CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
31. pro 2009

Holky všem vám tady přeji ten další rok krásný a spokojený...miminka at rostou a podolandy at dostanou prcka do bříška a hezky se kulatí 🙂

brundik
31. pro 2009

Vendi, ty brdo, Apolenka je hvezda 😀
Prave jsem sesmolila zivotopis psany rukou do zadosti o adopci, nejak jsem se rozepsala, musela jsem se hodne brzdit 😀
Holky, taky se pridavam s pranim, aby pristi rok byl uspesny a stastny 😉 S prckama, ktera uz z briska vyskocili i s tema, kteri se do nej chytaj 😉

vendi1
5. led 2010

Ahoj holky,
kde jste kdo??? 😲

Vsem preji krasny novy rok, zdravicko, mimiskum at rostou a nezlobi a snazilkam at je brzy hvezdicka v brisku 🙂

Hlasim dneska prvni pretoceni na brisko🙂. Jinak bojujeme se spanim....Apolenka se budi co 2 hodky v noci a ja jsem uz chodici trosecka. Uvazuji, ze vyzkousim Bebu na noc, i kdyz mlika mam dost a Apolenka pekne pribira.

Mac ty uz dokrmujes?
Jinak objednala jsem ted poprve v Raji plinek probio kapky a chlazene (jako v chladicim boxu) neprisly. Mel je normalne v aute. Je pravda, ze venku mrzlo, ale Raj plinek to predal PPL den predem a PPL to dovezlo az na druhy den. Si rikam, kde to bylo pres noc? V teple? Prijde mne totiz, ze nejak nefungujou jak by mely. Apolenka zase hodne navecer place ohledne prdu. Musim se teda priznat, ze pres ty vanoce jsem se vic rozezrala nez bylo zvykem. Mac jak to chodilo tenkrat tobe??

Jinak mne bolela pred dvema dny silene hlava a bricho a babicka prisla s tim jestli pry nejsem tehotna....no priznam se holky....mne by snad odvezly...s tim mojim malym teroristou doma, by to byl zahul 😉 A na tu halvu jsem si dala pulku 200 Ibalgin a PAolenka se poblindila obloukem 😠 . Mate s pilulkama nejake zkusenosti? Co berete vy?

pikusa
6. led 2010

Ahoj holky.....
Vendi a nemáte růstový spurtík????neboj,to spaníčko se upraví,taky jsme to měli....zbytečně bych s Bebou nezačínala,když mlíčko máš....
já nakonec "jen"kojila do 6ti a půl měsíce,pak dostal první příkrmy....a ted kojím už jen v noci,brzy ráno,přes den někdy......
A já jsem na bolesti zubů vzala paralen.....

vendi1
7. led 2010

Ahoja 😉

soupla jsem par novych fotek....kouknete 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Piku porad kojis v noci? Jak casto? Jednou za noc?
Rustovy spurtik dle knizek ma prijit az v 6. mesici, to bude Piku asi jeste hur 😨

A jake byly Vanoce? Co rikaly vsechny deticky holky? Je tu nejake ticho 😝

pikusa
9. led 2010

http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_8.-9.mesic/
taky nové fotečky našeho podoláčka 🙂
Vendi...krásný.... 🙂 🙂
Kojím v noci ale včera se stalo,že spal od 8-7rána bez mlíčka,v 7 dostal a spal ještě do 8mi 😀
už moc to moje mlíčko nechce ☹
Vánoce????Matese to vůbec nebralo.....ani stromeček,ani dárky,jen balící papír 🙂
A kiksla m karta do fotáku,tak jsem přišla o všechny fotky....ted má tu kartu paní z fotolabu,tak třeba mi je zachrání...

barunka0208
10. led 2010

Ahoj holky,

hlásím se u vás v novém roce do kterého vám přeji vše nejlepší hlavně zdravíčko, štěstí, lásky, maminy radosti z miminek a snažilky // a miminko v náruči.

U nás je nové to, že genetika je v pořádku a v únoru se vrhneme do dalšího IVF.

