• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@dasty79 no to je kvuli tomu makru, proto je to rozmazany, ale to vubec nevadi, protoze ty dve // tam videt jsou a jsou pekny :slight_smile: jupiiiii
8. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - kdyžtak zkusím manžu až přijde,jestli se mu to podaří vyfotit líp.
Já jsem trdlo :grinning:
moc díky
8. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 zadny trdlo, vyfotila si to hezky .. ty // tam videt jsou a to je hlavni :slight_smile:
8. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tý jo, ty jsou krásný a jak dlouho ti nepřišla MS?
8. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 - měla jsem asi jen 1 den spoždění.Ms chodila po 26-28dnech.
A někdo v práci mě řekl -co mě je,že mám lesklé oči,pak mě nějak začali bolet prsa
a včera jsem testla - a to jsem byla 26den od poslední ms :slight_smile:
8. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Tak to je supr čárka.
8. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty nevím jestli to dělají v Sanusu.Tam jsem si v prvním těhu nechala nahrát utz na VHS kazetu a pak jsem tam byli na 3D utz..Jinak krev +utz mám za sebou a 12.1.jdu na NT.jdu o týden dřív páč mimčo je podle utz o týden větší.A myslím že na ty tripl testy už nepůjdu.
8. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem dočetla.
@dasty,to je bomba. Gratuluju ale zatím jen potichoučku.
8. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 moc gratuluju...tedy zatím potichoušku ju?!!!!tak se opatruj
8. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer holky,jak je?Mě chytnul zub tak jsem nadopovaná práškama :frowning2:
8. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda děvčátka po tom včerejším iUI jsem jak po operaci spodek mě bolí...a dr. říkala že máme dnes pokračovat ve snažení ale to prostě nejde :frowning2: je to normální???
8. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 co to tu čtu??to je krásný.Jen tada ty jsi po čem?Nebo přirozeně?Jsem teďk az toho zmatená.Každopádně to je bomba
8. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..dva dny vás nestíhám dočítat a tady je další těhule, dasty: moc gratuluju, dodáváš mi hrozně naději, že i po takhle dlouhý době se dějí zázraky.
Holky, když to tady čtu, jak tu jedna za druhou hlásíte // mám slzy na krajíčku, to je paráda, jak se to tu rozjelo a na druhou stranu mám hroznej strach..moc se bojim, že právě já budu ta u který se ty zázraky nedějou..ach jo, chce se mi z toho brečet, no ještě pár dnů musím vydržet než budu testit.

kiara: ty první dvě IUI si nepamatuju jak mi bylo, ted před silvestrem jak jsme byli tak ne, že by mě tam bolelo, spíš to bylo citlivý
8. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda: díky za povzbudivý slova, doufám, že vám na konci příštího týdne taky nahlásím //.
8. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Díky určitě tam napíšu pro nějaké ty bylinky.Člověk má udělat všechno co může a vydrží.My udělali maximum.Drž se.
8. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuju,ale ještě nic nemám potvrzené - tak zatím potichoučku :confused:

@rvasata - jo přirozeně - prostě jsme zaléčili vše co bylo potřeba a do toho vánoční pohoda a vyšlo to :slight_smile:

Ale na utz jdu až koncem ledna - takže dlouhá doba.....

@madlina -taky si myslím,že když jdeš na nt screening,že tripply nebudou potřeba :slight_smile:
Ty stejně ve většině případů vycházej špatně....

@skol - jsi na řadě kočko :slight_smile: Koncem týdne budeš hlásit // , věřím tomu :slight_smile:
Věř tomu - je přece začátek plodného roku :slight_smile:
8. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - tak to nech na zítra :slight_smile:
8. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme dneska byli celej den pryč, tak jsem zběžně nakoukla co novýho a takový zprávičky :dizzy_face:
@dasty79 je to sice hodně na začátku, ale i tak moc gratuluju, za chvíli z toho uděláme diskusi pro těhule :grinning:
8. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 děkuji
jinak zdravím držím palce všem čerstvým čekatelkám,ale vůbec nejsem v obraze nestíhám dočítat,dnes jsem byly od rána do ted pracovat ve sportovní hale a mám toho plný kecky a zítra tam jdu ráno zas sice už jen do 3,ale pak mám zase noční takže zase asi nebudu stíhat,ale vidělaly jsme si dnes 10 000,- což je pěkný odečtly jsme náklady a zbylo nám hezkých 6000,- a jkeště něco vyděláme zítra tak aspon se hned líp šetří na hradec a na servis auta,tohle si za den v práci nevydělám sice to je někdy honička ale dá se to
takže ted si jdu padnout do postýlky,ale aspon pozdravit jsem vás stihla :grinning:
tak snad zítra stihnu nakouknout na dýl :wink:
8. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ted vidim ty dvě tak gratulka veliká,vidíš to uplně jsem propásla,žes byla na et,nebo iui jsem to ale hanba :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne holky, kde jste?
9. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....já jsem tu,ale né nadlouho,jdem zprovoznit sporák a myčku,až budu mít čas,kouknu
9. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Mě dovezou v úterý pračku, když se to sere, tak se to sere. Když mám jít na podporu, tak ještě tohle.
9. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,užíváte krásné neděle?

Já byla půl dne venku - je tam jak na jaře :dizzy_face:

@evik31 - já nebyla na iui,ani na ivf - já měla jít v út na laparku :slight_smile:
Tak kdypak jdeš s těma kamínkama????
Teď sem nějak nechodíš....
:cry:

@majka43 - aspoň budeš mít novou pračku :grinning:
A ty budeš bez práce?Jak to????
9. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Dali mi vybrat, buď výpověď, nebo míň peněz a já už odmítám dělat takovou dřinu za pár šlupek. Tak teď buď nová práce, nebo mateřská. Zatím se držím na neschopence, ale nevím na jak dlouho.
9. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka43 - aha,tak to jo.Tak se drž na neschopence co to jen půjde a za chvíli dopadne mateřeská a bud problém vyřešen :slight_smile:
9. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no vidíš to a já to ani nepostřehla tak to je paráda né :grinning:
nějak nestíhám jsem pořád v práci a za chvilku jdu zas na noční tak snad tento týden budu nakukovat víc :slight_smile: slibuju :grinning:
9. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 na kemeny si mám volat teprv 17.1.
9. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.....to mě mrzí s tou prací,ted to je hrůza,najít novou.

Všechny zdravím.
10. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka....a jakou máš pračku?
10. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek