CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
25. lis 2010

ahojky holky... ty brdo vy me zahanbujete..takhle uz pecete.. me teda peceni bavi, ale nejak se do toho letos furt ne a ne dokopat..ale od pondeli dovca, tak se do toho uz urco pustim... jenze me ceka i uklid celyho bytu a mela bych asi pred vanocema jeste i umejt okna ale me se do toho tuuuuze nechce 🙂
@dasty79 na sliznici nezobu zadny vitaminky.. mam jen estrofem aby pekne rostla ale nejak se ji nechce... v utery mela 7,1 a tak jsem zvedava kolik bude mit zitra.. do Sanusu jsem objednana zase rano na 7:00 ale jezdim do HK ... urco si tu laparku nech udelat, myslim ze to bude jen ku prospechu veci... a pak na to doma skocite a bude 🙂
@rvasata receptiky vypadaji dobre a i ty od @tygr21 takze holky jen pridavejte dalsi a dalsi 🙂 taky me zaujaly ty bounty, takze ty asi letos vyzkousim .. 🙂
@evaav ja teda nevim, ale neni po takovyhle operaci taky sestinedeli? ale nechci kecat... ☹

skol
25. lis 2010

holky, pro dnešek se s váma loučím,jdu si zalíst do pelechu a léčit se. rvas, díky moc za všechny ty recepty

lenda01
25. lis 2010

@rvasata tak teda ty trubicky je dalsi vec co zkusim..ty budou mit u nas urco uspech..cim vic sladsi, tim lepsi a krem ze salka nezklame 🙂
@dasty79 a co to je ta materi kasicka? ze bych se odvazila to zkusit, ale vubec nemam tuchu co to muze byt 🙂 na jecmen jsem se jeste stale neodhodlala...cekam co to udela s tebou a se @skol 🙂 takze holky az pocitite zmenu, tak mi dejte vedet 🙂

rvasata
25. lis 2010

@lenda01 Ahojda,já teda nepeču,to je tady jako inspirace.Já budu péct asi tak kolem toho 5 prosince.A na zítra ti budu držet moooooooooooc palce.Jo určo vyzkoušej. 😀

rvasata
25. lis 2010

@skol není zač a pěkně se vypoť ať už ti je líp

evik31
25. lis 2010

ahoj holky jen vás dneska pozdravím a zase běžím,nějak se mě nahrnula práce dnes jsme byly zase stěhovat z toho bytu no už se to blíží aspon ke konci
@rvasata krom těch bounty koulí znám všechny a ty střapáčky opravdu doporučuju nejsou zbytečně přeslazené a jsou dobré taky je dělám,jinak z toho co tam máš psaný budu letos dělat tak půlku,ty pudinkový banánky taky,taky hodím nějaký raceptík ,ale až zítra u nás frčí košíčky s karamelem a isidor košíčky a pak babiččiny rohlíčky a pařížské rohlíčky a manža vyžírá popelčiny oříky no je toho moc 😀

evik31
25. lis 2010

@tygr21 to nevadí však vyzkouším a uvidím jinak přidělám 😀

evik31
25. lis 2010

@evaav mě po laparo doporučily 3týdenní absenci,ale já měla oba v čudu tak u tebe to bude třeba jiné ,ale podle mě je to kvůli tomu aby se nezanesla do těla nějaká infekce

evik31
25. lis 2010

a tady nikdo tak zatím,ale zítra se ukážu slibuju,ale i když chci už začít péct ale juknu určo jestli Renča nehodila nové recepty a nebo někdo jiný 😀

rvasata
25. lis 2010

@evik31 jo manžel je taková popelka,,jo.Tak taky hod. 😀 😀 😀

dasty79
autor
25. lis 2010

Detailní popis Mateří kašička BIO cps.60
Napomáhá normalizaci krevního tlaku, hladiny cholesterolu v krvi. Zmírňuje klimakterické obtíže. Posiluje obranyschopnost organismu.

Účinné látky
Vitaminy
Minerální látky
Aminokyseliny

Mateří kasička obsahuje řadu nezbytných živin: vitaminy A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangan, 20 aminokyselin či kyselinu nukleovou, která podporuje buněčnou regeneraci. Díky tomu podporuje imunitu a schopnost regenerace, zlepšuje hojení ran, zejména popálenin, zvyšuje celkovou vitalitu, zvláště u seniorů a osob v rekonvalescenci. Mateří kasička obsahuje látky podobné ženským pohlavním hormonům a díky tomu příznivě ovlivňuje oblasti spojené s hormonální rovnováhou: menstruační cyklus, plodnost, sexuální vitalitu a potíže v období menopauzy. Mateří kasička podporuje prokrvení mozkové tkáně, zvyšuje odolnost nervových buněk vůči degenerativním procesům a podporuje jejich regeneraci. Pomáhá také lépe zvládat zátěžové situace a psychické otřesy.

Užívá se 1 kapsle 2 x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

U sob, které jsou citlivé na včelí produkty, může přípravek vyvolat nežádoucí reakci.

Mateří kasička, neboli látka, kterou vytvářejí včely ve svých hltanových žlázách, je skvělou ukázkou toho, co dokáže dokonalá výživa. Ze zárodků, které jsou touto super potravou krmeny jen první tři dny života, se vyvinou drobné dělnice, které žijí jen pár týdnů. Zato geneticky zcela totožná včelí královna, která mateří kasičku konzumuje po celý život, dorůstá dvojnásobné velikosti, dožívá se až pěti let a každý den snese přes 2000 vajíček. Mateří kasička má navíc řadu pozitivních účinků i na organismus člověka.

