CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 😀 no úplně tě chápu...chěla jsem udělat to samé místo ale toho jsem ty prachy projela do PC a stejně prd rd..ale to už jsem měla test negativní takže mi to jen potvrdili....a jaký máš ze sebe pocit...??cítíš nějaké změny??

lenda01
26. pro 2010

@kiara81 no citim velky prd 🙂 jediny co, tak me boli prsa, ale to jsem mela po estrofemu a utrogestanu vzdycky i kdyz byl pak test negativni... neni mi ani spatne ani nic... tak jen doufam, ze je vse ok, protoze takhle by se mi to tehu vazne libilo 🙂

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 a co vlasy nezměnily se??mě také nic nebylo ale co jsem se divila že semi přestaly mastit vlasy....
mě ted po utroši nebolelo vůbec nic ani prsa ...a to předím jsem v době ovulace trpěla a týden před menzes prsa a tento cyklus nic...no a stejně nic.. jsem zvědavá na to IUI četla jsem že spermiky upraví a nabijí aby byly živější....tak jsem na to zvědavá

lenda01
26. pro 2010

@kiara81 no hele zacnu pozorovat i ty vlasy.. ale kdyz jsem jeste nikdy tehu nebyla, nemam s cim srovnavat, takze to je takovy, ze cekam co bude 🙂
me prijde, ze za posledni rok jsem snedla estrofemu co by normalni zensky vystacil na pet let... to je masakr co toho zobu..jen mam strach aby mi po tom jednou nevyrostla druha hlava nebo treti noha 😀
no to jsem taky zvedava na tvoje zazitky z IUI.. na tom jsem nikdy nebyla...

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 🙂 hele já taky neměla s čím srovnávat ale tohle mě teda udivilo že 3den jsem si nemusela mýt vlasy nebyly hold mastný a prsa mě také bolely ale né prsa ale bradavky...říkala jsem si že příjdou krámy a ono prd on to Pátik....no prý spermiky jdou do centrifugy tím povzbudí spermiky a vyberou jen ty nejlepší tak jsem na to zvědavá....a ty máš jaký problém nebo jsi měla anovulaci či něco jiného????a jak dlouho se snažíte??? jo a jsi před TU nebo za TU od HK....já tam v TU chodila s jedním pánem...

lenda01
26. pro 2010

@kiara81 tak to me prsa boli jako cely a ne jen bradavky a jinak jsem takova unavena a jak pred chripkou.. tak jen doufam, ze to chripka nebude..to by nebylo moc dobry ☹
chudaci spermici.. musi do sentrifugy.. to by byla moje smrt 🙂 ja problemy mam takovy, ze muj hormonalni profil je pekna bida, vubec nevyrabim estrogen a bez estrofemu nemam ani ms... no proste hruza des ☹ ja bydlim od HK za TU asi 10 km. Do HK do Sanusu to mam asi 64 km 🙂

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 aháá já si myslím že jsem ok ale prostě oplodnit se nedaří...sice mnezes jsou takový jednou tak pak zas tak...ale v normě...a jaké máte počasíčko..já bych chtěla hrozně na lyže....no jak chudáci jen at ty líný pěkně jdou pryč a ty silnější at jsou k něčemu už se člověk takhle trápí dobu tak se to musí vytříbit 🙂

lenda01
26. pro 2010

@kiara81 jen aby nenahazeli do centrifugy i nas,aby nas taky vytridily na silny a slaby kusy..to bych to mela spocitany 😀 my jsme se s manzou hledali..ja tyhle problemy a k tomu jeste jeho nic moc spermiogram.. Pocasi je tu uz fajn..na Stedrej den lilo,ale vecer klesly teploty a zaclo i snezit..jen skoda,ze nelyzuju 🙂

kiara81
26. pro 2010

@lenda01 no já do centrifugy bych šla dobrovolně..já to můžu...ale asi bych taky nebyla v předních příčkách... 😀 mám kolem sebe samou těhuli a každá si jen jednou štrejchla a bylo zaděláno....no já jsem zvědavá na spermiogram chlapa...🙂