Vendi a Piku, krásné fotečky 🙂 .

pikusa
10. led 2010

Barunko....super zprávy 😉 a na únor držíme palce a dej nám vědět ju?? 😀

brundik
13. led 2010

Ahojda holky 🙂
Vcera jsem byla v Podoli na konzultaci a s vysledky z imunologie, doktorka na ne koukla, rekla ze mirne zlepseni nam umozni se vrhnout na IVF, kdyz budu pokracovat s praskama a ze muzem hned zacit, jestli jsem na konci cyklu. Ale pak se jeste zeptala, jestli neplanujem nejakou dovolenou, ze to chce, aby se tomu clovek maximalne venoval a my samozrejme planujeme tydenni v pulce unora, tak jsme se domluvili, ze to nechame az po dovce. Prednison mam snizeny na polovinu a jeste na redeni krve anopyrin, ale ten zacnu brat az po vytrzeni osmicek, na ty jdu zitra, abych tam nevykrvacela. Pak dovca a pak na konci cyklu UTZ a pak uz si zacnu pichat, asi brezen.
Ty blaho, po 4 letech se konecne dockam IVF, to je neuveritelna vec 😵
Barunko, takze se na to vrhnu hned po tobe 😉
Holky, krasne fotky, mate doma poklady 🙂

pikusa
13. led 2010

Brundik....taky super.....
já vám holky budu moooooocccc držet palce 😉
Mates nudlí a kašla....chjo chjo ☹

barunka0208
19. led 2010

Ahoj holky,

přeji hezký den.

Piku doufám, že rýmička je pryč a Vendi jak jste vyřešili spinkání a přikrmování?

Brundik, blahopřeji k výsledkům z imunobiologie, a těším se na společné Ivfkování🙂,
jinak prednison také beru plus půlku anopyrinu, tak to máme podobné.

zulik
19. led 2010

Ahoj Podolandy,
já tam byla včera na IUI, u pana doktora. Po lázních jsem dobře reagovala na Clostík, jen jsem od Pregnylu strašně nafouklá 😠 Domluvili jsme se s doktorem, že nejdřív před 3.Ivf zkusíme tohle.Minulý týden tam měla JŘ nějakého mladého doktora a díval se s ní na utz, jestli to třeba nebude posila týmu. Za poslední návštěvy jsem nezahlídla tu mladou doktorku, nemyslím Bahníkovou.

pikusa
19. led 2010

Ahoj Podolandy...
Mates je už celkem v poho,ale plavat jsme dnes ještě nejeli....a budu s nám asi chodit do solné jeskyně,když na to dejchání tak trpí.....
Zulik...tak mačkám palce 🙂

barunka0208
20. led 2010

Zuliku,já tam zažila před Vánoci dva nové, jeden byl takový drobek 😨 no a jen koukal a druhý vypadal starší a dokonce vytiskl zprávu a dělal mi sám 😉 ultrazvuk a tu Žáčkovou jsem tam nezahlídla už dlouho, což jsem ráda, byla taková studená....kdy jsi tam byla? Já ve čtvrtek 14.1.

Držím na IUI pěstičky 😉

Piku, solné jezkyně jsou prý na dýchání moc prima, my jsme taky byli...

Jo a holky příští pátek si jedu pro injekce 😵 😵 😵 .

macous
22. led 2010

Ahoj holky,
tak se zase hlásím, nějak nezbýval na PC čas, koukám že Barunka s Brundikem jsou na dobré cestě k IVF 😉
Zuli, tak to vidiš, třeba to nakonec půjde jednoduše - takže držím palec 😵

Vendi, kapky mi chodily v chladícím boxu, a podle toho co jsi psala s tím nočním vstáváním a papáním je Apolenka zdralá na příkrmy, u nás hlásím start na tuto sobotu - mrkvové pyré 😀 😀 to jsem zvědavá, každopádně bude sranda 😀

Piku, snad se vám ten kašlík nerozjel, teďka pokašlavá snad každý + rýmička 😅

A hlásím, že Matýsek měl na půlročce 8 kg a 70 cm, jak jste to měli vy - Piku?

