CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
2. pro 2010

@majka43 To je zajímavé,že v té REPROMEDĚ TI DALI 3 A NEPTALI SE NA TVŮJ NÁZOR.mĚLI BY SICE PORADIT-JSOU TO ODBORNÍCI-TO JE JASNÁ VĚC,ALE KONEČNÉ ROZHODNUTÍ MĚLO BÝT NA TOBĚ.6E JSI SI NEDALA 4.jÁ JE UKACALA.aSI TO TAK NAVRHLY,PROTOŽE JSME STARŠÍ. 🙂

majka43
2. pro 2010

Tak jsem tam volala, rozmrazili 3, dvě jsou horší a jedno je v pořádku. Tak budou ještě rozmrazovat další várku a mám si zavolat po druhé hodině.

paja1
2. pro 2010

@majka43 Upřímně klobouk dolů.Kdyby chtěli tak ti šoupnou a neřeknou nic.Je vidět,že jim jde opravdu o štěstí nás všech.Tomu říkám přístup.Dej vědět .pa 😵

majka43
2. pro 2010

Ta je jedno 7, dvě 6 a zbytek 4 buněčný, tak zítra vyberou ty nejlepší a budu mít tři. I když jsem můrovala o čtyři, tak uvidím. Zítra v jednu transfer.

lenda01
2. pro 2010

ahojky holky 🙂 tak to mam za sebou a ted at eskymacci bojujou jak jen muzou 🙂
@paja1 dekuju za drzeni pesticek i palecku 🙂 zavadeli dva eskymacky... vcera byly jeden tri a druhy ctyrbunecny a dnes byly uz jeden sesti a druhy sedmi bunecny... no kez by v tom rustu chteli pokracovat i nadale 🙂 to ted zase bude ctrnact dni nervu 🙂 jeste ze se zabavim tim pecenim cukrovi a vanocnim uklidem 🙂

lenda01
2. pro 2010

@majka43 juuu zitra na tebe budu myslet a drzet vsechno co mam 🙂

paja1
2. pro 2010

@majka43 Tfuj,Tfuj,Tfuj.ať se drží.

majka43
2. pro 2010

@lenda01 Já už ti držím, budem bojovat pěkně spolu. Jsem zvědavá, kolik buněk budou mít zítra.
@paja1 Díky, vyjde nám to všem třem. Ty to pěkně rozjedeš a my tě budem následovat.

paja1
2. pro 2010

@majka43 jASNĚ TO JSEM POTŘEBOVALA SLYŠET.CO JINÉHO NE?URČITĚ JSOU VÁNOCE,POHODA TAK CO BY SE JIM U NÁS NELÍBÍLO,ŽE? 😵 😵 😵

majka43
2. pro 2010

@paja1 Jasan.

rvasata
2. pro 2010

@majka43
@lenda01 Holky zlatý tak držím vše co mám,ať jste další těhulky apěkně se to tady rozhýbá

rvasata
2. pro 2010

Jainka krásný večer přeju.Já peču a peču cokorví,mám 4 druhy a vůbec ale vůbec mě to nebaví

lenda01
2. pro 2010

@majka43 no jasne ze budeme bojovat spolu, nesmis me v tom preci samotnou nechat... no ty tvoji bojovnicci jestli jsou uz dne 7 a 6 bunecni, tak to zitra uz budou morulky nebo blastocysty..juuu to dopadne 🙂
@rvasata dekuju za drzeni palecku 🙂 a s tim cukrovim mi ani nemluv..ja jeste vsechny delam malinky aby to byly takovy jednohubky a pak je ta vyroba nekonecna 🙂

paja1
2. pro 2010

🙂 @rvasata NEMÁŠ RECEPT NA MOKA?TAKOVÉ TY SVĚTLÉ A NAHOŘE BÝVÁ TO M.?A JEŠTĚ HOLKY SHÁNÍM RECEPT NA KAVOVÉ ZRNA A NĚJAKÉ LEHKÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ.POKUD NĚKDO MÁ BUDU RÁDA.DÍKY VÁM

paja1
2. pro 2010

😀 @lenda01 AJI JÁ,TAKY S VÁMA DRŽÍM A BOJUJI. 🙂 🙂 😀

lenda01
2. pro 2010

@paja1 no jasne ze.. jsem na tebe ouplne zapomnela... holky my to vybojujeme 🙂

majka43
3. pro 2010

@paja1 Recept na Kávová zrna máš v odkazu co sem dala rvasata na straně 100. Tam si určitě vybereš.

evaav
3. pro 2010

@lenda01 -držím palce tak vidíš,že se eskymáčci snaží
@majka43 -taky držím palce
Já Vám tak trošku zavidím,ale v dobrém,že máte tolik bojovníčků na další skoušeníčko to u nás je to vždy s mou úrodou velice slabé a bojím se toho 3 pokusu,že to bude zase bída tak v koutku duše doufám,že se nám třeba zadaří přirozeně otěhotnět,ale to je jen mé velké přání 😒 kéž by tam naemnou nahoře někdo stál 😔

majka43
3. pro 2010

@evaav Evav, já už nemám nic. Budu mít darovaná embryjka.

tygr21
3. pro 2010

Pája1......Mám recept na zrna.
Kávová zrna:
250g piškotů,125g másla,50g moučkového cukru,150g mletých ořechů.1/2lžičky skořice,2 lžíce kakaa,2 lžíce rumu,2 lžíce instantní kávy,čokoládová+bílá poleva

Instantní kávu zalijte 2 lžícemi vroucí vody,přidejte rum a nechte zchladnout.Do mísy nasypte jemně mleté nebo podrcené piškoty,přidejte změklé máslo,moučkový cukr,jemně mleté ořechy,skořici kakaa a vychladlou kávu.Vypracujte hladkou hmotu,zabalte jej do folie a dejte na chvíli ztuhnout do lednice.Potom hmotu rozdělte na stejně velké kousky,vymodelujte z nich kávová zrna a opět je dejte do chladu ztuhnout.Polevu připravte podle návodu na obalu a každý kousek v ní namočte.Zrna naskládejte na mřížku nebo na pergamenový papír a nechte ztuhnout.

majka43
3. pro 2010

@paja1 Zadej si do vyhledávače KVALITA EMBRYÍ PO TRANSERU. Docela zajímavý.

majka43
3. pro 2010

@paja1 Tak ne PO TRANSFERU ale PŘI TRANSFERU

paja1
3. pro 2010

@majka43 skusím se kuknout děkuji.a díky za ty zrna kouknu se.nestíhám vše číst a i když to přečtu tak si vše nepamatuji. 😀

tygr21
3. pro 2010

Holky,kde vás je víc?

dasty79
autor
3. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Vy už zase pečete???Vy jste teda pilný včeličky 😉
Já jsem si teď zadělala na Vánočku a tak čekám až vykyne,jestli teda vykyne 😀 a budu plíst.

@lenda01 - držím bojovníčkům vše co mám, ať se u tebe pěkně zavrtaj 😵

@majka43 - taky držím pěstičky,ať se bobísci pěkně zavrtaj 🙂 Tak kolik ti ve finále zavedli embryjek?

tygr21
3. pro 2010

Dasty79.......můžu se zeptat z kolikati pleteš vánočku?Určitě se ti povede.

dasty79
autor
3. pro 2010

@tygr21 - pokud vykyne, tak se většinou povede.
Ale jeden rok mě vůbec nevykynula,tak to těsto skončilo v popelnici 😀
Pletu ze 4 na to ze 3 a na to 2 copy 😝

lenda01
3. pro 2010

ahojky holky 🙂
@evaav @dasty79 dekuju ze drzite mne i eskymackum palecky, doufejme, ze se zabydli a zavrtaji.. Ja jsem dnes byla i na prochazce, proste jsem se rozhodla normalne fungovat a ne se doma uzirat, tak doufejme, ze to je rozumny 🙂
@tygr21 taky pecu vanocku 4 3 2 a vzdycky zapasim s tema ctyrma..to jen tak nejak zamotam aby to vypadalo 🙂 ale dulezity je jak chutna a ne jak vypada 🙂
@majka43 tak co transfer, jsme tu napnuty.. drzim pesticky 🙂

paja1
3. pro 2010

@majka43 Jak to vypadá?Myslím na tebe a držím pěsti.Myslím,že jsi psala v sobotu na KET,že?Tak ať se zadaří. 🙂 🙂 🙂 🙂

paja1
3. pro 2010

@lenda01 Ahojky a jak se daří?Kolikátý jsi den?Já si to všecičko nepamatuji.Už nejsem nejmladší. 😀