evik31
26. pro 2010

ahojky tak jsem zpět 😝
@kiara81
@lenda01 teda vy jste se tu rozkeckaly 😀

lenda01
26. pro 2010

@evik31 jo vid,to jsme cely my zensky 🙂
@kiara81 to ja bych z centrifugy vylezla zebkita jako sfina..ja snesu max labute 😀 taky mam kolem sebe samou tehuli a uz mi to pekne leze na mozek.. ☹ hele jestli bude spermio spatny,tak je uz ani centrifuga nezachrani ☹

evaav
27. pro 2010

Ahoj všechny zdravím.
@kiara81 -vítám tě
Tak jsem byla 23.12 na té vyvolávačce prý totam mámna spadnutí,ale nechce to spadnout a dostala jsem Dubhaston
znáte to některá,je to na úpravu cyklu a nevíte má to vliv na ovulku?Já jí na sobě stejně nepoznám nevíte kd se máme snažit mám ho brát od 15 Dc do 24 jedna ráno jedna večer takkdy to snažení před tím asi furt že
@lenda01 -nenech se odradit sestrama a navíc když si to platíš 😉

majka43
27. pro 2010

@lenda01 A jaký jsi teda měla HCG teď naposled.

dasty79
autor
27. pro 2010

Ahoj všem 🙂
Co tady nového?????
@lenda01 - už se ti blíží utz jupííííííí 🙂
@kiara81 - vítej 🙂

Taky přes svátky nestíháte?Já nějak moc ne a to jdu zítra do práce 😠
Furt samý návštěvy a nebo my někde....
A to chcem taky vyrazit na lyže - nějak to moc letí.
Ježíšek byl bohatej???

lenda01
27. pro 2010

ahojky holky 🙂
@evaav neboj neboj, ja se odradit nedaaaam 🙂 a nebyla nejak hnusna, jen asi nechapala proc jsem tam uz podruhy.. kdyz ja proste pred tema svatkama v tom vsem shonu mela strach jestli se jim u me libi 🙂
@majka43 no v pondeli jsem mela ten 3539 a pak jsem sla jeste ve ctvrtek a to jsem mela 8438, ale mel byt asi vyssi, ma to kazdej druhej den byt o dvojnasobek... no ale snad bude vse OK 🙂 a jak se mas ty? co Vanoce a co pritel?
@dasty79 jj UTZ se blizi...jupiiiiii 🙂 svatky jsou masakr..taky furt nekam chodime nebo nekdo k nam, ale aspon se nenudime 🙂

dasty79
autor
27. pro 2010

@lenda01 - vyprdni se na sestru.Paltíš jí to a ona si ještě rejpne - blbka.Těš se na utz 🙂 Uvidíš krásný miminko se srdíčkem 🙂 A tak jste to prozradili rodičům??nebo někomu???
(jinak nevím o kolik by mělo hcg stoupat......,ale určitě to je ok.Ale v něčem sestra měla pravdu - já když byla těhu,tak
mě hcg stoupalo normálně,ale pak dr. ještě neviděl srdíčko,tak se jim něco nezdálo,ale najednou jsem měla hcg 10 000 - pak bylo i srdíčko - a pak naednou viděli 2 mimísky - no a za 3 týdny najednou srdíčko nebylo..... ☹ )
Takže opravdu zas tak na HCG nezáleží - já jsem příklad,kdy hcg rostlo a stejně to dopadlo špatně.
Takže se nenervuj a těš se na ST na utz - kdy nám oznámíš,jestli to budou dvě a nebo jedno! 🙂 🙂 🙂

tygr21
27. pro 2010

Dobré ráno,vy jste se rozjely,to čumím.
Jinak všechny zdravím.

dasty79
autor
27. pro 2010

@lenda01 - snad jsem tě tím nějak nerozrušila.Vyprni se na tu sestru a užívej si to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tygr21
27. pro 2010