pikusa
22. led 2010

Ahoj holky....
Macous,náš obřík na půl roce mel ž 9.60 a 70 cm.....holt je dobře živenej 😀 a asi týden po půl roce dostal i něco jiného než jen MM 😀
Holky....na IVF vám budu moc držet palce at vám to vyjde 😉

macous
25. led 2010

Ahoj holky,
tak mrkvička dobrý, skleničku snědl na 3x, takže pohoda, zítra budeme zkoušet bramboru a pak dohromady 😀 aktorát ta mrkev je sladká a brambora nebude, tak jsem na ty ksichtíky vskutku zvědavá 😀
Piku, tak to kluci měli stejnou délku, ovšem teda ta váha 😲

brundik
26. led 2010

Ja jsem ted z Podoli trosku vypadla, takze ani nevim, co probehlo za zmeny ohledne doktoru. Vetsinou jdu k Rezacove. A posledne, kdyz jsem tam byla u Rezcove, tak vedle ni sedel vysoky brejlaty doktor, vypaalo to, ze ho zaucuje. Ale jinak zadne 2 mlade dkotorky jsem nepostrehla, ale to je tim, ze jsem mela pauzu na oddeleni IVF.
Baru, to jsou ale fofry, uz pro injekce, jo. Tak drzim pesti 😉
Ja zacnu az po unorove dovolene.
Zuli, moc drzim palce, aby se v tobe deli jen ty nejlepsi veci 😉
A nase adopce se taky trosicku pohla, vcera jsem odnesla formulare a uz mame dohodnutou navstevu pani u nas doma prespristi tyden. Byla moc prijemna 🙂
Mela jsem pocit, ze se u nas v oblasti miminkovani nic nedeje a ted se to hybe na vsech frontach 😀

pikusa
26. led 2010

macous...no je to můj "drobeček" 😀
jen se mi pomalu ale jistě odstavuje,mlíčko ode mě už nechce,v noci už nekojím vůbec,přes den se snažím,ale nechce...tak ted mám kozy jako balony...
Brundik....jsem ráda,že se to taky hýbe tím správným směrem 😉

pikusa
30. led 2010

Tak haloooo podolandy,jak je?????? 🙂

vendi1
30. led 2010

Ahoj holky, po delsi dobe se hlasime. Za 14 dni uz bude mit Apolenka pul roku 😲 , silene to leti. Ma 6290 g a 62,5 cm. Byly jsme na kyclikach, tak uz jsou v poradku uff 🙂 . Ted jen resim, ze se ji nechce do pretaceni. Vsude pisou jak pul rok je nejzazsi termin a prijde mne, ze Apolenka nema ani naznak 😒 . Uvazuji jestli nemam s ni skocit nekam na rehabilitaci at na ni kouknou, jestli je vse OK.
Jinak Mac vim, ze uz je to pomalu na prikrm, ale kdyz ona tak krasne pribira jenom z meho mleka, tak se mne nejak do ni nechce...ale doma uz ji mam koupenou. Za 14 dni zacneme s mrkvickou, uz se tesiiim 🙂
Koukam, ze pisete ze se "rozmnozuji" mudri v Podoli....ja ale chci jen Darebacka 😀 😀

Jinak u nas je snehu jak nikdy nebylo...denne odhrabujeme a uz pomalu nevidime z okna jake jsou tady mantinely 😉 . Mame od nas 5 km daleko 2 pomy...300 m loucka vhodna pro deticky a duchodce a letos ji ocenim i ja 😀 . Peta hlida a ja si jedu na hodinu vycistit hlavu na vlek, pajada 😵

Piku Matyaskovi opravdu chutna 😀 , to je vaha 😲

pikusa
30. led 2010

Vendi...dej jí ještě čas a prober to s dr.na půlroční prohlídce...Mates taky začal až po půl roce a pak to byl fofr,jak válel sudy 🙂
A ted 3 dny leze 😀 😀 😀 taky jsem si říkala,kde nic,tu nic a šup,je to tady 😉
A příkrmy????neřešila bych....já začala asi na 6ti a něco a klidně mohl bý ještě na mlíce 🙂
A ted???MM už nechce,jen ráno si cucne,v noci už nejí--což je paráda 😉 ale mě to je líto tak nějak.....sám se odstavuje

barunka0208
2. únor 2010

Ahoj holky,

tak už "pícháme" a v pátek mě čeká kontrolní ultrazvuk, Řezáčová byla úžasná🙂
Jen nevím jak to u tohoto dlouhého protokolu bude dlouhé..., zatím jsem porovnávala
stimulační protokoly a ted jdu o dva dny později na kontrolní ultrazvuk.....

Brundik, těma drobkama jsem myslela nové doktory...

Zulik a co IUI???

Piku a Vendi, beru od vás inspiraci, koukáním na vaše miminka🙂))

maktor
3. únor 2010

Ahoj holky, dlouho jsem nepřispívala do diskuzí, ale pravidelně vás čtu. Chtěla bych všechny pozdravit a popřát hodně štěstí na cestě za mimískama. Snad vás můj příběh trochu povzbudí. 🙂 Do Podolí chodím od r.2007, mám za sebou 3 IVF + ICSI. Po 1. jsem otěhotněla, ale v 10 tt zamlklý potrat, takže revize a snažení znovu. 2. IVF se nezdařilo a 3. potom co mi nasadili kopu prášků ANO. V květnu 2009 jsem objevila //. I když celý těhu nebylo bez problémů ( krvácení, bolesti, těhu cukrovka, těžkej porod atd ), zvládli jsme to a 28.12. se nám narodila Kamilka. Celou dobu jsem chodila Dr. Rezáčový a potom do poradny K Dr. Darebnýmu. Byli skvělí.

Chtěla jsem Vás jen trochu povzbudit, páč vím jaký velký nervy to byly, hlavně u mě, jsem šílenej nervák. Na poslední IVF jsem šla s tím, že se to asi zase nepovede a už jsme byli s manželem domluvený, že na podzim odjedem na nějakej ten rok do Austrálie a budem dělat kariéru. Tady nás nic nedrželo. Jak jsem byla šťastná, když jsem viděla mimi na UZ.

Je to běh na hoodně dlouhou trať, ale snad se každá dočkáme. Jinak v POdolí jsem byla fakt spokojená.

pikusa
4. únor 2010

Maktor...................tak moc moc gratuluju k princezně a at vám dělá jen radost...
jsem moc ráda,že ses stala maminkou po tom všem,čím jsi prošla.
Barunko....tobě budu držet palečky.....moc moc 😉
A inspiraci????jen řekni,že chceš menší a lehčí dítko 😀 nám holky fakt vybrali nejkvalitnější embryo....
a to embryo váží už 11 kilo 😲 😲 😀

barunka0208
5. únor 2010

Maktor, děkujeme za povzbuzení, mě čeká druhé IVF a také ted jsem na prednisonu, což napoprvé nebylo tak moc doufám a strašně moc si přeji mít za 3 týdny na testíku // a za 9 měsíců miminko v náruči, nebo i dvě🙂.

Piku, děkuji moc a inspirace je velká🙂), hlavně jsme Podolandy, jak ty píšeš a v Podolí to umějí moc dobře, věřím jim🙂.

No a novinka je - byla jsem dneska na ultrazvuku, folikulíci jsou jak mají být, v úterý další kontrola a pak se uvidí, kdy půjdou na svou cestičku k pokračování na spojení v embryjka🙂)).

pikusa
5. únor 2010

Baru...tak super zprávy z kontroly,jen tak dál až do zdárného konce 😉

barunka0208
7. únor 2010

Piku, děkuji moc a já budu informovat jak pokračujeme 😉

pikusa
11. únor 2010

bARUNKO....TAK JAK?????

barunka0208
11. únor 2010

Piku, včera jsme píchli uzrávačku, zítra jedme na OPU, ale jen čtyři folikulíci jsou takový jaký mají být, zbytek byly maličký, tam moc doufám, že dozrajou a budou pěkný, zítra až se vrátím tak hned jak budu schopná, dám vědět.....

Děkuji moc, že na mě myslíš...pa