• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@tygr21 Dík, taky by jsem si to tak myslela. já nepotřebuju, ale hledám něco mamce a ta vůbec neví, jakou značku by chtěla.
17. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 my mame elektrolux ale uz se nam u ni presne po zarucni dobe podelal kompresor :frowning2: to bylo super :frowning2:
@lintea no ono je lepsi asi vedet vic.. no uvidime kam vsude nazenou me :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky omlouvám se že vám sem lezu ale chci se ptat zda nemáte některá zkušenosti s tehotenským testem CEMIO???jsou tam dva a třetí zdarma.
17. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andous ahojky.. ja bohuzel ne e .. ja testila gs mamatestama ...
17. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andous Já taky ne.
17. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děkuji :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andous....já jsem pužívala obyč.tasty,tento né
17. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jdu k tomu doktorovi, tak mi držtě palce.
17. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka....držíme!!!!!!!!!!!!!!!!
17. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 drziiiiiim
17. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21
@lenda01 Tak jsem z toho zatím vytřískala do čtvrtka. Podle toho jak mi zítra dopadnou výsledky páteře. Ale aspoň tři dny jsou dobrý.
17. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 kazdej den dobrej :slight_smile:
17. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty jo snažilkovat co kdyby vid.Stejně bych ted na iui nemohla ms dorazila nějak brzo tak nevím co se děje.Jestli je to psychikou ted zítra jdeme s Tomíkem na ty mandle mám z toho strach.Jinak si zajdu na gyndu v půlce cyklu a at mi nabere krev 20 den cyklu na progesteron.Jestli teda nedorazí ms zase 18 den cyklu. :wink: majka ty zpoždění a já opak nějak moc brzo. :wink: jinak testy já také mama a někdy ty kazetky Rapiclear ale je lepší pořád stejnýma a obden.
17. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka....no tak dobrý.
17. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem tu,, omlouvám se ale scháněla jsem šaty v sobotu na ples,,,, takže my a sanus - normální pohovor bez UTZ nebo vyšetření... počkáme na ms,, 3DC jdu na hormonální profil,, od 11Dc mi budou hlídat ovulku,, jakmile se objeví půjde jirka na spermio a hned mi zavedou ty zdravé k vajíčku,,,, a tohle se bude opakovat tak dva měsíce po sobě,,,, pokud se to neudrží půjdu na laporoskopii a pak se to zkusí znovu,,, a pokud ano jedno nedopadne OK, půjdeme na umělé ale to je otázka tak půl roku a možná i déle... Tak doufám že bude vše OK a jedna inseminace s epovede....
Jinak na mě myslete tenhle měsíc bude zrovna cyklus, který minule neouvuloval, tak snad tenhle ovulkovat budeme,,, jsem dneska 28DC tak by ta mrcha mohla přijít co nejdříve.

JOoo a jinak mám v pochvě zánět,, takže už nemám ANT jenom na angínu, ale i na spodek,, si to umím vybrat že??

Jejda to jsem se rozepsala,, ale napsala jsem vám všechno
17. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkoberová.....ježiš,to mě mrzí.Ty jdeš na ples?a kam.
17. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda01 děkuju už jsem zas o něco chytřejší
Majka43 na ten net kouknu, ale až budu mít víc času. K té lednici, teď jsme po tom hodně koukali nakonec jsem se rozhodli pro Liebherr, zítra jí snad přivezou
@kkoberova mě dr, poslala nejdříve na laparoskopii, pak IUI a když to nedopadne tak IVF
Holky můžu se zeptat na kolik vás vyšlo IVF?
17. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 mě to nemrzí,, napopak ze mě všechno spadlo,, budu pod dohledem,, na ples jedeme v sobotu do Prahy
17. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkoberova....tak si ples užijte,a jaký máš šaty?

Zdravím
18. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@kkoberova no tak aspon jste si s dr. popovidali a vite zase o trosku vic i to co vas ceka do budocna a tak... hlavne na to nemyslet a pokud bude dobry spermiogram, tak dopadne to IUI a nejaky IVF vas uuuuplne mine :slight_smile: ale je to jak pises.. to je vsechno otazka tak pul roku.. ono to docela ale utika.. jedna ms pak IUI a pak dalsi ms dalsi IUI.. ani nemrknes a budes tehu :slight_smile:
@sissi6 tak IVF stoji tak nejak ruzne.. nas to vyslo tak kolem 20000,- + asi 3000,- za jezdeni do Sanusu.. je to o tom, jak tvoje telo bude reagovat na ty stimulacni hormonalni injekce a jak budou rust folici, podle toho si kdyztak kupujes dalsi a dalsi ty injekce... ty nas vysli asi na 7000,- pak 11000,- nas stalo ICSI, coz je to, ze pod mikroskopem vpichnou spermii primo do vajicka (coz treba nebude potrebovat) a pak jsem brala jeste dalsi leky na rust sliznice atd.. no kolem tech 20000,- ale skol tu myslim psala, ze pojistovna zacala vic prispivat na ty injekce, takze treba uz to vyjde mene :slight_smile:
18. led 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda děvčata dnešní test negativní bolest břicha na ms...takže je to jasné :frowning2:
18. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Bolest břicha můžeš mít. Ještě neházej flintu do žita. A kolikátý den dneska jsi? Den transferu se nepočítá.
18. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi na neurologii dneska napsali rehabilitace. Tak snad z toho ještě něco vytřískám.
18. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiara....neházej flintu do žita,bude to dobrý.

Majka....takže cvičme v rytme?
18. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Jo to nevím mám se přijít objednat v pátek.
18. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka....tak at tě potom všechno nebolí :grinning:
18. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 ahojky... no zadny takovy... treba je na testik jeste brzy, ne? mela bys ho delat az po opozdene ms, ne? jeste to nevzdavej a uvidis ze budou dve // :slight_smile:
@majka43 no vidis, dobra zprava... :slight_smile: pekne z toho vytriskej co nejvic :slight_smile:
18. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda....a jak ty se cítíš?
18. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 ja uz nastesti dobre... po spineni ani pamatky .. ufff :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda.....no vidíš,že to nic nebylo,tak se šetři
18. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek