CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
7. pro 2010

@lenda01 - tak to jsem za tebe nervózní už teď.Ale věřím, že to vyjde 🙂
A máš nějaký příznaky?Bolí tě bříško,nebo něco???

dasty79
autor
7. pro 2010

Holky hlavně ať mimískům neublížíte....
Tolik ostrýho se jim asi nebude líbit 😝

dasty79
autor
7. pro 2010

Tak kočky zatím pa - jdu vyhazovat a pak zase s bafanem.
Ještě,že mám dnes uvařeno.
Pěkný den všem 😎

lenda01
7. pro 2010

@dasty79 dekuju, ja jsem nervozni taky, ale spis jsem smirena s tou jednou / , protoze mi vazne ale vazne vubec nic neni.. ☹ ten snih, to je hruza a ja ted ani vyhazovat nemuzu, manza mi vse zakazuje 🙂 jakyho mate bafana?

evik31
7. pro 2010

hezké ráno holky,tak tady zase nakydalosněhu a pořád hustě padá asi půjdu do práce závějema 😀

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Mám feferony od firmy Rapa Bzenec

majka43
7. pro 2010

A kde je Pája, ta už by mohla testit.

lenda01
7. pro 2010

@evik31 ahojky.. to mi povidej, asi zapadame snehem.. nejhorsi je, ze hlasi, ze vanoce budou na blate ☹

lenda01
7. pro 2010

@majka43 juuu Rapa Bzenec mam takyyyy 🙂 tak to jedeme na stejny vlne 🙂 a Paja to ma dnes osmy den, pokud se nepletu, ze? 🙂 ja budu testit asi az desaty 🙂

lintea
7. pro 2010

Ahoj holky, koukám, že jste všechny zapadaný sněhem, tady teď pěkně leje 😝
Jinak vás teda obdivuju, že jíte jen tak feferonky, já mám ostrý ráda, ale samotný bych to nedala a kafe jsem taky pila normálně, vždycky jsem byla velkej kafař, ale jak jsem otěhotněla jako když utne a nepiju ho do teď. Ještě pořád se tomu podivuju, byla jsem závislá na kafi a sladkým a teď nemůžu ani jedno 😀

lintea
7. pro 2010

@madlina ty jdeš zítra na UTZ co, tak ať krásně buší srdíčko 😉 nebo srdíčka 😀

lenda01
7. pro 2010

@lintea to je prca, jak se zmeni chute, vid? a ty feferonky jime jen jednu rano jednu k obedu a jednu k veceri, takze to vzdycky zajime a to se da vydrzet 🙂 a jak se citis ty a mimiskove?

madlina
7. pro 2010

Ahoj,
tady teda od rána prší a prší a prší.Jste mi udělali takovou chuť na kávu,že nebudu čekat až se Petr vzbudí (je po noční,tak chrupká) a udělám si ji hned.

madlina
7. pro 2010

Lenda,že ti nic není,nemusí nic znamenat.Mě taky nic není a jaký jsem měla hezký hcg.A při Adélce mi taky nic nebylo.

evik31
7. pro 2010

@lenda01 to ani nepiš ,že vánoce budou na blátě na to jak hoooodně sněží snad to vydrží,no nic jdu hodit vanu oběd nám zbyl od včera jen dovařím špagetky a je to 😀 my teda chilli papryčky nepapáme

madlina
7. pro 2010

Já mám vanu za sebou.Udělám si kávu a vrhnu se na balení dárků.

lenda01
7. pro 2010

@madlina to ja budu darky balit jak se znam 23.12. 🙂 a nic ti nebylo jako ze te ani brocho nebolelo a nic? jj kavicka a siesticka, tak to ma byt 🙂

samanta001
7. pro 2010

Tak před chvilkou jsem přijela ze sanusu, reakce na puregon je velmi dobrá a v po nebo út mě čeká odsání. Ptala jsem se na tu neschopenku a nevyhnu se jí už od té doby odsání i přesto že mám klidnou práci. Mě budou v práci milovat takhle před svátky.. ☹

lenda01
7. pro 2010

@samanta001 tak to jsou suuuuper zpravy 🙂 to blahopreju a uz ted drzim pesticky 🙂 uz od odsani? tak to ja si ji brala az pri transferu, ale na druhou stranu on transfer stejne je tak ctvrty den po odsani, takze je jedno jestli ji budes mit po odsani nebo az po transferu a aspon se odreagujes doma 🙂

madlina
7. pro 2010

@samanta,super zprávičky.teď ještě aby byla fajn ůrodička a můšeš vesele těhulkovat.A z neschopenky si nic nedělej.užívej si,relaxuj,ať je tělíčko co nejlíp připravený.A v práci to zvládnou i bez tebe.Já kvůli miminku obětovala zimní odměny a nelituju toho.

