CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
23. zář 2010

@rvasata tak ti s tím něco dělali, já se ptám jak blbec 🙂 , ale nevím jak úrpbíhá, jestli se ještě snaží s tím něco dělat, nebo to nechají jak to je.

rvasata
23. zář 2010

@lintea Jak mě bylo řečeno tak buď je vezmou nebo proufouknou.Berou je,že jsou třeba nějak zdeformovaný a můžou obsahovat tekutinu a zánět a to je pro embryo škodlivé to je zabíjí tak v tom případně je vezmou.Ale já mám totálně srostlé,ale nijak nezderofmované,takže je tamnechal.Jak tam vstříkávají tu tekutinu aby viděli jak to vypadá tak prý u mě neprošla ani kapka,ale dělohu a vaječníky mám v pořádku,což je důležitý

lintea
23. zář 2010

@rvasata takže nic nebrání úspěšnýmu zavrtání embryí 😉

rvasata
23. zář 2010

@lintea teoreticky ne.Jsem se ptala několikrát a bylo mi řečno i od Stěpána staršího že rpostě ne.vaječníky slouží jen u přirozeného početí nebo IUI.Jinak prý ne.Teda pokud jsou "v pořádku" a co ty?

skol
23. zář 2010

hezký večer holky,jak se vede,

evik31
23. zář 2010

@rvasata JÁ TAKY NA NI STÁLE ČEKÁM ☹

evik31
23. zář 2010

@evaav koukám,žes nás našla 😀

rvasata
23. zář 2010

@evik31 ne fakt mě to sejří.Konečně se mi to srovnalo po xx měsících a pak stimulk a hovno.A to při ET a KET to přišlo dobře fakt mě tohle sere minulý měsíc taky a prý "hormonální porucha"pche ať se s tím jde vycpat.Jsem dneska v ráží.Jsem nějaká utahaná ze všeho.Pokud to do pondělí nedostanu volám tam a okamžitě chci vyvolávačaku a ať se podívá na UTZ a basta fidli

rvasata
23. zář 2010

@skol Ahoojda,ale jde to.Viz. níž.Jsem nějaká naserinkaná na všechno.Ale to mě přejde 😠

lintea
23. zář 2010

@rvasata myslíš po laparce? všechno v pořádku, jen pidi ložisko endometriozy, ale tam byla na místě kde by prý ani neměla škodit.

evaav
23. zář 2010

@lintea -ahoj jo OPU bylo minulou středu a v sobotu ET a jedním bojovníčkem a ted nervi drásající čekání.iI když ted si můžu fakt říkat bud a nebo 😒

evaav
24. zář 2010

tady je dnes mrtvo 😒

evik31
24. zář 2010

ahoj zdravím
@rvasata já taky pořád nic 😖

rvasata
24. zář 2010

Krásný podvečer holky,jakpak se máte?My užíváme krásné dny.Tohle počasí je pro mě naprosto ideální.Kéž by ještě nějakou chvíli zůstalo

evik31
24. zář 2010

@rvasata ahoj ,no já se ted holka vzbudila,zase mě chytla palice až jsem hodila kačenu tak jsem si o pů4 lehla a normálně jsem do ted vytuhla,ale je mě už docela fajn,no my jsme tady dneska měly docela vedro teda,ale paráda 😀 l

rvasata
24. zář 2010

@evik31 no prosím Tě.Hlavně,že ti je líp.No dneska bylo taky krásně a včera teda o trošku líp.Takhle kdyby to vydrželo.To by byl můj sen.Teda kromě miminka 😀

evik31
24. zář 2010

@rvasata pro mě za mě může i mrznout ,když bude mimi 😀

rvasata
24. zář 2010

@evik31 to je moje řeč a klidně i padat trakařeee.A věř,že ono prostě bude.Byla jsi teďka někdy vedle????Baví se tam s Tebou? 😕

evik31
24. zář 2010

@rvasata byla,ale odpoví ti jen některé,některé tě ani nezaregystrují,ale já to neřeším 😎
dneska jsem tam ještě ani nebyla,nevím co bych tam psala tak nějak zatím žádné novinky nějak nemám zatím

rvasata
24. zář 2010

@evik31 no hlavně,že píšeš tady.No mě tam MS začíná sráááát a to doslova.Tak pěkně mě chodila a tedka po 2x na hovíííínko.Asi hodím řeč s Dejmek. 😀 😀 😀

evik31
24. zář 2010

@rvasata no mě sere taky ,taky bych potřebovala aby dokonce týdne dorazila 😖

evik31
24. zář 2010

ale já když to nedostanu tak si musím skočit na gyndu,aby mě je mudra ještě posunula práškama,abych to před zákrokem nedostala,nemohly by mě brát moč kvůly ledvině

rvasata
24. zář 2010

@evik31 no jo ty to máš složitější.tohle je fakticky děs.KDyž jí člověk chce a potřebuje tak to trvá a když ji nechce tak si přijde na čas.to je hnus velebnosti.No já když nic do neděle,takv pondělí volám.Při kontrole říkal,že to brzo dostanu a je to 9 dní,což teda dle mého jsem měla už dostat 😠

evik31
24. zář 2010

@rvasata no mě tenkrát říkal ,že do 20.9. to dostanu a taky nic hlavně ,že minulý měsíc byl cyklus dlouhej jen 20dní a ted se to zas bude natahovat 😒

rvasata
24. zář 2010

@evik31 No fakt mě tím teďka vytočil.Tak když vidí,že je slizinice vysoká tak by měla přijít,ne?Bože,bože bože.Ne jeslit nic tak tam půjdu a řeknu mu to.Se s tím nebudu vůbec sráááát.Tak buď to viděl a nebo viděl hovno

evik31
24. zář 2010

@rvasata teda ty jses dneska rozjela 😀

evik31
24. zář 2010

co budeš o výkendu vařit a péct vůbec nemám představu 😒

rvasata
24. zář 2010

@evik31 No holka zlatá takhle rozjetá jsem už dýl.Prsotě to čekání mě sejří.jsem asi dost netrpělivá,ale co.Si dupnu a uvidíme a to by bylo aby to nešlo jak po másle,že......
buchta http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19226
jídlo http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19059 😀

evik31
24. zář 2010

@rvasata no teda mnamynky oboje,ale s tou buchtou si mě teda navnadila tak bych mohla zkusit,ale mám tu hodně jablek a nevím už co s nima mám pocit,ž epeču jen štrůdl,nebo hraběnčiny řezy 😒

rvasata
24. zář 2010

@evik31 No my máme právě obr zahradu a si 20 jabloní.A prostě se mi právě do štrůdlu nechtělo to je pořád to samý tak jsem hledala a hledala a tohle mě padlo do očka 🙂