CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
6. pro 2010

@lenda01 -ty už nebudeš potřebovat samoplacený pokus,protože u tebe se určitě zadaří a možná už zadařilo 😉
Ta moje nálada je jak na houpačce jedno tak pak zase lépe no dnes jsem 29den po laparce a co čekám na mrchu tak nevím jestli se uráčí dorazit bez pomoci léků ach jo dne jstli to stihnu tak se půjdu objednat na preventivku ke svému gyndaři a pak to snad nějak spolu probereme a musím mu doručit zprávu ze sanusu

tygr21
6. pro 2010

Holky,takže druhá vlna těhulek je v lednu,souhlasíte?

lenda01
6. pro 2010

@paja1@majka43 jupiiii prvni feferooona je ve me a nebylo to tak strasny.. jsou tu videt ty geny, muj tatka je totiz ji jak bonbony 😀
@evaav tyhle nalady Evi znam ☹ chjo je to sileny a moc rada bych ti pomohla... ja ted co po tom transferu normalka funguju, tak to neni tak strasny, ale jinak jsem z toho vseho taky KO ☹ ale my jsme holky statecny a my se s tim popereme, vid? 🙂
@tygr21 jestli to ted nedopadne, tak doufam ze 2011 to uz jisti 🙂

majka43
6. pro 2010

@lenda01 Tak a já mám v sobě druhou, ještě jednu večer a mám dneska splněno.

dasty79
autor
6. pro 2010

Holky jen v rychlosti nakukuju 😕

@rvasata se neobjevila???Jakpak na tom jsi?Jsi bez špinění?a zkoušela jsi testík?

@lenda01 a majka43 - koukám, jak se předháníte kdo spapá víc feferonek 😝
Nemůže to ublížit?

Holky a pijete při snaženíčku kafe??????????

@evaav - neměj depku.Po laparce se brzo zadaří!
Buď ráda,aspoň za Verču a bratříček bude co nevidět...

@tygr21 - jo jo souhlas - ta naše vlna je na začátku roku 2011 a to se bude těhulet 😵

skol
6. pro 2010

já taky jen v rychlosti..pozdravím vás a musím letět na nákup, doma nemáme vůbec nic k jídlu..až na cukroví a to si asi k večeři nedám🙂

Holky lednová vlna to jistí, nevim proč ale myslim si že nám to klapne a ten nový rok začnem //.

mějte se

rvasata
6. pro 2010

AHojda holky,tady je hromada sněhu nedá se tady jet,klouže to.To je hnus.Už ať je po něm.Pořád padá.Jinak občaas špiním,občas ne,vůbec nevím,co to je.Bože to je takovej hnus..Mám náladu na hovínko.

paja1
6. pro 2010

@lenda01 No jsi statečná,já si dnes koupila pepřenky.To jsou rybičky a ostré-měla jsem na ně chut tak už jsem feferona nedala,at nemám problémy. 😀

tygr21
6. pro 2010

Rvasy......a co nějakej testík nebo fotečka?
Dasty.....my to rozjedem,hurááááááá

rvasata
6. pro 2010

@tygr21 fotečka čeho?Hele testík nemá smysl.Těhu to je fakt nesmysl.Mám v tom po tom posledním Ket teda pěkně bordel.Já jsem to měla minimálně už po té krvi

lenda01
6. pro 2010

@majka43 tak vecerni feferona ve me a uz se tesim na tu ranni 🙂
@dasty79 ja doufam, ze tri feferony denne nejak neublizi, ale pekne tu sliznici prokrvi 🙂
@rvasata nemej naladu na hovinko ☹ neboj ta ms se srovna, jen to chce po tech vsech hormonech asi cas 🙂
@paja1 hmmm chut na peprenky..holka holka, ty uz zacinas mit ty spravny chute 🙂

madlina
6. pro 2010

Tady se teda feferonkuje jedna dvě.To já bych si dala raději dvojku červenýho vínka.

tygr21
6. pro 2010

Rvasy......třeba ten testík něco ukáže, 😀

paja1
6. pro 2010

@lenda01 zLATO TO NE JÁ JE MÁM RÁDA A PRAŠTILI MĚ DO OČÍ A MĚLI DLOUHO ZÁRUKU -VZALA JSEM SI HNED 2.oNO MI TO PŘÍJDE NA STEJNO S FEFERONKAMA. 😀

lenda01
6. pro 2010

@paja1 ja mam rybky taky rada, ale me je po nich vzdycky tak tezko az blbe.. chjo ☹ minule jsem si dala zavinace, s takovou chuti jsem je zbastila, ale jak me bylo ...
@madlina jj tady to je normalne feferonkovej souboj 🙂

madlina
6. pro 2010

Rybky taky můžu.Posledně jsem si koupila zavináč ale byl nějakej sladkej,takže jsem si na něm vůbec nepochutnala.Jinak mi jíme zavináče k bramborový kaši.

