• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@lintea mne je tak strasne blbe..lezim tu jak mrtvola :frowning2:
3. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea ty homeopatika se daji sehnat kde?
3. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skol......tak at ti to dopadne.

Hezké pondělí
3. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkoberova tak držím pěstičky taky se mi to stalo.....šla jsem do car ajá už byla těhu :slight_smile:) ted jsem tedy to štěstí neměla :frowning2:
3. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem :slight_smile:

@samanta001 - držím palečky,a´t je krev pozitivní :slight_smile: Testík nic moc - ale slyšela jsem,že hodně holek nadává na Mamatest 10,že je lepší ten 25 :wink: Tak držím,vše co mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@skol - tobě taky držím palečky,ať to vyjde :slight_smile: můžeš mít citlivý bradavky buď po hormonech a nebo že by další těhulka :slight_smile:

@lenda01 - závidím,že ti je špatně.Já bych klidně zvracela od rána do večera :dizzy_face:
3. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Homeopatika kupuju v lékárně. Když namají ty co chci, tak mi je do druhýho dne objednají. dají se koupit i na netu, ale to zbytečně platíš poštovný. Je to jenom přírodní, tak ti to nemůže ublížit.
3. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 verim, ze mi zavidis.. me taky drzi nad vodou jen to, ze se mimcu asi dari, kdyz mi dava takhle zabrat :slight_smile:
@majka43 jeee dekuju, asi vyslu manzu do lekarny pro nejaky mnamky... ted jen lezim, zkousim po lzickach coca colu a k tomu zobu piskoty :slight_smile:
3. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já chci už taky špatněěěěěěěěě.
3. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda01.....a co ty,jak se cítíš?
3. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 klido ti trochu poslu,ju? :slight_smile:
@tygr21 ja se cejtim silene...ted jsem zvladla do sebe dostat silnej bujon, ale jinak jsem na piskotech a coca cole :slight_smile:
@skol tobe drzim pesticky, urco je to na dobre ceste :slight_smile:
3. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak jsme objednaný 21. do Pardubek k dr.Novotný :slight_smile:
3. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no já tady taky většinou seděla a ležela a čekal jestli půjdu zvracet :grinning:
homeopatika koukpíš normálně v lékárně, já si vždycky napsala na lísteček jak se to jmenuje a ukazála to tam :wink:
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html
3. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvas.....tak at to probíhá v poho
3. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 díky,uvidíme jaká bude první návštěva a ty se objednej do centra které si vyberete s partnerem.to je jen a jen vaše rozhodnutí a uvidíš po první návštěvě.Každý ti řekne něco jiného.
3. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvas.....já vím,ale nám jde ted hlavně aby to moc nestálo.Máme novou kuchyn a předěláváme.
3. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 No tak tím pádem zůstaňte v Sanusu nebo do pardubek Sanus.Arleta je o dražší
3. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvas....díky,promluvím si sním.A jakej byl Silvestr?
3. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata drzim pesticky .. ted to uz totiz natuty vyjde :slight_smile:
3. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,všem to vyjde :wink:
3. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dnes jsem byla na krvi a byla pozitivní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... tak teď ještě 14 dní vydržet na srdíčko :unamused:
3. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 taky jsem četla špatný názory na mamatest 10...
3. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Ahoj Mám za sebou první inseminaci. podstoupila jsem snad všechny vyšetření který dopadli dobře jen mě nedorustaj dost velké folik. tak mě nasadil prášky a když jsem byla na ultrazvuku tak se mu to moc líbilo. Manžel je také v poho ten by mohl i darovat :grinning: . Je to hrozné furt jsme druhé odkládali až Davídek povyroste a teď to nejde všechno je na prd a nejhorší že teď kupa holek co znám jsou v očekávání a mě to uplně ubíjí :frowning2:
3. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 Gratuluju.Jsem nedočítala takže nevím co a jak,ale moc gratuluju.Kam ty chodíš???
3. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 Gratuluju a řekli ti kolik máš HCG?
3. led 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 no vidis ze to dopadlo..jupiiii :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samanta001 - supeeeeeeeet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velká gratulace :slight_smile:
Že by se tady konečně prolomila vlna těhulek :slight_smile:
Už to tak vypadá - hurááááááá
3. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtěla jsem napsat super :slight_smile: :grinning:
3. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 gratuluju moc :slight_smile:
3. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 tak gratuluju, mě se stalo to samý, celou dobu krásný testíky a když jsem si pár dní po krvi udělala pro klid test, vypadal jako ten tvůj, myslela jsem že je to zase pryč :slight_smile: měla jsi 2 embrya?
3. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 jestli to neni tim, ze jsi mela taky vysoky hCG, ze to ty testiky uz proste nepobraly.. jakou si mela hodnotu ti rekli? :slight_smile: stejne je to super, hlavne se opatruj, at tam za ctrnact dni bije srdce nebo bijou srdicka jako zvon :slight_smile:
4. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek