CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

danysek1
20. dub 2009

Ahoj protože mě CAR nemine a rozhoduji se kam jít chtěla bych vědět jaké máte zkušenosti s čekáním v čekárně než na Vás přijde řada? Ostatní jsem si buď vyčetla nebo našla, ale tohle by mě zajímalo. Jsem děsný nervák pro mě je nejlepší přijít, jít, odejít prostě co nejméně čekat v čekárně.

Děkuji za odpověď.

pikusa
20. dub 2009

Ahoj holky...........
Macous,nakojím,než jdu spát..kolem 22 hodin,pak vstává asi v 1,pak kolem 4 a ráno asi v 7............ 🙂
Danysku.....ahoj....no asi jak kdy.Někdy jsem dosedla a hned šla na řadu...........ale taky jsem i čekala....záleží na tom,kolik je tam doktorů a co zrovna mají za výkony a tak.............

zulik
20. dub 2009

Danysku, je to různé, jak píše Pikuska. Nejdéle se čeká na jaře, to je nejvíc IVF, KETů a podobně. Někdy jdeš do půl hodiny, někdy čekáš i 2 hodiny ☹ Taky se mi chce vždy utéct.Jenže je to nemocnice a lékaře mohou někdy odvolat i jinam na oddělení.

pikusa
20. dub 2009

Dansku.........a pokud se rozhodneš pro Podolí,držím palce.Ä jsou tam super sestřičky...teda jestli tam stále jsou ty co já pamatuju 🙂

zulik
20. dub 2009

Piku,ta menší tmavovlasá sestřička /myslím, že byla jako hlavní/, co tam byla dlouho je od února na mateřské 🙂 Tak se to tam taky trochu změnilo ale pořád dobrý 😉

pikusa
20. dub 2009

Jéé fakt???tak ta byla u mojeho transferu..........a ted čeká?????????super 🙂

ivkaj
20. dub 2009

Ahoj, tak jestli je to ta jediná sestřička co tam byla s břískem, tak ta prý má holčičku😉

Danysku, s čekáním je to pravdu jak kdy. Většinou mě do 15min vzali, ale už se mi párkrát stalo, že sem tam čekala i hodinku a půl. A pak to je nápor na nervy.

pikusa
20. dub 2009

Jo a já když jsem tam volala že máme Matýska,tak mi říkala sestřička do telefonu,že jiná sestřička má myslím 4.dubna holčinku..............

macous
20. dub 2009

Ahoj holky,
tak já tu sestřičky s bříškem nepamutuju, ale vím asi která, taková s culíkem dozadu, tmavé vlasy, menší a příjemný hlas 😵

Piku, tak to je Matyášek moc hodný, že je takhle pravidelný, hlavně že hezky papá 😵 Mě se už několikrát zdál sen, že mi nejde kojit, jakože pořád kojím, ale nějak nic neteče 😅

brundik
20. dub 2009

Ja si tu sestricku asi pamatuju, ale nejak mi uniklo to brisko, ale je fakt, ze jsem si pul roku resila prolaktin na endokrinologii a to byla asi zrovna v ty dobe. Ale tam jsou vsechny sestricky strasne hodny 😵
Dneska mi IUI delala pani doktorka Rezacova a taky byla strasne prijemna. Jen me to nejak bolelo a cejtim to jeste ted 😒
A jinak, kdyz uz jsme u toho cekani, tak ja dneska cekala na inseminaci 1,5 hodiny. Bylo tam natriskano, takze se to neda nikdy odhadnout. Danysek, ale tohle bude asi ve vsech CARech podobne, jak kdy.

zulik
20. dub 2009

Ona měla ještě v únoru malé bříško, já se jí tenkrát ptala, kdy má termín a zírala jsem, že už v dubnu.
Brundiku, mě to tenkrát při IUI nějak děsně tlačilo 😒 Ale to nic neznamená. Držím palce 😉

brundik
20. dub 2009

Zuli a vis, ze jsem sla dneska kousek od tebe. jsem si to stradovala z financniho uradu do Podoli a vzpomnela jsem si na tebe 😉
Dekuju za palecky 😉

zulik
20. dub 2009

Mohly jsme se třeba potkat 😉 Já byla dnes venku chvilku s holkou a psem.Neomylně bys mě dnes poznala, vypadala jsem jako válečný veterán 😀 na dvou franc. holích a krůček po krůčku 😀 Na to, že jsem předevčírem měla nohu jako kovadlinu jsem spokojená.

brundik
20. dub 2009

No, taky me to Zuli, napadlo. V tu chvili jsem postradala tvoje cislo. Ale ja mela stejne na spech, to jsem jeste netusila, ze budu 1,5 hodiny cekat v cekarne.
A nozka se zlepsuje, tak jen tak dal 😉

zulik
20. dub 2009

Ono to bude lepší, až budu v lepším stavu 😉 Jak jsem zapuzovala ms,tak ještě nedorazila a nějak se mi to odrazilo na bradě 😝 Jdu se pokusit sama opatrně do vany, včera jsem potřebovala pomoc, dnes to snad bude lepší.Chudák manžel kvůli mně nejel pracovně do Itálie,má to se mnou trápení.

