miminko. A druhé se vám určitě časem povede,

pepetousek
23. zář 2019

@boure888 Jednou mi dr. řekla, že otázka není "jestli", ale "kdy"... dočkáme se jednou všechny, jen prostě nevíme kdy..

boure888
23. zář 2019

@pepetousek jo, to asi jo,ale záleží jak ,a zda bude geneticky naše a to je nejvíc,a někdo je vděčný, za darované.... nebo za adopci....ke komu si chodila víc?já nejdříve k doktorce a pak šla k doktorovi, myslela jsem si ,jak si polepším,je milejší a to je vše.....

pepetousek
26. zář 2019

@boure888 Měla jsem ráda Darebného, protože byl milý, byl fajn. Ale ty lékařské znalosti nemá tak vysoké, jako Řezáčová. Tu jsem ale nemohla vystát, odcházela jsem od ní vždy se zkaženou náladou. Krčmář je mimo, ten nevím, co tam dělá na tom oddělení. Dobrá je Bahníková, ale ta tam téměř není.

boure888
26. zář 2019

@pepetousek to máš pravdu,já tam jiného doktora než Darebného a řezáčovou nezažila, chci zkusit terapii čakrami, nic o tom nevím,ale nemám co ztratit, na doporučení od kolegyně v Praze....

boure888
9. lis 2019

@pepetousek Ahoj,čakry nevyšli a 4transfer nic a 5 embryí a nic! Moc to bolí a nechápu to....jsem jinak zdravá. Řezáčová byla empaticka a milá....zkouší mi dát anopyrin a vitamíny, poslední ket.