@lenda,jen mě bolej prsa.někdy víc a někdy míň.A občas mě v břuchu píchne nebo tlačí.Ale fakt to není nic hroznýho.

Holky jsem si dneska vychutnala premieru.Přišla se na mě podívat paní ze sociálky a podepsat mi neschopenku.Ale aby mi poslali peníze za říjen,to ne.

lenda01
7. pro 2010

@madlina coze? to jako kontrola? no to je masakrrrr, to jsem nikdy nezazila.. to chodej namatkove nebo je pozadaji tvoji nadrizeni? a byla v pohode?

lenda01
7. pro 2010

@evik31 ja to jen slysela a nebo cetla na netu, ze na vanoce se ma oteplit a ze bude po snehu ☹ no uvidime ☹ ja zimu nemam rada, ale vanoce bez snehu jsou osklivy...

madlina
7. pro 2010

@lenda01,normálně na férovku kontrola.Můžou přijít namátkově nebo je pošlě zaměstnavatel.jen mi hlava nebere,že choděj i na těhotný.Ale oni to berou tak že jednou máš neschopenku a basta.Musím se zítra domluvit s dr ať mi napíše ty vycházky od 8 do 18 nebo jak to je.nebo se sní domluvím jako předtím.Chodila jsem ven jak sem potřebovala a v případě,že by mě kontrola nestihla doma,by mi dr.napsala že jsem byla u ní.Jsem koukala jak blázen.Měla jsem kontrolu poprvý v životě.

majka43
7. pro 2010

@lenda01 Já ještě nevím kdy, nejradši bych už dneska 😀

lenda01
7. pro 2010

@madlina no tak to cucim... to je fakt husty... hlavne ze nejak nevymrzovali.. ale oni by mozna vymrzovali, kdyby si nebyla doma.. ale je dobry ze se to da vzdycky resit nejakou kontrolou u dr. 🙂
@majka43 no to mi povidej.. testila bych taky nejradsi hnedle 🙂 jsou to nerviky 🙂

madlina
7. pro 2010

@lenda,jo,paní byla v pohodě a docela i příjemná.Asi to bylo tím,že jsem byla předpisově doma 😀 😀 😀 .Já totiž ty vycházky moc nendodržuju.Vždycka tak +-.I když by se to možná dalo pak nějak ukacat když jsem těhotná.Kdyby mě náhodou načapali.Petr si dělal srandu,že dneska tu už byla,tak můžu courat ,že dneska už nepřijde. 😀 😀 😀

@lenda,@majka,už může testit? no tak šup šup.

lintea
7. pro 2010

@lenda01 jj je to zvláštní jak se to mění 🙂
@madlina teda na mě byla kontrola jen jednou, po slepáku a to jsem měla vycházky, jinak co jsem těhotná tak zatím nic, ale není všem dnům konec 🙂
@samanta001 třeba budeš za tu neschopenku ještě ráda, ono to odsátí snáší každej jinak, mě vždycky tak dva dny bolelo břicho, tak jsem byla ráda, že nemusím do práce.

lenda01
7. pro 2010

@madlina ne ne my mame s majkou jeste cas.. ja jsem teprve paty den a majka asi treti .. testit by mohla asi paja1 🙂
to ma manza pravdu..dnes uz neprijde, takze dnes si to muzes uzivat klido venku 🙂

paja1
7. pro 2010

@majka43 JÁ TAKY FAFUJU MÍN ,ALE JO JSEM KAFÍČKOVÁ. 🙂

tygr21
7. pro 2010

Samanta001.......můžu se zeptat,kolikátý máš odsátí?Mě v lednu čeká třetí.Jinak po odsátí když mě probudili tak mě nejdřív bolela hlava a po druhý mě taky bolela hlava a ještě se mi udělalo špatně,co mě čeká při třetím?snad nic 😝