Složení
Včelí mateří kasička a pyl, rostlinné kapsle (hydroxypropyl celulóza).

dasty79
autor
25. lis 2010

Toto jsem sem hodila pro @lenda01 🙂 🙂 🙂
Holky dobrou

rvasata
26. lis 2010

Krásný ráno 🙂

madlina
26. lis 2010

Dobré ráno ženy,
tak co,dneska se tu taky bude píct?

rvasata
26. lis 2010

ahojda holky 😀 tady máte tolik cukroví co hrdlo ráčí,já už z toho vybírám a píšu seznam 😀 http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyro...

lintea
26. lis 2010

Ahoj holky,
@rvasata to je teda cukroví, úplně tady slintám a jdu si pro něco sladkýho 😀

lintea
26. lis 2010

@madlina tak jak se cítíš 🙂

evik31
26. lis 2010

@rvasata tak přesně odtud peču ty košíčky karamelové i ty isidor,babičiny rohlíčky a spousta další,mám dojem že tam je i ten popelčin ořech ,ale ted nejsem jistá
jinak zdravím všechny ostatní 😉

rvasata
26. lis 2010

@evik31 No vidííííííííš,já jsem dodělala taštičky a jdu dělat hovězí na paprice na zítra 🙂

madlina
26. lis 2010

Ahojda,
tak zrovna teď se moc dobře nemám.právě mi volala mamka že umřel děda. ☹ ☹ ☹ .Bylo to pro něj vysvobození ale i tak je mi z toho smutno.
Jinak zatím žádný těhu příznaky nemám.

evik31
26. lis 2010

@madlina
@tygr21 holky to je mě moc líto ☹ tak teda upřímnou soustrast a hodně síly při vyřizování všech potřebností,vím jak se ted musíte cítit,ale pomoci nedovedu bohužel ☹

lenda01
26. lis 2010

ahojky holky... tak dnesni kontrola v Sanusu neprinesla nic noveho, opet sliznice nic moc nenarostla, takze zvednuta davka Estrofemu na 4x1 a uvidime..v UT opet kontrola... chjo s tou moji sliznici je akorat trapeni... jinak jsme dnes konecne obehali nejaky vanocni darky, tak uz mas trosicku klid na dusi 🙂 taky jsem si zmakla udelat tri testa a zitra se do toho pustim... ma testa na slepovany bananky, vanilkovy rohlicky a linecky...
@madlina @tygr21 holky upromnou soustrast ☹
@evik31 @rvasata vy dve pekarky, nemate nejaky dobry recept na pernicky.. ja loni delala, ale nejak se nezadarily..byly takovy na pohled divny.. neco jsem udelala spatne ☹ chceme je pect i kvuli tomu, ze si je vesime na stromecek jako ozdubky.. 🙂
@dasty79 dekuji za vycerpavajici navod k materi kasicce..asi do ni snad i pujdu, kdyz dnes zase vysledky nic moc ☹

madlina
27. lis 2010

Dobré sněhové ráno,
tady sněží jak blázen.Adélka si přisunula k oknu židli ,koukala jak sněží a povídá,"no nepovídej".A hned chtěla jít ven.

evik31
27. lis 2010

Hézké u nás taky sněhánkové ráno 😀
bože já mám takovou radost,že sněží doufám,že to do vánoc vydrží,dneska toho mám hodně chci konečně umýt okna a udělat už vánoční výzdobu ozdobyt balkon atd., a mám tu ty těsta takže dneska začnem
@lenda01 perníčky já nepeču,ale zkus stránky maminčiny recepty hodně odtamtud peču a vše se mě povede,ale jestli tam nějaké perníčky má ted nevim,ale jukni se 😉

evik31
27. lis 2010

@madlina se divím,že nechtěla hned vyndávat sáně 😀 mě volala mamina jak to naše ště ně řádí venku ve sněhu taky se mu to líbí 😀

madlina
27. lis 2010

@evik31,
nám musí teprve tchán přivíst boby z chalupy.Spíš mám strach že bude chtít stavět sněhuláka,a že to s tohohle sněhu moc nepůjde.

evik31
27. lis 2010

@madlina u nás je docela mokrej z toho by to šlo,ale jeho možná ještě málo

dasty79
autor
27. lis 2010

Ahoj všem 🙂

To je paráda - ten snížek 🙂 🙂 🙂
U nás je docela dost sněhu - asi 20 čísel 😎
Já to mám taky ráda - jako @evik31 - akorát na silnicíh moc ne,
to se mě nelíbí.Ale jinak jo - ráno jsme s manžou skoro hodku vyhazovali
a náš pes řádil - strašně se jí to líbíííííí.

@lenda01 - tak to mě mrzí, že ta sliznice je pořád malá 😒
Ale do út to snad bude lepší 🙂

@madlina a @tygr21 - holky upřímnou soustrast ☹

dasty79
autor
27. lis 2010

Jo a jsme na 100 stránce!!!!!!!!!
Tak ať nám všem přinese hodně štěstíčka, když máme takové kulatiny 😀

evik31
27. lis 2010

@dasty79 holky tak mě už to tu voní cukrovím a vánocema 😀 ted čekám než se mě to upeče,protože nemám už formičky na plnění 😒
už budu mýt 2 druhy upečené ještě linecké a pak si na zítra udělám těsta,rozhodla jsem se péct po 3 druhech,loni jsem dělala vše najednou apak jsem nemohla na záda tak upeču 3 a pak půjdu na okna a pokračování zítra však do vánoc času dost nééééééé 😀
@dasty79 ani jsem si nevšimla,ža jsme na 100 😀 totot letí