Lenda01......a co ty,těhulko

lenda01
27. pro 2010

@dasty79 ja vim ze mela ta sestra svym zpusobem fakt pravdu a od toho ctvrtka jsem si uz pak i rekla, ze na to prdim a uz to necham osudu..asi jsem to jen chtela vedet i kvuli tomu, abych to mohla rict rodicum.. jinak s tim, ze ti hCG rostlo a pak z toho nakonec stejne nic nebylo je presne to, ceho se taky bojim.. ono je asi nejhorsi si o tom vsem porad cist a vedet, ze i ve 20tt muze najednou zmizet srdicko a je konec... myslim ze nebudu klidna, dokud nebudu mit krasny zdravy mimco v naruci 🙂 jinak rodicum jsme to rekli s tim, at se jeste ale moc neraduji, ze sami nevime jak co bude..ale myslim, ze byli moc radi a silene nam to preji 🙂
@tygr21 trosku jsme to tu rozjely, uz jsme po tech svatkach meli povidaci abstak 🙂 teda aspon jaaaa jo 🙂

rvasata
27. pro 2010

Ahojda holky

dasty79
autor
27. pro 2010

@lenda01 - jo nemá cenu o tom číst ☹ Prostě si to příroda udělá jak chce sama a my to neovlivníme.
Ty si to těhulko užívej a nemysly na nic špatnýho.Je to celé období stresu ☹
Někdo má problém s miminkem ve 20 tt - moje švagrová musela porodit kluka v 7.měsíci a byl konec....
Teď má 2 krásný hdravý holky a užívá si to - a to celou dobu ležela v nemocnici s nohama nahoře....
Prostě někdy to tak je...Nemá cenu myslet na to špatný.Užívej si to,jak uvidíš pozítří utz a pak jak ti poroste bříško 🙂
Rodiče museli být dojatí 🙂

lenda01
27. pro 2010

@dasty79 jo tak to mas pravdu.. mamca rikala, ze si tak rano rikala, ze by byl pro ni nejhezci darek, kdyby jsme prisli s nejakou takovou zpravou 🙂 a ono jo 🙂 a ted uz se musi mimisek snazit sam 🙂 ja jsem na stredu napnuta jako blazen..myslim ze je mi uplne jedno jestli tam bude jedno nebo dve, hlavne at je srdicko nebo srdicka 🙂 ono cist o tom, myslet na to a furt se necim uzirat je fakt asi to nejhorsi... nejlepsi je delat jako by nic ...
@rvasata ahojky holka, jake byly Vanoce? a co mala a jeji astma? je to lepsi?

dasty79
autor
27. pro 2010

Tak mamka měla tušení 🙂 To musel být pěkný dáreček 🙂 pro rodiče.

No jdu vařit....

rvasata
27. pro 2010

@lenda01 Ahojda,Vánoce bylo bombastické.Malé nad míru spokojená.Přes hračky se sem už opravdu nevejdeme.JEjí očička byla úžasná a i já jsem byla spokojená.No pořád kašle,ale lepší to je,dle mého a co ty???Je ti dobře???

lenda01
27. pro 2010

@rvasata jj ty deti jsou na vanoce holt nejkouzelnejsi.. to cloveku ke stesti staci ta jejich radost a ani nemusi mit zadny jiny darecky, vid? 🙂 co ja? ja cekam na stredu a ani nedycham jak jsem napnuta 🙂 jinak po tele mi nic neni, jen po ranu zaludek stavkuje, ale nezvracim, jen proste nemam na nic chut a je mi tak vselijak. ale to taky nemusi mit spojitost s mimem ale s tim obzerstvim po vanocich 😀

lenda01
27. pro 2010

@dasty79 ja dnes nevarim, stale dojidam zbytky .. uz mi to leze usima 😀

rvasata
27. pro 2010

@lenda01 holka o obžerství mi ani nemluv.Fůůůůůůůj 😀 😀 to je fakt děs.Bych si dala nějaký zeleninový lehký salát

tygr21
27. pro 2010

Lenda01.....až bude něco vidět,pošleš fotečku?My taky dojídáme zbytky,ale mladej si může vybrat mezi klobásou,rybou,řízkem a mlíčí.
Rvas.......ahoj,a jaký byli Vánoce u vás?

lenda01
27. pro 2010

@rvasata no to mi povidej.. furt ty silene tezky jidla... ale odolej kdyz je to taaaaak dobry 😀
@tygr21 ted je na me videt akorat to ooobr bricho po tom obzerstvi, ale jinak nebojte se nic, fotecky budou 🙂