CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
18. pro 2010

@dasty79 Ahojda docela to jde.Jen jsem nějaká dost nachcípanám,ikdyž to je daleko lepší než-.li minulý týden.Tak do Vánoc snad budu fit.Jinak MS nevím.Pořád to bylo hnědý jeden den možná jako MS,ale spíš hnědý.Po Novém roce se objdnávám do Sanusu tak uvidíme a měla bych to i dostat.Jen máme s manžou velký dilema,zda HK,Pardubky nebo Kostelec.

dasty79
autor
18. pro 2010

@rvasata - to byl fakt asi rozhozenej cyklus po tom IVF -ale to se srovná.
Dej si svařáček a budeš brzo fit 🙂 Vy máte ještě v HK nějaký mrazáčky,ne???

rvasata
18. pro 2010

@dasty79 já měla teďka 2x KET a brala jen Utrogestan tak nevím,nevím.Uvidíme.Jo máme ještě poslední 2 kousky 😉 tak doufám,že by jeden mohl být ten pravý

majka43
18. pro 2010

@dasty79 Jsi tady ještě?

lenda01
18. pro 2010

ahojky holky 🙂
@rvasata tak zkus Pardubice, treba zrvnoa ti pani dr. Novotna pomuze 🙂 kazdej si ji tu chvali, tak budes dalsi 🙂

rvasata
18. pro 2010

@lenda01 Ahojda,gratuluju zlatoo.Super.no mě poslední Ket dělala dr.Novotná a byla super.Tak nevím no.Ale asi jo.A udělali by určitě všechny testy bez řečí

lenda01
18. pro 2010

@samanta001 taky moc moc drzim pesticky at se tam bojovnicci pekne zabydlej a zavrtaj 🙂

dasty79
autor
18. pro 2010

@rvasata - a to by jste chtěli mrazáčky převézt do jiného CARu?
To já bych šla ještě do HK a kdyby náhodou to neklaplo,tak pak třeba změna CARu.
Ale za převoz se taky platí a to bych radči si korunky schovala na další pokusy...
Ale víš,jak to je - do třetice všeho dobrého 🙂 To už musí vyjít!!!! 🙂
Nový rok to jistí 😵

majka43
18. pro 2010

@samanta001 Taky držím moc palečky.

lenda01
18. pro 2010

@rvasata dekuju..jeste se neraduju, preci jen se jeste muze stat ledasco ... ja bych byla pro Pardubky vic nez pro Kostelec... nevim z toho co jsem cetla tak odtamtud docela dost lidi uteklo.. ale tezko rict, treba zrovna by jste byli spoko... ale dej sanci Sarce... ona ti to vysneny mimco da 🙂

rvasata
18. pro 2010

@dasty79 To čtveřice.Třetice už byla ☹ .No spíš jsme myslela "teďka" Pardubice to by se nic platit nemuselo.Nevím,musíme se zeptat.

majka43
18. pro 2010

@dasty79 Tak já jí tam na chviličku hodím, ale pak jí hned smažu.

dasty79
autor
18. pro 2010

@majka43 - jsem tady a čekám na fotečku...

rvasata
18. pro 2010

@lenda01 JSme nakloněny více Šárce to je pravda.Z Kostelce má teda sousedky dvojčata na druhý pokus,ale.Taky to je dost daleko a manžel si pokaždý volno vzít nemůže.Přeci jen Pardubky jsou blíž

majka43
18. pro 2010

@dasty79 Je tam

dasty79
autor
18. pro 2010

@majka43 - jeeee,vy jste pěknej páreček 🙂 Moc se k sobě hodíte a je vidět,jak tě má rád!

majka43
18. pro 2010

@dasty79 Už můžu mazat?

majka43
18. pro 2010

@dasty79 Jen těch 12 let rozdíl, kdyby nebyl.

dasty79
autor
18. pro 2010

@rvasata - někdo je spokojenej v Sanusu,někdo v Arletě.
My z Arlety utekli a jsem ráda za Pardubky.
To je fakt -když to je Sanus,tak by se možná nic nemuselo platit za převoz embryí.
Já jsem se Šárkou moc moc spokojená.
Hned po prvních výsledcích z imunologie - se našel 1.problém....
a ten se bude řešit....V Arletě bylo vše jen dobrý a na vše dsot času a najednou
se začínají objevovat problémy.....

dasty79
autor
18. pro 2010

@majka43 - žádnej rozdíl není vidět 🙂
Opravdu!a moc vám to sluší!!
A je vidět,že je přítel moc moc hodnej.
A ty ještě taky nemáš žádný mimi?
Nebyl ten správnej chlap?

dasty79
autor
18. pro 2010

Já foku viděla - můžeš mazat....
Nevím jak ostatní?

rvasata
18. pro 2010

@majka43 Jestli můžu svůj názor.TAk věk nehraje si myslím žádnou roli.Moc Vám to sluší a kdyby chlap nechtěl tak do toho nepůjde už dávno.Opravdu nepropadej panicia hlavu vzhůru a hurá do dalšího boje.Moc Vám to sluší

rvasata
18. pro 2010

@dasty79 No právě když se to tak vezme,tak my nemáme abslutně ale absolutně nic žádný vyšetření,krev nic.Jen laparkku a to jen díku tomu,že jsme i přes spermio chtěli zkusit IUI a já si ji vydupala a ejhle už tam je problém tak právě nevím.Mám pocit,že jsme vyplácali 3 pokusy jen tak.Protože byť jsou jen 2 zmražený necchi jen tak bez ničeho.Asi zkusíme rovnou šárku i kdyby nedej bože rozmrazžení ani jednoho nevyšlo,ale budu mít vyšetření,co myslíš????

lenda01
18. pro 2010

@rvasata tohle si presne rikam taky... HK mam 60 km, Pardubice asi 80km, Kostelec to ani netusim ale urco kolem 90km bude a o Praze ani nemluvim... a jsem v HK i spokojena a to je hlavni 🙂 Sarka ti pomuze a myslim ze bojovnicky ti prevezou gratis kdyz je to ze Sanusu do Sanusu...

majka43
18. pro 2010

@dasty79 Já měla před ním 17 let přítele a ten měl holku a do tohodle nechtěl jít. Kdyby to šlo samo, tak by mu dítě nevadilo, ale prý si nikam honit vocas nepůjde. Když jeho holka vyrostla a odešla z domu, tak jsem šla taky. No a pak jsem poznala tady toho. Jenže když jsme se seznámili, tak já si myslela, že je starší a on si myslel, že já jsem mladší a když jsme si řekli kolik nám je, tak už bylo pozdě. Prostě láska na první pohled.

majka43
18. pro 2010

@rvasata Mě přemlouvali na Obi, že mi převezou embrya z Repromedy, abych měla KET u nich a neříkali, že bych za to měla něco platit. Platila bych asi jenom Ket.

rvasata
18. pro 2010

@lenda01 Hlavně,aby se udělali testy,což jsem přesvědčná že u Šárky problém nebude.Si říkám,že 2 to je sakra málo.To budou nervy jako prase.Když si vzpomneu na poslední KET.brrrrrrrrrrrr jak se na honem rozmrazovali další.Noo to bude zajímavý

lenda01
18. pro 2010

@majka43 ty urco nevypadas na svoje roky, vypadas mladsi a pritel se k tobe uplne hodi... vubec neres ten vekovy rozdil, mit mladyho chlapa je prece hezky, ty vedle neho jen rozkvetas 🙂

aja75
18. pro 2010

@majka43 jo myslela jsem to tak jestli transfery byli v jednom caru takže jste měli také změny.A fotku jsem viděla moc Vám to sluší a rozdíl teda nevidím jsi kočka.Jinak zdravím .manžel je v práci Tomík u babičky tak mám časík i když něco udělat musím jen se nechce.
@dasty79 Ahoj tak kdy se chystáš ty k dr?
@rvasata no já bych šla ještě do HK když tam máš ještě na KET a pak určitě Pardubice já taky s Arletou nemám dobré zkušenosti.Ale rozhodnutí je stejně na vás.A to jsi byla v HK a KEt dělala dr.z Pardubic?To setam nějak ty dr z HK a PA střídají?

rvasata
18. pro 2010

@majka43 No tak uvidíme jak to bude tady,ale jelikož to je Sanus jako Sanus tak by se nic platit nemuselo