• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Taky mi hodně pomáhá že se můžu vypsat tady.Když to jinde říct nemůžu.ještě týden to musím vydržet.
17. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli.....ty to vydržíš,ale co ségry,ty maj pusy pěkně proříznutý.
17. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr,co tím chceš říct? Jestli jste to někde řekli,tak vám to zpočítám :sunglasses:
17. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina jo asi jo, asi mas s tou milosrdnou lzi pravdu, jenze my jsme pidi mesto a vsichni pracujeme tady a jeste se potkavame a ja ted najednou nebudu vubec videna i presto ze rikam, ze v praci jsem .. a nejlepsi bude az me mamka pres nekoho necha pozdravovat a oni ji reknou, vzdyt ta je ale nemocna :grinning: je to sranda, tak uvidime :slight_smile: a jinak s tim vypovidanim se tady to mas absolutne pravdu, to mi taky moooc pomaha :slight_smile:
17. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda,tak jsi nemocná,ne? To se přeci může. :wink:
17. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli,......zkus tyhle stránky,zatím jsem nic nenašla.:http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp
17. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krev negativní. Je konec, s přítelem jsem se rozešla aby si našel jinou, která mu dítě dá. Já končím. Mějte se.
17. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 je mi to moc lito, ale neblazni, to neni konec... nevzdavej to... a pro pritele je to preci stejne tezke jako pro tebe, tak ho od sebe neodhanej ...
17. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43,to je mi moc líto.Myslíš že je to správné takhle ukvapeně reagovat? Vždyť tvůj přítel s tebou není jen pro to,abys mu dala dítě.není to lehký ani pro jednoho z vás ,ale rozcházet se kvůli tomu? Když to nevyšlo teď,vyjde to jindy.
17. pro 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01
@madlina On je ještě mladej, má šanci, když bude s jinou. Ono mu je 33 a mě 45. Se mnou by byl nešťastnej a stejně by mi to jednou vyčetl.
17. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43,odpočiň si,sedněte si spolu s popovídej te si o tom.Fakt nevím co napsat ale s chladnou hlavou toho vyřešíte víc a rozumějc.
17. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....moc mě to mrzí :frowning2: .My to ale v lednu rozjedeme.
17. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka,koukala jsem,že si chtěla končit už v červnu.Ale zabojovala si,tak to nevzdávej a bojuj.Prosím.
17. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 myslim ze te ted potrebuje stejne jako ty jeho..neodhanej ho od sebe :frowning2:
17. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí

@madlina Já chtěla končit po každým transferu a bylo jich nakonec šest.
17. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já mu dala šanci se mě zbavit, teď je na něm, jestli se ještě ozve nebo ne.
17. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....proč by se ti neměl ozvat,ty zato přece nemůžeš.Má tě rád takovou jaká seš.
17. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem tam naší fotku. Myslíte, že se vrátí?
17. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 jste peknej par a neboj vrati se :slight_smile: co ti na to rekl, kdyz si mu rekla at si najde jinou? jestli odesel tak jen proto aby te nechal se vybrecet a pak prijde...
17. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Vůbec mi na to nic neřekl.
17. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....ste pěknej páreček,vrátí se!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to zase smažu, jsme malý město a nemusí nikdo vidět čím procházíme.
17. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak presne kvuli tomu jsem nedala fotku ani ja.. jen aby lidi od nas nevideli cim prochazim... ja verim tomu, ze se k tobe vrati.. je s tebou protoze te ma rad pro nic jineho preci
17. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....tak se mi líbíš,přece mě v tom nenecháš samotnou.
17. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Rád mě má a hodně, jinak by se mnou 5 let nebyl. Ale má rád i děti a chce je.
17. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,udělala jsem si Vánoční atmosféru,pustila jsem si koledy.Sháněla jsem cd aby tam byli Rolničky a Vánoce vánoce přicházejí,tak jsem ho našla a poslouchám.Jsou tam pěkné koledy.
17. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata jakpak tu válčíte
@majka43 tak já jsem fotku nestihla bohužel :frowning2: kdo pozdě chodí sám sobě škodí ,no co se dá dělat :angry:
a co se týká toho proč si se rozešla s přítelem,taky mám někdy strach z toho,že by mě to manžel jednou vyčetl,ale věřím,že né jelikož hodně mluví jinak o adopci,ale nedávno se unás stavil kamarad a na rovinu my řekl,že když se dozvěděl ,že jdem do ivf věděl,že se nám to nepovede ,že nic necítil,ale ted prej to výjde prý z nás cítí strašně energii a prej budou dvě tak jsem zvědavá většinou se mu to vyplní,no moc bych si přála ,aby měl pravdu,i když tomu v skrytu duše moc nevěřím,ale poprvé jsem věřila ,že to výjde a nic ted v to nevěřím tak třeba zrovna jo
takže pokud tě má opravdu rád určitě se vrátí,někde se třeba taky trošku vybrečí,ale určitě příjde neboj držím pěsti :wink:
17. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se loučím,jdu vybrat stromeček.Zatím čus
17. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahoj Evi, tak napeceno :slight_smile: jinak s tim kamaradem to je fakt zajimavy .. ale skoro bych tomu verila... ja do tohohle pokusu sla taky s tim, ze jsem vubec neverila a jeste jsem hnedle od zacatku normalne fungovala.. ne ze bych se nejak drela nebo tak, ale proste i na navstevu k rodicum a peceni cukrovi a ejhle ono to dopadlo.. jen to nechci zakriknout :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek