CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
13. črc 2009

Ahoj holky,
Bekynko, já vím o Mel všechno - teda skoro, už má malého Lukáška na světě a hezky se jim daří, kdyžtak se jí jukni do albíčka nebo jí ještě i najdeš v diskuzi těhulek - Těhulky po IVF září 2008.
Zuli, a od kdy že jste na té dovolené?
Piku, jo jo, stále jsem kinder s překvapením 😀 😀 😀 dneska se mi zdá, že mám břicho malinko níže, ale taky nevím, zda to není změnou trička 😉
Holky, já snad budu rodina až na ten termín nebo co, no sama jsem si to naplánovala na 17. 7., to je termín dle menstruace, ale Dr. že 21.7. dle utz, tak se uvidí 😀 😀 Zítra už mi naskočí 40tt, to snad ani není pravda 😲 😀

pikusa
13. črc 2009

Ahojík....my ráno vyrazili ke kamrádce...zahrada,kafínko,dobrůtky,malej spal v kočárku,její Kubíček si hrál na písku......sladká mateřská 🙂
Zulik,,,,neeeee jen sem koukej chodit 🙂
Macous....bříško dole????????? 😀

zulik
13. črc 2009

Kuk 😉

zulik
13. črc 2009

Piku, to jsem Tě ale nachytala,co? 😀

macous
13. črc 2009

Piku, no ve finále tak možná o centimetr 😀 😀 když jsem si teďka večer vzala šaty, tak mám zase pocit, že je nahoře až běda 😉 Sice začíná být tvrdnutí delší než třeba včera, ale zase o to méně často, takže vím prdlajs, kdy si miminko uráčí jít ven 😀

Zuli - ty teda zlobíš 😀 😀 😀

brundik
13. črc 2009

No, Mac, co tady jeste delas, holka? 😕 😀

macous
13. črc 2009

Brundiku, já si tady jako čekám a čekám 😀 😀

macous
13. črc 2009

A to jsem dneska uklízela a dokonce si umyla jedno okénko, a prdlajs platný, holt si to prcek zaplatil do 21.7. a dřív se stěhovat nehodlá 😀

brundik
13. črc 2009

No to koukam, ze ses na cekany 😀 No, ale abys nebyla nakonec prekvapena, zaplatil nezaplatil, kdyz se rozhodne, tak pujde i driv 😉 Ty jsi takova aktivni, to si nedovedu s briskem vubec predstavit.

brundik
13. črc 2009

Manzel tady jeste neni, zase maka na bytecku. No, tak se asi pujdu natahnout. Vcera jsme vyrazili do kina a vratili se ve ctvrt na jednu. Byla tady segra, tak jsem se zakecala a spat se mi prestalo chtit, takze nakonec jestli jsem usnula nejak po jedny a v 5 vstavani, reknu vam, ze dnesek nic moc. Takze zapluju driv, abych deficit trosku stahla.
Mac, tak rekni Matyaskovi, at to nenatahuje, tesi se na nejs posusta lidi 😉
Dobrou noc 😉

macous
13. črc 2009

Brundi - 😀 😀 😀

pikusa
14. črc 2009

Ahojík....
Macous...tak 40 😀 😀 😲 ...........a s bříškem jsem taky byla aktivka a každý.....neblázni,nedělej to a tak...no a stejně nakonec malej vydržel do termínu.
Jen at se ti tam prcek hezky dopeče....tak to má být,on až bude jeho čas,tak vykoukne 😉
Zulik....tak ty jsi mě chtěla strašit a já tady zrovna nebyla 😀

lindazofie
14. črc 2009

Ahojky, a chodím se některá, kterou čeká IUI v Podolí jak mě?? Nebo tu jsou už jen šťastné maminy a těhulky 😀

pikusa
14. črc 2009

Lindo....netuším,kdo je na čekací listině.....ale jak vidíš,v podolí to jede 😀 a za chvilku jsi taky těhulinka 😉

macous
14. črc 2009

Ahojík, stále se hlásím jako kinder 😀 😀 jsem se přišla kouknout, jak se mi dneska rozsvítila ta 40 tt 😉
Piku, jo jo pravda, ještě máme klíďo týden čas a mě těhulka baví být, jediné proč chci prcka ven je to, abych už měla kompletní dozor nad tím, že je vše v pořádku 😵

Lindozofie, když vydržíš, tak se určitě nějakých spojenkyň dočkáš, občas sem chodí holky, které právě taky budou mít další pokusy, ať už IUI nebo IVF 🙂

brundik
15. črc 2009

Lindo, ja uz mam za sebou v Podoli 2 IUI a dasi nam nebyla doporucena kvuli horsimu spermiu, takze az budou vysledky z imunologie, tak se pustime do IVF. Takze vlastne taky cekam. Kdy te ceka IUI?
Mac, 40tt ti slusi, ale uz by to mohlo stacit 😀

pikusa
15. črc 2009

Ahojík....
Macous,ale že to strašně uteklo vid.....a s prckem jak to letí.....strašně....až mi to je líto

lindazofie
15. črc 2009

Brundíku asi v září nebo říjnu, jdu do Podolí koncem srpna, to bude dva měsíce po revizi, tak uvidím co mi řeknou

macous
15. črc 2009

Ahoj holky,
Piku, to teda jo, a věřím ti, že s prckem to utíká ještě mnohem rychleji.
Teda mě dneska celé odpoledne tvrdne břicho, a je to mnohem nepříjemnější než včera, tlak jako na menstruaci a jde to až do zad, to mám dneska prvně - včera to bylo jen to ztvrdnutí bez nějakých dalších pocitů. Tak jsem zvědavá na tu zítřejší kontrolu, co budou říkat 😉
Dneska jsem to měla během jedné půlhodiny tak 6x, až jsem si šla dát teplou sprchu, abych byla kdyžtak ready, ale pak to polevilo a teď už tvrdnu tak jednou za půl hodinky, což je asi normální - doufám 😅

bekynka
15. črc 2009

Ahoj všem, děkuju za odpovědi a zprávičky o Mell.

Jinak jsem dnes byla v Podolí u Dr. Žáčkové a našla mi 5 cm cystu na pravém vaječníku. Obrečela jsem to. IUI se odkládá na neurčito, pokud se to nevstřebá, čeká mě další laparka (poslední byla v prosinci). Navíc našli malá ložiska endometriozy. Jsem hotová, obrečela jsem to. Už je to tak dlouho, co se snažíme a pořád něco.
Jinak znovu budou dělat vyšetření hormonů, spermio u manži a další. Máme už staré výsledky a je to prý potřeba aktualizovat. Ale stejně, když mám tu cystu, tak tím aspoň "zabijeme čas".

macous
15. črc 2009

Bekynko, nic si z toho nedělej, takových holek tam chodí a nakonec jsou z nich těhulky, a ty taky budeš uvidíš, jen tomu dej čas, oni vědí, co dělají a hlavně že už žijeme v době, kdy ti jsou schopní pomoci - bude dobře, uvidíš 😉

pikusa
15. črc 2009

Macous....aby vůbec zítra KO byla 😀
Bekynko....holka neplakej....bude to OK....já vím,je to nekonečné a pořád něco vid...a třeba se potvora vstřebá 😉

macous
15. črc 2009

Piku 😀 😀 😀

pikusa
15. črc 2009

No moc se nesměj holka....ono tě to přejde 😀 😀 😀

murecka76
15. črc 2009

Ahoj holky,píšu za Jitušku . Včera v 19.20 se nám Terezka narodila přirozenou cestou, vážila 2,25 kg a je úplně v pořádku.Od Jitušky mám vyřídit, že moc děkujeme za podporu. Pokud chcete tak se můžete na Terezku kouknout do alba. Jituška je v pořádku, zatím je na ženském a čekáme na propuštění aby mohla za šmudlinkou na neonatologii. Terezka je moc a moc šikovná, papat jí chutná, maminka už jí i sama krmila.

pikusa
15. črc 2009

Ježiš já jsem tak blbá....mlíko na mozku a říkám si,za jakou Jitušku Murecka píše.....
Už mi to docvaklo
A MOC MOC GRATULUJU,MALÁ JE NÁDHERNÁ A AT VÁM DĚLÁ JEN RADOST A ROSTE JAKO Z VODY
taková beruška malinká....až mám slzy v očích...to zase ty moje stále bouřící se hormony 😀
A hlavně že jí chutná....že moc moc pozdravujeme 🙂

lindazofie
15. črc 2009

Bekynko dr. žáčková je nová? Je mladá doktorka? Neboj i zázraky se dějí, jednou budeme mít všechny mimí

macous
15. črc 2009

Velikááááááá gratulace k narození Terezky, je kouzelná, opravdu je to jako zázrak, takový malinkatý človíček 😵
Ať se daří a ať jdou holky brzy domů 😉

Piku, mě se to taky bouří 😀 Tvrdnu cca po 15 min. s pocitem menstr. a nucením na velkou, ale zatím si nějak pořád říkám, že to přejde a tím to skončí a že rodit nebudu - to jsem ale asi pěkně na omylu 😀 😀 😀 když ne dneska, tak asi brzy určitě 🙂

pikusa
15. črc 2009

Macous,však jsi na řadě ted 😉 ale holka říkám...bude to brzy.... 😉 😉
Lindo,Žáčková už je tam dlouho...mě dělala vstupní pohovor.

macous
15. črc 2009

Mě taky dělala vstupní pohovor Žáčková....

Já se typuju na pátek 😀
Murečka mě krásně předběhla 😉