CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
7. led 2011

Rvas.....už to vypadá líp,ale člověk nikdy neví.To počasí si dělá co chce

paja1
7. led 2011

@kiara81 Přeju ti ať se povede.A asi bys holku,co?Ale to je jedno.Já mám holku tvrdím,že zase bych chtěla holku,ale brala bych vše. 😀

tygr21
7. led 2011

Kiara81.....mě po IUI ležela s nohama nahoře asi hodku,pak jsem se zbalila a šla domu.Jestli jsem doma ležela,to už nevím.Držím palečky

majka43
7. led 2011

Ahoj holky, tak dvanáctého jedu na ultrazvuk. Začínám další KET.

majka43
7. led 2011

A teď vás jdu dočíst.

tygr21
7. led 2011

Majka43.....tak ti fandíme.Já musím počkat na ms a pak se objednat.Doma dobrý?

lenda01
7. led 2011

@majka43 jupiiiii, to je skvela zprava 🙂 ja jedu take dvanacteho na UTZ, tak v tom zase budeme spolu 🙂

majka43
7. led 2011

@lenda01 Já o dost dýl. Zase ty nervičky, jestli jo, nebo ne, ale mám teď ty bylinky, tak třeba pomůžou.

majka43
7. led 2011

@kiara81 Hodně štěstí.

majka43
7. led 2011

@paja1 A co ty? Co tě teď čeká?

majka43
7. led 2011

@lenda01 A jak ti je? Už je to lepší, nebo jenom piškotky?

majka43
7. led 2011

@tygr21 U nás se musí na ultrazvuk tak tři dny před MS.

tygr21
7. led 2011

Majka43......když ona mě přichází jak kdy.

kiara81
7. led 2011

@tygr21
@majka43
@paja1 ahojda tak jse m doma bolí mě teda podbřišek a zjistil jsme že z mé strany chyba není...přítel sperio. kvantia dobrá rychlost dobrá ale kvalitou má hodnocení na 10...no tak prý vybrali ty nejlepší tak uvidíme jdu objenávat vitamíny a to mi říkal že je borec a já jalovička jojo prdek vrdek

tygr21
7. led 2011

Kiara81......já jsem taky v pořádku,přítelovi spermie jsou pomalý,takže jsme závislý na doktorech,je to hrůza.Trpím stebou,bude to v pořádku.

tygr21
7. led 2011

Koukám že tu nikdo není,tak já se loučím. 😠

rvasata
7. led 2011

Ahojda holky 😀

rvasata
7. led 2011

@kiara81 jo holka oni si chlapi myslí,že to jsou borci.Však ten můj když byl po spermiu a byli výsledeky tak mu pěkně zklapla čelist.

kiara81
7. led 2011

@rvasata no však tomu mýmu taky sklaplo 🙂 je ticho už byl i v lékárně a dlabe selen...no ale doufám že i to co vybrali se uchytí

kiara81
7. led 2011

@tygr21 no doufám že to bude stát za to když jsem byla na malé tak jsem měla takové křeče au au no ta snad my jako borky to dáme ne?🙂

rvasata
7. led 2011

@kiara81 Musí.Však oni vybrali ty nejlepší.No oni si chlapi prostě myslí,že jsou páni tvorstva a že chyba u nich nepřipadá v úvahu a v dnešní době každý druhý má špatný spermio.

kiara81
7. led 2011

@rvasata ale docela mě štve že do sebe cpu hormony ale aby udělali spermio to ne ...

rvasata
7. led 2011

@kiara81 Kam chodíš?Vy máte nějaké vyšetření???

paja1
7. led 2011

@majka43 Ahojky jsešm ráda,že jsi se ozvala.Jaké máš bylinky můžeš poradit?A co feferonky?Budeš je baštit?Tady mi ted holky píšou hodně pomáhají.Já asi jo,ale jinou značku mě ty naše nepomohli,asi byli slabé-nepálili mně.Jinak já mám už přípravu.Nevím co jsem psala a pořád se opakuji.Tak mě píchli v tom prosinci diprednyl asi 12.12.přesně nevím.A dostala jsem menzes asi 3 dny a pak nic.No a taky mi doktor volal ředitele centra a probírali jsme to,že tolik pokusů,není možné se nepodařit.a ukazovali mi tabulky-beze jmén a hodně úspěchů měli.Tak jsemez toho byli špatní všichni.i doktoři ,prý to není možné a tak mi dali slevu na další pokus-pro několikanásobné a neúspěšné výkony.Takže budu mít čerstvou dárkyni vajíček.Už beru od 5.1. estrimax a jinak vitamíny .A jdu na K.O. sliznice asi 17.1. a OPU by měla mít ta má dárkyně kolem 20.ledna a já tímpádem transférek kolem 25.1.Tak je to jen ve hvězdách.Snad se nad námi slitují.Tobě držím pěsti a šetři se. 🙂

kiara81
7. led 2011

@rvasata já mám snad vše krom imunologie ale přítel teprve ted ten spermio...

kiara81
7. led 2011

@rvasata jo a chodím do Pardubic nevíš náhodou jestli utrogestan nezabranuje těhotenství vím že ho podporuje

rvasata
7. led 2011

@kiara81 A ke komu tam chodíš?My právě z HK přecházíme do Pardubice.Utrogestan je na podporu a udržení těhotenství

kiara81
7. led 2011

@rvasata k Provazníkovi ale dnes mi dělala IU Novotná???nebo jak se jmenuje ale to bylo frk frk jelikož nestíhala

madlina
7. led 2011

Tak takhle Šári neznám 😨

rvasata
7. led 2011

@kiara81 Já jsem objednaná k dr.Novotný.Tak uvidíme