brundik
20. dub 2009

Zuli, ja ted taky nejsem v idealnim stavu, mam desne neprijemnej ekzem kolem pusy, jeden rudej flek, trosku mokvajici a desne to pali, vypadam priserne 😖 A nejhorsi je, ze to pali a pne 😝
Zuli, pekne opatrne a manzela mej po ruce, ju? 😉

pikusa
21. dub 2009

Brundík----------držím palce 😀 😀

macous
23. dub 2009

Ahoj holky,
Brundiku - držím ti taky palečky 😵
Zuli - teď už se všechno k lepšímu obrátí, všechno špatný už jsi si na letošek vybrala a teď už jen samá pozitiva
😵 😵 😵

Piku, jak to jde s kojením???

pikusa
23. dub 2009

Ahoj holky.........
Macous,kojení nám jde 🙂 sosá a sosá 😀
Až jsem vyndala udlíka,jinak by byl pořád u prsa...........
A jak je tobě?????????Co prcek???Koikám,že taky máte Matyáška pro kluka 😉

zulik
23. dub 2009

Macku,
bohužel to pokračuje 😒 Včera při parkování manžel trochu ťuknul do nějaké ženské, trochu jí to líznul a ona hned potřebovala volat na pojišťovnu, že je to služební auto.My máme jen prasklý zadní světlo.No a jsem bez 30% bonusu ☹
No a dnes u doktora tak nic moc, otok a proběhla bolestivá punkce 😒

macous
24. dub 2009

Piku, u mě zatím nic nového, za poslední týden jsem nepřibrala vůbec nic 🙂 a zatím mě nic netrápí, tak uvidíme, jak to půjde dále 😀 Taky bych chtěla kojit, mám z toho ale trochu strach, už dvakrát se mi zdálo, že jako kojím a nic neteče - děsný sny 😅 😵 a čím mažeš po kojení Bepanthenem???

Zuliku, tak to mě teda vážně mrzí - to je kráva ta ženská, taky nemohl ťuknout do nějaké lepší 😠 ale oni snad nevezmou bonus celý, nebo jestli by se vám nevyplatilo jí to zaplatit - to se taky můžeš dohodnout na pojišťovně. A nebo si nechej honem vystavit bezeškodní průběh a uplatni bonus u jiné pojišťovny - sjednat nové pojištění 🙂 A s tou nohou je to teda vážně už pruda, už se to vážně otočit musí 😉

pikusa
24. dub 2009

Ahoj holky........
Macous...to je dobře,že ti je fajn.....
Neboj,kojit budeš 🙂 a ano mažu Bpanthenem,,teda ted už moc ne,už mě zase bradavky nebolí,tak spíš jen občas preventivně.
Aůe ještě že jsem si ho vzala do porodnice,tam jsem mazala fest--i když oni by mi dali jejich.....ale já měla pro jistotu svůj.
A dnes jedeme na kyčle..........
Zulik....teda tak at jsi brzy v pořádku 😉

macous
24. dub 2009

Piku, já taky doufám, že to bude bolet prvních pár dní - týdnů a pak dobrý. Držím palečky na kyčle 😉

pikusa
24. dub 2009

Tak na kyčlích nám řekli široké balení....tak musím přidávat plínku.....a to asi říkal dr.každému 😀

macous
24. dub 2009

To víš že jo, kamarádce to říkal Dr. taky, prd dávala a na příště jí chválil, jak to hezky dávala, že už je to na jedničku 😀 😀

pikusa
24. dub 2009

No já jsem říkala,že na noc dám...a teda cvičit musíme..chodidla se nám trošku kroutí pořád dovnitř,jak byl v bříšku zkroucenej 😝

sonica
24. dub 2009

piku to jsi byla ale nejak brzo,ne?my jdem az v 6tydnech...my mame siroke baleni preventivne,ze byla majinka,takzd tri plinky,ja uz se tesim az rekne dobry a ja nebudu muset prat a zehlit kazdy den 😀

pikusa
24. dub 2009

Soninko,koukala jsem ti do albíčka a je to prdelka malinká 🙂
Já teda dala plínu jen na jednorázovku a zapla do bodýčka 😀 no a tekhle si nás objednal dr......

sonica
24. dub 2009

ja pouzivam ctvercovky,jednorazovky mam jenom na vylety...no my jdem 7meho na kontrolu v 6tydnech a hned i na kyclicky,tady dr.ordinuje jenom ctvrtky

pikusa
24. dub 2009

Aha...a co malá je hodná????je vid 😉