CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
10. led 2011

@kiara81 bojim se te cesty, protoze si ji musim odridit a jestli mi bude soufl, tak to bude asi veseloucky ☹

majka43
10. led 2011

@tygr21 Už to neřeš, zamilovala jsi se do ní, tak si jí kup. Ono to není ani o značce, ale o štěstí. Nejznačkovější pračka se i může posrat a horší ti může vydržet sto let. Mám tu zkušenost s bráchou, když začínali videa tak on nedal dopustit na panasonik a já protože jsem byla chudší si koupila mitschubiši. Já ho měla hromadu let a on ho měl za tři roky v prdeli a ještě zaplatil plno peněz za opravy. Nech si tu, co jsi si vybrala a je to.

majka43
10. led 2011

@lenda01 Tu cestu zvládneš, neboj.

tygr21
10. led 2011

Kiara....pěknej.My máme rotwailerku,ale chováse jako štěně a to jí je 9 let.

Co jste měli k obědu?

majka43
10. led 2011

Tak jsem si tam chtěla dát, kominíčka pro štěstí, ale objevilo se mi tam moje zvířátko, tak se kouknite co mám doma za holomka.

lenda01
10. led 2011

@majka43 taky mas doma peknyho fesaka 🙂 umi pekne mluvit?

tygr21
10. led 2011

Majka....ten pták je tvůj?pěknej,ale už jsem ho nestihla,snad další kolo.

majka43
10. led 2011

@tygr21
@lenda01 Je můj, já tam chci dát toho kominíčka a pořád mi tam leze ten můj pták. Mluvit umí pěkně a miluje řízky, mrkněte.

majka43
10. led 2011

Letím k doktorovi, tak zatím čau, za chvilku jsem zpátky.

tygr21
10. led 2011

Majka.....řízky? 😲 to je sním radši sama.

kiara81
10. led 2011

@lenda01 joo tak to tě úplně chápu...já když jsem byla těhu s Pátou tak se mě furt motala hlava a padala měla jsem tlak takovej že už doktor mě nadávala a to jsem ještě jezdila 14km 2x v týdnu do školy kterou jsem si dělala dálkově...no a za měsíc po vízu jsem porodila...tak ten strach chápu...tak hlavně na sebe dávej pozor a raději zastav ....tak natebe budu myslet....

kiara81
10. led 2011

@tygr21 my jsme měli bramboračku a zítra budu dělat špagety s majdou

majka43
10. led 2011

@tygr21 On mi ho ukrad, jinak dostane jen kousek. Já se s ním ráda rozdělím. Když vařím, tak se ode mne z kuchyně nehne a mele Tanny papat jooo. Počkám.
Jinak Tanny se jmenuje a říká si Taníčku, Tanny, Tannyčáku, opičáku a miláčku.

evik31
10. led 2011

@majka43 no to je kousek teda s tím řízečkem 😀

majka43
10. led 2011

Tak ještě týden na neschopence je jistej, pak se uvidí, ale měsíc už se mi asi nepodaří být doma. Tak nastoupím do nový práce a uvidím. Říkali, že do čtrnáctého mi počkají a pak když tak začnou někoho hledat.

dasty79
autor
10. led 2011

Ahoj holky 🙂

dasty79
autor
10. led 2011

@kiara81 - krásnej pejsnánek 🙂

dasty79
autor
10. led 2011

@lenda01 -ty tu cestu zvládneš.Prostě si zastav,udělej si přestávku a je to.Jeď si v klídečku a těš se na srdíčko.
Já ještě nemám těhu od dr. potvrzené, tak až na konci ledna,podle toho co mě řekne dr.
A stejně určitě ty 3měsíce se budu snažit chovat normálně....a nemyslet na to a nemluvit o tom...
Prostě ten strach tam je pořád.
Ale prsa mě teda bolej pěkně i bradavky a mám takový tmavý dvorce i bradavky.
Jinak nic necítím...Minule jsem šla hned na neschopenku a furt o tom mluvila,teď na to prdím...

dasty79
autor
10. led 2011

@evik31 - 17.1. to je za chvíli,to už uteče 🙂 Pořádně jsi o Vánocích popíjela???Třeba se kamínky vyplavily samy 😀

dasty79
autor
10. led 2011

My dnes měli krůtí řízek a kaši 🙂
Na zítra budu dělat manžílkovi ovocné knedlíky ...

dasty79
autor
10. led 2011

Kde jste kdo????? 😕

evik31
10. led 2011

@dasty79 ahojky já si říkám kdo si počká ten se dočká 😀
já jsem uklízela než zas půjdu na noční manža má odpolední,tak jse vysála ,vytřela a ted vařím brambor a peču kuřa a musím se vrhnout aspon chvilku na tu horu prádla páč zítra už musím odstrojit ten stromek nebo to je hrozný 😝

paja1
10. led 2011

@evik31 Tak to já mám stromek a ještě se sním kochám.Jsem asi ujetá. 😀

majka43
10. led 2011

@paja1 Ahoj

paja1
10. led 2011

@majka43 Ahojky,ted mě sem dcera pustila,letěla do hudebky tak aspoň na chvíli.Máme počák u ní v pokoji.To víš ona ho nejvíc potřebuje.Tak jsem ráda,že pokračuješ.Já taky psala naposledy a jdu opět.Ale divím se,že můj na to kývl.Je to hromada peněz a tak ted už jsme to dávali do kupy taktak.A ty máš nějaké informace,na kdy to plánujete?

majka43
10. led 2011

@paja1 Ve středu jedu na ultrazvuk před MS a jak to dostanu, tak začínám stimulku. Transfer myslím tak kolem 1.2

majka43
10. led 2011

@paja1 Asi týden po tobě že?

paja1
10. led 2011

@majka43 Opět chvilku po mně.Jako by jsme si to naplánovali.Tak snad to bude tentokrát dobrý.A budeš baštit feferonky?Až ode dne transféru,že?

paja1
10. led 2011

@majka43 Jo snad-věřím,že to bude dobré a nic do toho nevleze.Ale to už by mě alarmovali,kdyby dárkyně vybuchla.Tak snad to bude O.K.OPU má mít 20.1. a tak snad toho 25.1. věřím tomu,že ten 5 den mi je dají.Já mám ještě na 24.1. psanou směnu.tak snad to bude podle plánů.Moc si nesmím vymíšlet.Ono je to náročné všechno skloubit dohromady.

majka43
10. led 2011

@paja1 Určitě je jíst budu. Psala jsi na ty bilinky? Já tam dneska psala, jestli mám ještě něco koupit, protože něco mi už dochází, tak uvidím, co odpoví. Jestli nezabere tohle, tak už nevím. Lenda měla ty bylinky taky a dopadlo to dobře a ještě vím o jedný kočce co to brala a je taky těhotná.