dasty79
autor
6. pro 2010

@madlina - jedna sklenička červenýho vína určitě neublíží 🙂
Ale mě by teda ublížil zavináč s bramborobou kaší 😠
Zavináče mám ráda,ale s chlebem.
A to ho jíte teplej????když je k tomu kaše??? 😕

@paja -aby ses nepředávkovala 😀

Taky jsem rvas psala,ať zkusí testík - prej to není možný.....
Jo hold po IVF je někdy cyklus pěkně rozhozenej,
ale ono se to srovná,neboj.

madlina
6. pro 2010

@dasty,jíme ho normoš za studena.teplej by se snad ani nedal.

evik31
6. pro 2010

ahojky tak jsem doma z práce a jsem nějak ko 😝 jinak taky čekám mrchu a už má pěkně dlouhé zpoždění potvora,ale já teda těhu určo nejsem

majka43
6. pro 2010

@dasty79 Já kafe piju. První dva transfery jsem ho nepila a stejně nic. Prý stačí, že se tělo musí vypořádat s něčím jiným a ne ho ještě zatěžovat nejakou abstinencí kafe. To jsem někde slyšela a tak ho piju.

lenda01
6. pro 2010

@madlina tak zavinas s br. kasi by me znicil taky 🙂 ale kdyz to mate odzkouseno, proc ne 🙂
@evik31 no to se nedivim, ze jsi znicena... ja si uzivam tu dovcu ... je to paradicka 🙂
@majka43 ja zas takova kafarka nejsem, ale asi bych si kafe taky dala kdyz bych na nej mela chut.. jsem si v praci davala tak tri denne a uplne jsem se ho prepila a tak mi ted vubec nechybi 🙂

dasty79
autor
7. pro 2010

Krásné zasněžené ráno 😵
Taky u vás tak sype???
Zas jdu vyhazovat snížek...

@madlina - to jsem si myslela,že jíte zavináč studenej - teplej by byl asi
pěkně hnusnej.Ale k tomu tu teplou bramborovou kaši????
Já tu kaši k tomu nějak nemůžu pochopit 😀
Ale každej má jiný chutě.Tak dobrou chuť 😀

Já čekám mrchu začátkem příštího týdne 😠

@majka43 - já piju 1 kafe denně a o víkendu 2.
Tak snad to ničemu nevadí...

@lenda01 - ty nemáš neschopenku???A jak se cítíš beruško?
A tak kdy bude testík? Závidím dovču 😎

majka43
7. pro 2010

@dasty79 Tak to jedno kafe vůbec neřeš.
@lenda01 Tak co ráno zadek?

tygr21
7. pro 2010

Holky,
mě už mrcha odjela,spočítam si plodný dny,a vrhnu se na přítele.I když to nemá žádnou cenu,ale můžem to zkusit.
U nás slaboulince prší.

majka43
7. pro 2010

@tygr21 Určitě to zkuste, někdy se stane zázrak.

dasty79
autor
7. pro 2010

@tygr21 - to je jasný!Jen se na něj vrhni a na Novej rok budou //
I zázraky se dějí 😎

Tak jdu vyhazovat snížek - zkoukla jsem Cesty domů a teď tady dopíjím ranní kafíčko
a namastím svaly a jdu na to.Sype strašně hustě - kéž by to vydrželo na Vánoce 😵

@majka43 - a co tvůj zadek???
Zase si majka43 a lenda01 dáváte k snídani chilly papričky? 😝 😀

majka43
7. pro 2010

@dasty79 Byla to síla na záchodě, ale jsem silná, už mám jednu v sobě.

dasty79
autor
7. pro 2010

@majka43 - to seš teda dobrá.Byla to síla,ale stejně si dáš další.
To tě obdivuju 😀

lenda01
7. pro 2010

@dasty79 jj dovca je fajn a testit se bude v nedeli.. kdyz bude pozitivni, zajedu si do HK pro neschopenku a nebo si ji necham vystavit od obvodaka tady u nas.. a kdyz bude negat, tak pujdu do prace a ve ctvrtek jedu na krev do HK
@majka43 hele zadek celkem dobry 🙂 ale dalsi jsem hnedle slupla 🙂 jak je po tele?

lenda01
7. pro 2010

@dasty79 jj feferony to je nase 🙂
@majka43 jestli ja nemam spatny feferony.. mam ty kulaty ale neni to tak strasny..budu muset zkusit od jiny firmy, jestli budou pekelnejsi.. i kdyz me tyhle celkem vyhovuji 🙂