CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
13. led 2011

Holky musím letět se psem na prochajdu a pak do práce.
Tak pište,pište,ať mám co číst 😉

lenda01
13. led 2011

@majka43 jestli si 15 let brousila sklo, tak to se urco nezapomina a byla by to svym zpusobem i mozna lepsi prace nez na 24 hodin do hospody.. vsak uvidis, jak zitra pochodis 🙂
@dasty79 jj asi pockam do NT a pak si to tu kdyztak zmenim, slibuju 🙂 na NT jdu jeste do Sanusu ..ja nemam gynekologa, budu si muset nejakyho teprve najit.. nejradsi bych zustala v Sanusu, jediny co me odrazuje je tech 65km vzdalenost ☹

skol
13. led 2011

Ahoj holky, koukám dnes odpolednu tu nikdo není

dasty, lenda...omlouvám se, dřív jsem to sem nestihla za vámi skočit, mám práce jak na kostele, nicméně teda ani nemám dobrý zprávy. Zázraky se nedějí, přišla ms, takže už jsem to obrečela, už jsem se vyvztekala a už jsem si udělala radost a koupila si něco hezkýho na sebe🙂. Fakt jsem tomu ted věřila, že to klapne, i doktor to dnes říkal, že prý ten vzorek spermiií byl jak na kvantitu tak na kvalitu dobrej,no jo no, nedá se nic dělat - nic.
Přemýšlela jsem co dál, dnes ráno jsem byla v Sanusu, dohodli jsme se, že zkusíme ještě jednou IUI (to sjem teda chtěla já) on už by rovnou IVF a pokud to ani v únoru nedopadne pujdem do IVF. Ptala jsem se ho kolik to tak stojí a holky, co to ještě envíte,tak prý od ledna se ty léky na IVF o něco zlevnily (což ej v dnešní době neuvěřitelný🙂, pojištovny prý začali přispívat víc) a myslí si, že ybsme se vešli do 9.000, takže začnem šetřit

Lenda: moc gratuluju, krásná fotečka

lintea
13. led 2011

@lenda01 to ti pak budou týdny naskakovat když začneš zrovna 12tt 🙂 Jinak já byla taky na NT v Sanusu a moc hezky tam ty mimča byli vidět 😉 , teď přemýšlím, že se tam objednám i na 3D utz

lenda01
13. led 2011

@lintea jj to to bude naskakovat, kdyz zacnu 12tt 🙂 a ten 3D nebo 4D se muze delat kdykoliv? Je jedno v jakem tydnu? Taky na to urco pujdu 🙂
@skol neeeee to je mi moc lito ☹ ale udelala si dobre, ze sis koupila hnedle neco pekneho a zahnala si tim aspon trosku smutek... V unoru uz to IUI vyjde.. IVF nebude vuuuubec potreba, uvidis 🙂

kackys
13. led 2011

zdravím všechny zde.Jsem tu nová,chci se jen zeptat,zda máte někdo zkušenost s darovanými embryi v Sanusu Pardubice.

aja75
13. led 2011

Ahoooj všichni.Jen jsem zběžně dočetla.Dasty suuupr.My měli jít ted 18 ale budu tam muset zavolat a zrušit to.jdeme zrovna 18 s Tomíkem na trhání mandlí ☹ takže iui tak na březen vidím.No jo co se dá dělat.lenda počkej na NT ale věřím,že bude vše o.k. 🙂 Majka tak at se rozhodneš správně.Já jsem v prosinci skončila v práci a ted jsem na žl u firmy a vůbec nevím jak je to pak s iui popř.kdyby jsme museli ivf jestli mi to pojištovna bude hradit ale pojistné si hradím tak by měla. 😉 skol příště vyjde iui nezbývá než věřit. 😉 kackys to já nevím zatím jsme k tomu nedošli.To přestupuješ od někud jinud také?

lenda01
13. led 2011

@kackys ahojky a vitej 🙂 s darovanymi embryi tu ma zkusenost jen Majka a Paja, ale myslim, ze ani jedna v Sanusu v Pardubicich.. spis bych tipla ze obe v Sanusu Jihlava
@aja75 dekuju 🙂 taky doufam, ze bude NT v poradku 🙂

lintea
13. led 2011

@lenda01 mě dr. udělal pár fotek ve 3D i na tom screeningu ve 12.týdnu , to klasicý 3D jen tak na čumendu se dělá nejlíp od 24tt klidně i později, že je pak líp vidět obličej a tak.

lenda01
13. led 2011

@lintea no uz se na ten screening tesim ze uvidim prdolku ve 3D 🙂 juuuu to bude super 🙂 a ten 3D a 4D jsou od sebe cenove hodne rozdilny? Ten 4D je asi kolem 1400,- myslim, ne?

lintea
13. led 2011

@lenda01 3D a 4D je v podstatě to samý, 3D je fotka a 4D je video, že vidíš jak se hýbe, to je všechno přijednom. Cenově to myslím vychází 1400,- za screening a to 3D je asi za 1200,- ale to má každý centrum jiný. V albu mám z toho screeningu fotečky.

lenda01
13. led 2011

@lintea uz sem koukala na fotecky jsou super.. stejne je to boziiii co v dnesni dobe uz je za techniku, ze jsou ty prdolky takhle krasne videt 🙂 ten screening stoji 1400,- ale to neresim, budu rada, ze zjistim na cem jsem.. myslim ze v tech sumach penez co nas ty dve IVF staly se tyhle castky uz ztrati 🙂

paja1
13. led 2011

@lenda01 Super tak to už budeta jen růst.Moc pěkná fotečka.Gratulace veliká.A neboj všechno je O.K. a bude. 🙂

kackys
13. led 2011

aja75:my už máme jedno kvítko doma po podařeném (tedy na druhý pokus) cyklu s darovanými embryi v Pronatalu a teď jsme se obrátili na Sanus Pardubice.lenda01:díky za přivítání 🙂

paja1
13. led 2011

@kackys Ahokky.Já jsem měla darované embryjka už asi 5-6?je toho hodně.A nikdy se nepovedlo.Asi co ti můžu poradit když už ti dají tak si skus aspon vydobít zozmrazené blastocysty.To jsou už 5 denní.Je u nich přece vyšší úspěch.Ty jsem měla jen ted v listopadu ,ale nechytli se mi.Držím pěsti. 🙂

lenda01
13. led 2011

holky zacla jsem spinit..mam se bat?

lintea
13. led 2011

@lenda01 jj právě že mě to navnadilo na to 3D že byli tak krásně vidět 🙂

lintea
13. led 2011

@lenda01 a bereš utroše? dokud je to jen špinění tam by to snad neměl být problém, ale radši bych zítra brnkla do Sanusu

lenda01
13. led 2011

@lintea chjo to jsou nervy..utrous beru a je pravda ze mi vcera delal ten ultrazvuk, tak jestli to tam nepodrazdil ☹

lintea
13. led 2011

@lenda01 to teda 😒 možná že to nějak podráždil, tak radši hodně odpočívej a hned ráno jim zavolej, jestli to nepřestane.

majka43
13. led 2011

@lenda01 To by mohlo být, jak se mimčo uhnizďuje, ale radši tam zavolej.

majka43
13. led 2011

@kackys Vítám tě, já chodím do Jihlavy.

lenda01
13. led 2011

@lintea uvidim jak zitra a kdyztak tam brnknu..on mi primar rikal, ze kdyz budu spinit, tak at si lehnu a ze klidovy rezim a kdybych krvacela tak at hnedle prijedu ☹ mam strach

lintea
13. led 2011

@lenda01 neboj, spousta holek špiní a nic se neděje, třeba jen praskla cévka, ale věřím že máš strach

lenda01
13. led 2011

@lintea furt doufam, ze to je jen nejaka drobnost a ze jsem o toho mrnouska neprisla...

majka43
13. led 2011

@lenda01 To víš že ne, neboj, vždyť ty to máš od začátku ukázkový.

lenda01
13. led 2011

@majka43 dekuju 🙂 jsem z toho uplne na kasi ☹

majka43
13. led 2011

@lenda01 Třeba to bylo tou cestou, 65km je docela dost. A taky nervičky, hlavně se sklidni. a špiníš jenom když se utřeš a nebo i na spoďárách?

lenda01
13. led 2011

@majka43 prave ze kdyz se utru tak nic,jen na spodarach a jeste je to kvuli utrosi takovy ruzovy. Ted to bylo dobry a uvidim zitra..do HK by se mi s tim ani nechtelo,bych jela kdyztak jen tady u nas na ambulanci..doufam,ze to nic nebude a klidovej rezim pomuze..

majka43
13. led 2011

@lenda01 Lež a nic nedělej.