• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@lenda01 To jsi mě pobavila,ale člověk musí myslet pozitivně.Jo už v pondělí,moje nervy.Taky mě ted bolí břicho jak na tu potvoru jednu. :frowning2:
9. pro 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Ted jsem písala nic moc,jsu nafouklá jak balon,solí mě fakt to podbříško,jako na ms,tak asi bude zase nic..Ale natestím mám strach,chci být ještě v klidu. :wink:
9. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 Já to tak dlouho nevydržím, jako ty, netestit. Já se znám.
9. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké ráno děvčata,tak jak je čekatelky :grinning:
10. pro 2010 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 -hezké ráno
@majka43 -držím palce co to jde
10. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
@evik31 ty jseš teda ranní ptáče :slight_smile:
@madlina jj na utz se mnou byl manžel, bylo všechno krásně vidět a dr. nám je ukazoval i ve 3D a hned nám dr. řekl, že je to dobrý.
10. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 tu teplotu moc neřešte, důležitý je jaká je ráno a já ji po otěhotnění mívala 36,9 :wink:
10. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno všem. :sunglasses:
10. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už přeji skoro pěkné poledne. Nějak jsem si přispala.
Obleva přestala a venku krásně chumelí.
10. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Majka43......u nás pěkně svítí sluníčko,asi bude pěkný den
10. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hezké dopoledne,
@lintea a nevíč proč to neplatí pojišťovna ten druhej způsob.Petr to včera furt nechápal a já mu to neuměla vysvětlit.
10. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Madli.....a jak se cítíš?
10. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobře až na to,že mám nos jak vodovod.
10. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlina pojišťovna standartně hradí jen tripple testy, to jsou myslím jen testy z krve a dělají se až v 16.týdnu, ten screening je v podstatě na to samé (Downův syndrom, Edwardsův, Patauův) taky berou krev a navíc se dělá ten utz tak je to přesnější.Dělá se už ve 12. - 13. týdnu, takže kdyby něco víš to mnohem dřív a můžeš to dřív řešit. Pojišťovna by prostě hradila dvě podobný vyšetření a to se jim nechce :slight_smile:
10. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Madli......tak dlouhej a zlomenej?nebo máš rýmu.Kdy to řekneš mamce
10. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea,díky za vysvětlení.Snad to pochopí i Petr.Ale už jsme se dohodli na těch placenejch testech.

@tygr.mamce to řekne až ježíšek.Možnaá bych spíš brala dlouhej a zlomenej nos neř tohle.Mám ho ucpaneja jen mi z něj teče.Tohle nesnáším když se nemůžu vysmrkat. :confounded:
10. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Madli.....to mamka bude štastná.V loni to slyšela odemě.
10. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygr,my to oznámíme trochu jinak.nech se překvapit. :wink:
10. pro 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Madli.....a jak?Vždyt ten hrníček s babičkou byl hezkej.
10. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 snažíme se skoro 3 roky, to respektive neberu antiko. Asi tak po roce jsem začla jezdit k jedné bylinkářce, a ta nám dávala bylinky, ale nic z toho nezabralo. No, a po dvou letech jsem šla na gyndu, a tak na mě zkoušel glostilbegyt, ale nic. Jinak mi dělal horm.profil. a poslal mě na endokrinologii, kde zjistili že mám sníženou fci štítný žlázy, takže mám Letrox 50. Ale podle dalších vyšetření mi sdělil,že jsem v pořádku. Menstruace pravidelná. Přítel si byl nechat udělat spermio, a dopadl velice dobře. Tak nevím, kde je zakopanej pes. :unamused: Ted jsem si nechala od gyndaře napsat doporučení a chceme se objednat právě do Sanusu, Pardubice máme nejblíž (cca 35km). Tak mě jen zajímalo, co všechno ti tam dělají, na první navštěve asi teda nic-to je jen pohovor?? A platí se registrace u nich?? A co ty? Co už jsi všechno u nich podstoupila??
10. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Mě už to dneska taky hlodalo,ale chtěla bysh vydržet.Ty už jsi dnes 7den,že?to už někdo má ty duchy.Jsi dobrá.Já vím to se stejně neovlivní,už je rozhodnuto.Držím upřímně pěsti. :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Pája1......a ty nebudeš testíkovat?
A všichni co maj u sebe bojovníčky,nebudete testíkovat?
10. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás zatím snížek nikde,asi se schoval.Mohlo by napadnout,je to pěknější ta bélá peřina. :grinning:
10. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygr21 Já mám v to pondělí už K.O. Já jsem posera ani jsem si test nekoupila a dnes to semnou cloumalo.Já prostě se bojím,pořád mám zatím klid.i když je už rozhodnuté,ale má m strach-a stejně to bude jako vždy a na špatné zprávy je času dost.Já jsem hrozná ,že.Jenže tolik neúspěchů to je prostě hrozné.
10. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pája1.....a jak se cítíš?Nějaké příznaky?Já jsem si taky nedělala test,protože jsem nějak nechtěla.Ale tobě to vyjde :slight_smile:
10. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 Jo, jsem sedmý a ty už máš rozhodnuto, že jsi těhulka, věř tomu. :wink:
10. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 A je ti něco?
10. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Jo snažím se já vím musíme se podporovatmale to je tak těžké,už po 11 ,a ještě ktomu ty mražáčkové.Já vím chytají se,ale prostě je tam menší %.A tolikrát nic tak proto jsem srab a bojím se.Zavírám před tím rozhodnutím oči. :sunglasses:
10. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka43 Nic jen to podbříško chvilkama bolí pak zase ne.Ale dnes od rána dost.Já mívám bolestivé a kruté měsíčky.A tak si myslím,že je to v pr.........
10. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@paja1 To se ti jenom roztahuje děloha. Proto ty bolesti. Já je mám taky někdy, a někdy ne.
10. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek