CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
10. led 2011

@majka43 No nepsala,myslela jsem,že už je pozdě.Já jdu vlastně už na transfér za asi 14 dní,tak to by nepomohlo-a než to dojde.Právě jsem si to uložila,že bych to pak skusila,ale raděj aby to konečně vyšlo.Já ti nevím,to asi už je narychlo,né?

majka43
10. led 2011

@paja1 Když ti brzo odpoví, tak bych to zkusila. Když to pošlou, tak to tady máš druhý den. Už zase lezu po netu a zjišťuji komu to pomohlo. Zadej si do vyhledávače Tinktury z pupenů a uvidíš. A nebo se zeptej jestli je pozdě, nebo ne.

majka43
10. led 2011

Já tam dneska v jednu psala a ve 14,15 mi přišel email, že si to přečetly, tak uvidím, kdy odepíšou.

majka43
10. led 2011

Hele až ti odepíšou, tak se teprve můžeš rozhodnout, jestli to chceš, nebo ne.

tygr21
10. led 2011

Holky,vy jdete ted na transfér,my asi v únoru.Ještě jsme se nedohodli kam půjdem.My jsme měli taky bramboračku a řízek ze včerejška a dnešníma bramborama.Musím zítra na nákup,abych něco mohla vařit.

majka43
10. led 2011

@tygr21 Já bych ho měla mít, když půjde všechno dobře, asi 1.2

tygr21
10. led 2011

Ještě se zeptám koho můžu vidět v Sanusu v hk?

Majka.....tak to budu držet palečky.

majka43
10. led 2011

@tygr21 Mě ne, já chodím do Jihlavy. Uvidím, jak dopadne ve středu ultrazvuk, ale cysta myslím teď nebude, na vaječníku mě nebolí. Že by ty bylinky zabraly? 😉 😉 😉

majka43
10. led 2011

Čumím na Prostřeno, dneska je to teda síla.

paja1
10. led 2011

@majka43 Psala jsem tam tak uvidím.díky .P

majka43
10. led 2011

@paja1 Jasně, počkej co ti odepíšou a pak se rozhodneš.

ivavec
10. led 2011

Ahoj holky, tak dneska jsem byla v sanusu na krvi byla ssmozřejmě negativní tak mě píchli agolutin daly recept na prášky a teď už musím jen čekat na MS a pak znova na IUI 😒

ivavec
10. led 2011

JINAK VŠEM PŘEJU AŤ SE DAŘÍ JAK JEN NEJLÉPE TO JDE 🙂 😉 😎

majka43
10. led 2011

@ivavec Příště to vyjde.

rvasata
11. led 2011

Krásné ráno holky,jak je?Já mám nějakou depresi,stesk.Nic nevychází,práci nemám ☹

lenda01
11. led 2011

dobre ranko vsem 🙂
@rvasata ne nesmutni..ono se to vsechno otoci a bude lip... jen co najdes praci, budes i tehulka uvidis 🙂 to tak vetsinou byva 🙂

rvasata
11. led 2011

@lenda01 Kéž by.juá jí potřebuju hlavně kvůli penězům to je děs a bez nich mimimko nebude ☹

majka43
11. led 2011

@rvasata V jakém jsi znamení?

rvasata
11. led 2011

@majka43 já jsem rak

majka43
11. led 2011

@rvasata Tak tvůj anděl je Muriel. Napíšu ti formulku a tu si opiš a dej pod polštář. Ještě si jí třeba dvakrát přečti než půjdeš spát.
Murieli, Murieli, Murieli pomoz mi najít práci, kterou bych chtěla dělat. S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem.
Možná si myslíš, že je to blbost, ale já si to dala pod polštář a druhý den mi přišla SMS, že se mám přijít domluvit, jestli chci nastoupit. Jenže já ještě marodím, tak si zase přeju, aby zatím nikoho nehledali a čekali na mě.

rvasata
11. led 2011

@majka43 Až takhle jo?já těmle věcem nerozumím a abych byla upřímná moc nevěřím,ale zkusím to.a kdoví.V životě se má zkusit všechno a třeba mi to dá alespoň sílu.Dííííky

majka43
11. led 2011

Já tu knihu dostala k vánocům, tak jsem to chtěla zkusit a ono to vyšlo, kéž by to tak vyšlo i s mimčem. To přání uprostřed si můžeš měnit, podle toho co si přeješ. Mě k tomu dovedla kamarádka ze školních lavic, ona už dneska je hodně daleko. Má už i mistra reiki a léčí lidi.

majka43
11. led 2011

@rvasata To víš, já taky zkouším co se dá.

rvasata
11. led 2011

@majka43 AHA.,takže opsat na napírek a dát pod polštář 😉 Zkusím to.Věřit v to je na druhou stranu dobrá věc

majka43
11. led 2011

@rvasata Jo ještě mi tam vypadlo slovo prosím, tak Murieli prosím a formulka

majka43
11. led 2011

Kde dneska všichni jsou? Asi v práci? Nebo spí?

rvasata
11. led 2011

@majka43 O.K poupravím 😀

majka43
11. led 2011

Tady fakt nikdo není a já už mám pračku doma. 😅

tygr21
11. led 2011

Majka.....já už jsem tady,lítala jsem po městě,kvůli práci,ale bez ůspěšně,tak ještě zítra.Už máš pračku?a co,dobrý?zajídíš jí?Já bych taky chtěla nějakou formulku,jsem váhy

paja1
11. led 2011

@majka43 Tak to písni i mě,prosím?Já jsem ryba.díky 🙂